KABIR KARSAN

نمایشگاه مدیریت پسماند

تاریخ برگزاری : 13 تا 16 اسفند 1402
نمایشگاه مدیریت پسماند

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه مدیریت پسماند با هدف حفاظت از محیط زیست و همچنین آشنایی بیشتر با موضوع بازیافت برگزار می شود. نمایشگاه مدیریت پسماند، بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته با ایجاد شرایط بسیار مناسب در جهت نمایش دست آورد هایی که مربوط به این حوزه است.

این نمایشگاه مدیریت پسماند در نظر دارد شرایط ویژه ای برای شرکت های داخلی و خارجی فراهم کند تا بتوانند با شناسایی بهترین پروژه ها در این عرصه سرمایه گذاری خوبی انجام دهند. علاوه بر این در نمایشگاه مدیریت پسماند ماشین آلات و صنایعی که مربوط به مدیریت در این حوزه است شناسایی می شود.این مواد که شناسایی می شود شامل مواد پلاستیکی، کاغذی و غیره است. از طرفی می توان با شرکت های بین المللی و شرکت هایی که در این صنعت داخلی فعالیت می کنند، همکاری همه جانبه ای داشت.

پنجمین نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته 1402

با شرکت در این نمایشگاه مدیریت پسماند  می توانید از برنامه های جدید جهانی نیز آگاهی پیدا کنید.  غرفه سازی کبیرسازان جهت مشاوره در طراحی غرفه می تواند به شما خدمت رسانی کند.

در پنجمین نمایشگاه مدیریت پسماند،بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته چه خدماتی ارائه می شود؟

در این نمایشگاه خدماتی از قبیل فرهنگسازی در جهت فعالیت هایی برای کاهش پسماند ها انجام می شود. همچنین یادگیری هایی در جهت مدیریت به صورت تخصصی و جلوگیری از پسماند های انسانی انجام می شود. از طرفی کارآگاه های تخصصی برای ارائه دست آورد های سازمان ها ایجاد شده است.

این نمایشگاه با کمترین هزینه و بهترین مکانی که در اختیار دارد می تواند برای هدف گذاری و سرمایه گذاری در شرکت ها خدمات بسیار خوبی ارائه دهد. از دیگر خدماتی که در این نمایشگاه بین المللی به شرکت ها و بازدید کنندگان ارائه می شود نمایش گذاشتن محصولات با عملکردی فوق العاده به دلیل بهتر دیده شدن کالا ها است.

همچنین اپلیکیشن هایی در این نمایشگاه ارائه می شود که در نقاط مختلف کشور و همچنین دنیا عملکرد مختلف مردم را در زمینه بازیافت به نمایش گذاشته می شود. شرکت هایی نیز هستند که با همکاری و مدیریت تکنولوژی به مقایسه محصولات موجود در نمایشگاه، دست آورد های ارائه شده و غیره می پردازند.

غرفه سازی کبیر سازان در زمینه طراحی و ساخت غرفه می تواند بهترین مشاوره را به شما بدهد.

نمایشگاه مدیریت پسماند 1402

 اهمیت بازدید از پنجمین نمایشگاه  مدیریت پسماند، بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته چیست؟

با شرکت در این نمایشگاه بین المللی می توانید با آخرین محصولاتی که در زمینه بازیافت، کاهش پسماند ها است آشنا شوید. علاوه براین با شرکت در این نمایشگاه ها می توانید تکنولوژی های جدید را به بازدید کنندگان معرفی کنند.

از دیگر مزایای شرکت در این نمایشگاه بین المللی دریافت اطلاعات جدید از گرایش های مختلف برای کاهش پسماند و بازیافت مواد، آشنایی با نو آوری های شرکت هایی که در این زمینه دانش بنیان هستند.

انجام دائم بسیاری از کارهایی در زمنیه ماشین آلات بازیافتی و تجهیزات کاهش پسماند که می تواند با کمترین هزینه انجام شود. در این نمایشگاه بین المللی می توان محصولات تولید شده را با یکدیگر مقایسه کرد برای انتخاب بهترین نوع آنها.استارتاپ ها نیز وجود دارند که در نمایشگاه معرفی می شوند. در این نمایشگاه غرفه سازی نیز با بهترین طراحی انجام می شود.

غرفه سازی با شرکت کبیر سازان در نمایشگاه مدیریت پسماند، بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته

غرفه سازی این نمایشگاه توسط شرکت غرفه سازی کبیر سازان انجام می شود. در نتیجه تمام ابزار و تجهیزاتی که برای طراحی و غرفه سازی استفاده می شود مرتبط با موضوع نمایشگاه است. مواد و متریال نیز از ابزار و قطعات بازیافتی است.

