KABIR KARSAN

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی ایران

تاریخ برگزاری : 19 الی 22 اردیبهشت 1403
محل برگزاری : نمایشگاه بین المللی سئول
بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی ایران

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی ایران

نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در جهان است که هر ساله با حضور شرکت‌ها، تولیدکنندگان، فناوران، متخصصان و فعالان این صنایع برگزار می‌شود. این نمایشگاه فرصتی مناسب برای نمایش توانمندی‌ها، محصولات، خدمات، فناوری‌ها و نوآوری‌های جدید در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به بازار جهانی محسوب می‌شود.

هدف اصلی این نمایشگاه ارتقاء همکاری‌ها و تبادلات تجاری بین شرکت‌ها و فعالان این صنایع، معرفی آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌ها، ارائه راهکارهای نوین برای بهبود عملکرد و کارآیی در این صنایع، جذب سرمایه‌گذاری و افزایش همکاری‌های بین‌المللی در زمینه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی است.

این نمایشگاه به عنوان یک پل ارتباطی بین تولیدکنندگان، تجار، مصرف‌کنندگان و فناوران در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی عمل می‌کند و فرصت مناسبی برای شناسایی فرصت‌های جدید بازاری، تبادل دانش و تجربیات، ارتقاء سطح تکنولوژی و بهبود روابط تجاری بین کشورها و شرکت‌ها فراهم می‌آورد.

 

نمایشگاه نفت و گاز؛ بزرگترین رویداد صنعتی در ایران که سالیانه با حضور شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت و گاز برگذار می شود!

آیا چیزی در مورد نمایشگاه های نفت و گاز شنیده اید؟

می دانید اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه های نفت و گاز چیست؟

آیا می دانید اهداف برگزاری نمایشگاه های نفت و گاز چیست؟

بهتر است بدانید تاریخچه نمایشگاه های نفت و گاز در ایران و جهان، تقریبا به بیش از یک قرن مربوط می شود! در حقیقت در سال 1280 شمسی یک میلیونر استرالیایی به اسم ویلیام دارسی که در واقع از اتباع انگلیسی وقت بود، با روش های جدید و نوین و با استفاده از دستگاه های مختص آن زمان شروع به جستجوی نفت در ایران می کند.

نمایشگاه نفت و گاز چیست؟

شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که نمایشگاه نفت و گاز چیست؟ ما می توانیم در پاسخ به این پرسش بگوییم که نمایشگاه های نفت و گاز در ایران به عنوان بزرگترین و مهم ترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه محسوب می شود که سالانه با حضور تعداد زیادی از شرکت های قدرتمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت گاز، نفت، پالایش و پتروشیمی برگزار می شود.

این رویداد فرصت بسیار خوبی است تا شرکت های فعال در این صنعت دستاورها و محصولات خودشان را در معرض دید مخاطبان و سرمایه گذاران این حوزه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها، فعالیت ها و نوآوری های جدید خودشان را هدایت کرده و سرمایه زیادی جذب کنند. شما می توانید با شرکت در نمایشگاه های نفت و گاز در ایران از جدیدترین تکنولوژی ها آشنا شوید و سطح دانش خودتان را بالا ببرید.

 بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی ایران

در نمایشگاه های نفت و گاز چه کسانی شرکت می کنند؟

همانطور که گفته شد، امروزه نمایشگاه های مربوط به صنعت نفت و گاز که در اصل بیشتر به آن ها نمایشگاه های صنعتی گفته می شود، بستر ساز ایجاد ارتباط بین کشورهای مختلف دنیا که در این حوزه حرفی برای گفتن دارند، است.

