Exhibition

تقویم نمایشگاهی

تقویم نمایشگاهی یا گاهنامه نمایشگاه، علم تعیین و زمان بندی عناوین نمایشگاهی است.از طرفی تقویم نمایشگاهی، به نتایج جداول محاسباتی ،جهت تعیین زمان بندی صحیح نمایشگاه ،اطلاق می شود.

نمایشگاه بین المللی ارومیه
نمایشگاه های اروپا
نمایشگاه رسانه ایران مصلی امام خمینی
نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست مصلی امام خمینی
نمایشگاه چاپ و بسته بندی
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و صنایع وابسته 1403
همه چیز در خصوص نمایشگاه محصولات نوآورانه و دانش بنیان
نمایشگاه یراق آلات
نمایشگاه نوشت افزار و ملزومات تحصیلی
بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی ایران
نمایشگاه میوه و تره بار (نمایشگاه صنعت میوه)
نمایشگاه میدکس 1402
نمایشگاه موتور سیکلت، دوچرخه و ماشین برقی
نمایشگاه مواد غذایی 1403 /اگروفود 1403
نمایشگاه معدن 1402
نمایشگاه مدیریت جامع شهری
نمایشگاه مدیریت پسماند
نمایشگاه محیط زیست 1402
نمایشگاه مترو،تونل و فضاهای زیر‌زمینی 1402
نمایشگاه متالوژی و مواد (نمایشگاه متافو)
نمایشگاه مبلمان
نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی
نمایشگاه ماشین آلات صنعتی و ابزار
نمایشگاه لیزر و فوتونیک

غرفه سازی در نمایشگاه های بین المللی تهران، یکی از راه های کسب موفقیت در کسب و کار محسوب می شود. البته قبل از انجام این کار، بایستی تقویم نمایشگاهی را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید اقدامات لازم را جهت ساخت غرفه نمایشگاهی به عمل آورید. در ادامه با کبیرسازان همراه باشید تا با تاریخ شروع و برگزاری بهترین نمایشگاه های بین المللی شهر تهران بیشتر آشنا شوید.

نمایشگاه های برتر تهران در چه زمانی برگزار می شوند؟

همانطورکه می دانید، سالانه نمایشگاه های زیادی در سراسر تهران برگزار می شوند که هر کدام از آن ها، ویژگی های منحصر به فردی دارند. از بهترین نمایشگاه های بین المللی سراسر کشور که واقع در شهر تهران هستند، می توان به سئول، شهر آفتاب، مصلی امام خمینی و بوستان گفتگو اشاره نمود.

البته بهتر است بدانید که برای غرفه سازی در این نمایشگاه ها، باید اطلاعات دقیقی راجع به تقویم و ماهیت آن ها داشته باشید و حداقل دو ماه قبل از برگزاری، اقدامات لازم را انجام دهید.

اقدامات لازم جهت غرفه سازی در نمایشگاه های تهران

و اما اقدامات لازم جهت غرفه سازی نمایشگاه های تهران؛ برخی از اقدامات ساخت غرفه در نمایشگاه های بین المللی تهران، به شرح زیر است. البته برای کسب اطلاعات بیشتر، بهتر است با افراد با تجربه و کاربلد در این زمینه مشورت نمایید.

1-کسب اطلاعات از زمان دقیق برگزاری نمایشگاه

در ابتدا، باید اطلاعات دقیقی از زمان برگزاری نمایشگاه کسب کنید. توجه داشته باشید که شما باید برای ساخت غرفه در نمایشگاه، حداقل دو ماه قبل از تاریخ برگزاری اقدامات لازم را به عمل آورید. برای کسب اطلاعات از زمان دقیق برگزاری نمایشگاه، می توانید از بخش تقویم های نمایشگاهی وبسایت ما کمک بگیرید.

2-مشخص نمودن محل غرفه سازی و پلان

 پس از بررسی تقویم نمایشگاهی بایستی محل ساخت غرفه و پلان نمایشگاهی را مشخص کنید. برای انجام این کار، باید برخی از مراحل اداری را طی نموده و هزینه های مربوطه نمایشگاه بین المللی را پرداخت کنید.

3-مراجعه به شرکت های معتبر

یکی دیگر از اقدامات ضروری که باید قبل از غرفه سازی در نمایشگاه های بین المللی به عمل آورید، مراجعه به شرکت های معتبر است؛ امروزه در سراسر کشور شرکت های بسیار زیادی در زمینه ساخت غرفه نمایشگاهی فعالیت می کنند اما برای آن که بتوانید اطلاعات دقیقی راجع به تقویم نمایشگاهی کسب کنید و غرفه نمایشگاهی خود را با کمترین هزینه، بالاترین کیفیت و آسان ترین شیوه بسازید، پیشنهاد می شود به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های کشور یعنی غرفه سازی کبیرسازان مراجعه فرمایید.

کلام پایانی

همانطور که در قسمت های قبل اشاره شد، باید قبل از انجام اقدامات لازم جهت ساخت غرفه در نمایشگاه های بین المللی، تقویم نمایشگاهی را بررسی کنید. شما می توانید با مراجعه به بخش تقویم نمایشگاهی وبسایت کبیرسازان، از تاریخ و پلان تمامی نمایشگاه های بین المللی سراسر تهران مطلع شوید. علاوه بر آن، شما می توانید با مراجعه به وبسایت کبیرسازان، با کارشناسان و متخصصان این مجموعه جهت ساخت غرفه در نمایشگاه های بین المللی و زمان برگزاری آن ها، مشورت کنید و از تجربیات آن ها استفاده نمایید.

Call Now Button