تمام ایده ها و خلاقیت هایی که برای غرفه سازی استفاده شده است مربوط پسماند ها، تجهیزات بازیافتی و ابزارآلات وابسته به آن است.

این شرکت غرفه ساز برای غرفه سازی از مواد سبک و قابل حمل استفاده می کند. علاوه بر اینکه به آسانی قابل نصب و انتقال هستند می توانند برای بار دوم بعنوان مواد بازیافتی استفاده شوند.

با انجام طرح های خلاقانه که توسط این شرکت به اجرا در می آید، علاوه بر استقبال بازدید کنندگان شرکت های داخلی و خارجی هم از این ایده های جدید استقبال می کنند و برای توسعه هدف ها و طرح های مربوط به کاهش پسماند ها و متریال بازیافتی قراردادامضا می کنند.

از طرفی می توانید با سازمان هایی که مردم نهاد هستند و در این حوزه فعالیت دارند نیز آشنایی پیدا کنید.

این کار باعث می شود تا علاوه بر مشارکت بازدید کنندگان در طرح های جدید در نو آوری، شرکت های تجاری نیز تصمیم به ثبت قرارداد بگیرند.

شرکت نمایشگاهی کبیرسازان

ایجاد غرفه های مرتبط با پنجمین نمایشگاه مدیریت پسماند، بازیافت و تجهیزات وابسته چه اهمیتی دارد؟

با ایجاد کردن غرفه هایی مرتبط با موضوع نمایشگاه بین المللی می توان بازدید کنندگان را بیشتر با دست آوردهای این حوزه و موضوع اصلی نمایشگاه آشنا کرد. همچنین مشخص کردن راهبرد نمایشگاه زودتر و سریع می تواند متخصصان و کارشناسان را به هدف اصلی برساند.

بنابراین غرفه سازی که با شکل و شمایل موضوع بازیافت طراحی و اجرا می شوند حتی برای شرکت های تجاری داخلی و خارجی نیز بهتر است زیرا می توانند طرح اصلی و پژوهش خود را زودتر شناسایی کنند و با شرکت و شخص مورد نظر خود در غرفه قرار داد امضا کنند.

غرفه سازی با ایده های خلاقانه در جهت کمک به کاهش ایجاد پسماند ها استفاده بیشتر از وسایل بازیافتی طراحی می شوند. تمام پژوهش ها و دست آورد هایی که در این غرفه ها به نمایش گذاشته می شوند مربوط به موضوع اصلی غرفه به همراه ابزار و تجهیزات است.

از دیگر اهمیت غرفه سازی مرتبط با نمایشگاه می توانیم به ایجاد اطلاعات کافی برای بازدید کنندگان نیز اشاره کنیم. برای مشاوره در طراحی و ساخت غرفه نمایشگاه می توانید با غرفه سازی کبیر سازان تماس بگیرید.

قوانین نمایشگاه بین المللی پسماند، بازیافت و تجهیزات وابسته

تنها شرکتی مجاز به شرکت در این نمایشگاه است که کلیه هزینه های این نمایشگاه بین المللی را پرداخت کرده باشد. محصولات و دست آورد هایی که در غرفه سازی  به نمایش گذاشته می شود باید مرتبط به نمایشگاه بین المللی  باشد و کالا های غیر مرتبط در نمایشگاه مجاز به قرار گرفتن نیستند.

محصولاتی که در غرفه ها ارائه می شود باید توسط شرکت یا غرفه سازی انجام شده و تولید شده باشد. این محصولات نباید خریداری شده باشند. غرفه داری که هزینه های نمایشگاه را پرداخت کرده است می تواند محصولات چندین شرکت و فروشگاه را به نمایش بگذارد.

یک غرفه دار بعنوان توزیع کننده محصولات باید به صورت انحصاری عمل کند و نمی تواند برای چندین فروشگاه خدمات ارائه دهد. غرفه داران نمی توانند محصولاتی را در غرفه خود قرار دهند که مختص دیگر شرکت ها است.

کلام آخر

پنجمین نمایشگاه بین المللی پسماند، بازیافت و تجهیزات وابسته از 13 تا 16 اسفند برگزار می شود. هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی بازدید کنندگان با محصولات بازیافتی است. همچنین با انجام پژوهش هایی در جهت کاهش پسماند های ایجاد شده طرح ها و ایده هایی نیز پیشنهاد می شود.

علاوه بر این در این نمایشگاه آموزش هایی در جهت کاهش ایجاد پسماندها و استفاده بهتر از کالاها و انجام بازیافت آن ها انجام می شود. غرفه سازی انجام شده مرتبط با موضوع نمایشگاه است و با استفاده از ایده های خلاقانه انجام می شود.

برای شرکت در این نمایشگاه بین المللی باید تمام هزینه های نمایشگاه پرداخت گردد و محصولات ارائه شده نیز مختص غرفه دار یا شرکت باشد.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button