نمایشگاه های نفت و گاز با اهداف متعددی برگذار می شوند. به همین دلیل افراد و شرکت های مختلفی در این نمایشگاه ها شرکت می کنند. ذیلا لیست شرکت کننده ها در نمایشگاه های نفت و گاز ارائه شده است:

 • شرکت های دانش بنیان
 • مهندسین فنی
 • پیمانکاران عمومی
 • مراکز پژوهشی و آموزشی
 • بهینه سازی مصرف سوخت
 • صادرکنندگان فرآورده های نفتی
 • شرکت های فناوری
 • سازندگان تجهیزان و قطعات مربوط به صنعت نفت
 • سایر شرکت ها و افراد

اقدامات لازم برای شرکت در نمایشگاه های نفت و گاز چیست؟

شرکت در نمایشگاه های بین المللی نفت و گاز در ایران و جهان دارای مراحل مختلفی است که باید آن ها را طی کنید. همچنین باید اقدامات لازم را انجام دهید تا بتوانید در این نمایشگاه ها شرکت کرده و محصولات و دستاورهای خودتان را معرفی در معرض دید مراجعه کنندگان قرار دهید. یکی از اقدامات لازم برای شرکت در نمایشگاه ها، داشتن غرفه است که در صورت تمایل، شرکت کبیر سازان غرفه سازی و ساخت غرفه شما را انجام می دهد.

دلایل اهمیت حضور در نمایشگاه های نفت و گاز

برای اینکه بتوانید در نمایشگاه های نفت و گاز شرکت کرده و محصولات و راهکارهای موثر خودتان در صنعت نفت و گاز را در معرض دید سرمایه گذاران و افراد قرار دهید، ابتدا باید برای خود غرفه نمایشگاه تهیه کنید. برای تهیه غرفه می توانید به شرکت تولید کننده غرفه کبیر سازان مراجعه کنید.

در واقع با طراحی و ایجاد غرفه های نمایشگاهی در نمایشگاه های نفت و گاز در ایران می توان محصولات خود را بهتر معرفی کرد. بنابراین، یکی از عوامل موثر برای موفقیت در نمایشگاه های بین المللی نفت و گاز در ایران و جهان، داشتن غرفه است. همچنین داشتن غرفه در این نمایشگاه ها به دلایل مختلفی اهمیت دارد. به همین منظور ما سعی می کنیم در این بخش به بررسی دلایل حضور در نمایشگاه نفت و گاز بپردازیم.

 • به نمایش در آوردن با کیفیت محصولات و دستاوردهای شرکت ها در نمایشگاه هاست.
 • دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرایی و اهدای هدایای تبلیغاتی، کاتالوگ و…
 • بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در ذهن مراجعه کننده ها است.
 • استفاده از اسم و لوگوی شرکت برای اهدافی مانند تبلیغات و….

چرا باید در نمایشگاه های بین المللی نفت و گاز شرکت کرد؟

نمایشگاه های بین المللی نفت و گاز در ایران بهترین بستر برای آشنایی با محصولات و ایده های جدید در صنایع نفت، گاز پتروشیمی و پالایش است. همچنین شما می توانید با شرکت در این نمایشگاه ها محصولات و دستاورهای خودتان را به مراجعه کنندگان معرفی کنید. در این سال ها، غرفه داران صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برای ملاقان با شرکای جدید مثل شما در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز در ایران منتظر هستند تا روابط جدیدی را در این چارچوب امضا کنند.

فراموش نکنید که سخنرانی ها و سمینارهای آموزشی هم در این نمایشگاه ها برگذار می شود. همچنین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی ایران روز به روز در حال رشد کردن است. این نمایشگاه ها با محصولات و خدمات زیاد، بالا بودن سطح کیفی، ارائه خدمات در سطح جهان و با شرکت کننده های بین المللی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است.

مجموعه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران رویدادی است که تمامی اجزای این حوزه را دور هم جمع می کند و با حمایت و سهم متخصصین این بخش توانسته هر سال بر تعداد بازدیدکننده های خود افزوده شود.

نمایشگاه نفت و گاز 1403

تقویم نمایشگاه های نفت و گاز در ایران و جهان در سال 1403 شمسی و 2024 میلادی

به منظور شرکت در نمایشگاه های بین المللی نفت و گاز در ایرن و جهان ابتدا باید زمان و مکان برگزاری نمایشگاه ها را بدانید. برای این کار هم باید به تقویم این نمایشگاه ها دسترسی داشته باشید.

در ادامه زمان و مکان برگزاری این نمایشگاه ها را برای شما اعلام می کنیم:

نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت نفت-تاریخ برگزاری: 17 تا 20 بهمن ماه 1403- محل برگزاری: اهواز

نمایشگاه جهانی نفت و گاز آتیرائو- تاریخ برگزاری: 17 الی 19 فروردین 1403- محل برگزاری: خارج از کشور قزاقستان

نمایشگاه نفت و گاز مسکو- تاریخ برگزاری: 23 الی 1 اردیبهشت 1403- محل برگزاری: خارج از کشور، روسیه

نمایشگاه نفت و گاز ازبکستان-تاریخ برگزاری: 28 الی 30 اردیبهشت 1402- محل برگزاری: ازبکستان

نمایشگاه نفت و انرژی عمان- تاریخ برگزاری: 22 الی 24 شهریور 1402- محل برگزاری: عمان

نمایشگاه نفت و گاز کنیا- تاریخ برگزاری: 15 الی 17 مهر 1402- محل برگزاری: کنیا

نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی- تاریخ برگزاری: 24 الی 27 آبان 1402- محل برگزاری: امارات متحده عربی

نمایشکاه نفت و گاز آسیا- تاریخ برگزاری: 16 الی 18 آذر 1402- محل برگزاری: مالزی

جایگاه نمایشگاه نفت و گاز ایران در اقتصاد

نوبت این رسیده تا در این بخش، جایگاه نمایشگاه نفت و گاز ایران در اقتصاد را مورد بررسی قرار دهیم. بهتر است بدانید، گردش مالی قابل ملاحظه ای هم بنا به پتانسیل موجود دو کشور ایران و روسیه و همچنین به همت مدیران ارشد هر دو طرف شکل گرفته است. بیشتر همکاری روسیه و ایران در زمینه هایی مانند تکنولوژی ساخت، تولید نفت و تجهیزات پردازش، دریافت ضایعات و بازیافت این دسته از مواد پتروشیمی و فاکتورهای ذخیره سازی است.

جایگاه نمایشگاه نفت و گاز ایران در دنیا

جالب این است که بدانید نمایشگاه نفت و گاز در ایران که از پشتیبانی رسمی وزارت نفت بهره می برد، در این چند دوره اخیر با حضور تعداد زیادی از کشورهای صاحب نام شروع شده است و بستر ساز موقعیت خوبی نیز محسوب می شود.

در حال حاضر شریک تجاری ایران در این دسته از حوزه های پتروشیمی، کشور روسیه است که به پروژه های نفتی و گازی ایران علاقه نشان داده است. برگزاری نمایشگاه های نفت و گاز در ایران و جهان می تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد که در آخر باعث می شود تا وضعیت تجاری و اقتصادی ایران بهبود پیدا کند.

شرکت در نمایشگاه نفت و گاز

برای شرکت در هریک از نمایشگاه های نفت و گاز از طریق سایت آن نمایشگاه میتوانید اقدام نمایید و اگر شما یکی از ارائه دهندگان خدمات حوزه نفت و گاز هستید و یا محصول و تکنولوژی برای ارائه دارید

میتوانید با داشتن غرفه در آ« نمایشگاه به اهداف خود برسید. در این راه شرکت کبیرسازان بعنوان متولی این امر در کنار شما بزرگواران است.

شماره تماس ستاد برگزاری نفت

02196067467

02196067463

02188518617

غرفه سازی نمایشگاه نفت

02166911568

02166578455

09125866830

09127599472

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

میانگین امتیاز 4.5 / 5 – تعداد رای 2

Call Now Button