KABIR KARSAN

نمایشگاه میوه و تره بار (نمایشگاه صنعت میوه)

تاریخ برگزاری : 15 تا 18 شهریور
محل برگزاری : شهر آفتاب
هشدار های ایمنی هنگام نظافت غرفه

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه میوه و تره بار در تاریخ 15 تا 18 شهریور در شهر آفتاب برگزار می شود. هدف این رویداد حمایت و افزایش تولید، ارائه انواع میوه و سبزیجات و صنایع وابسته است.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان یکی از شرکت های با قدمت در زمینه غرفه سازی نمایشگاه صنعت میوه می باشد.

امروزه با توجه به پیشرفت و گسترش علم و فناوری، سبک کاشت و زراعت و حتی باغداری به طور کامل دچار تغییر و تحولاتی شده است. ورود علم و فناوری به صنعت باغداری و کشاورزی موجب گشته تا زراعتکاران بتوانند محصولات بیشتر با کیفیت بالاتری را به تولید برسانند.

خوشبختانه در سال‏های اخیر، هر ساله نمایشگاه میوه و تره بار برگزار می ‏گردد تا بازدید کنندگان بتوانند با فرآیند تولید محصولات کشاورزی و باغی آشنایی بیشتری پیدا کنند.

پیشنهاد می‏شود اگر در زمینه کشاورزی و باغداری پیشرفته فعالیت می‏کنید و به دنبال راهی برای کسب موفقیت در کسب و کار خود هستید، در نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت میوه اقدام به غرفه سازی نمایید. در ادامه با ما همراه باشید تا با غرفه سازی در این  نمایشگاه بیشتر آشنا شوید.

 

نمایشگاه میوه و تره بار

اهداف برگزاری و غرفه سازی نمایشگاه بین المللی میوه و صنایع وابسته

در گذشته‏های بسیار نزدیک، بخش انبوهی از محصولات کشاورزی و باغی کشور از طریق کشورهای همسایه وارد می‏گشت. اما امروزه خوشبختانه بسیاری از کشاورزان و باغداران صنعتی بزرگ توانسته‏اند به این مشکل علامت پایان را نشان دهند و گامی بلند در این عرصه بردارند.

امروزه به لطف تکنولوژی و فناوری، تولید تمامی محصولات کشاورزی و باغی نظیر غلات و صیفی جات با کیفیتی بسیار عالی و قیمتی مقرون به صرفه امکان پذیر است. از این رو، نمایشگاه‏های بین المللی میوه و صنایع وابسته برای رونمایی از چنین کشاورزی‏هایی ابداع گشته است.

حمایت و افزایش تولید داخل

از مهم‏ترین اهداف برگزاری و غرفه سازی نمایشگاه بین المللی میوه و صنایع وابسته، می‏توان به حایت و افزایش تولید داخل اشاره نمود. بسیاری از افراد بر این عقیده باورند که محصولات کشاورزی که از خارج کشور وارد می‏شوند از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار هستند.

از این رو، شما می‏توانید با غرفه سازی ارزان در این نمایشگاه به آن‏ها اثبات کنید که محصولات کشاورزی و باغداری که در داخل کشور تولید و برداشت می‏شوند، نسبت به محصولات کشاورزی وارداتی بسیار مرغوب‏تر و با کیفیت‏تر هستند.

ارائه انواع میوه و سبزیجات و صنایع وابسته با قیمت مناسب

از دیگر اهداف برگزاری و غرفه سازی نمایشگاه بین المللی صنعت میوه و صنایع وابسته می‏توان به ارائه میوه و سبزیجات و صنایع وابسته و قیمت مناسب اشاره نمود. در این نمایشگاه کشاورزان نمونه‏های محصولات خود را در غرفه قرار می‏دهند و آن‏ها را با قیمتی مناسب به فروش می‏رسانند.

در واقع شما با انجام چنین کاری در این نمایشگاه توانسته‏اید با یک تیر چندین نشان را هدف بگیرید. از طرفی دیگر این امر موجب افزایش تعداد مشتریان کسب و کار و شهرت شما در میان دیگر غرفه‏های نمایشگاهی می‏گردد. از این رو، پیشنهاد می‏شود از این فرصت طلایی استفاده نمایید.

آشنایی کشاورزان و باغداران با روش‏های نوین کشاورزی

در نمایشگاه بین المللی صنعت میوه و صنایع وابسته، انواع دستگاه‏ها و روش‏های ابداعی کشاورزی و باغداری برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته شده است تا آن‏ها بتوانند با جدیدترین روش‏های کشاورزی آشنا شوند و محصولات جدید و با کیفیت‏تری را به تولید برسانند.

شما با غرفه سازی در این نمایشگاه می‏توانید در مدت زمان بسیار کمی با روش‏های نوین کشاورزی و باغداری آشنا شوید و از تجربیات دیگران نیز در کسب و کار خود استفاده کنید. این امر موجب پیشرفت سریع شما در کسب و کار خواهد گشت.

نمایشگاه میوه

مزایای غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی میوه و صنایع وابسته

پیشنهاد می‏ شود برای آن که بتوانید از تمامی مزایای غرفه سازی نمایشگاه میوه و تره بار بهره‏ مند شوید، با متخصصان و کارشناسان شرکت‏های برتر ساخت غرفه نظیر غرفه سازی کبیرسازان مشورت و کمک بگیرید تا بتوانید در این نمایشگاه موفق شوید.

افزایش تعداد مشتریان کسب و کار

از مهم‏ترین مزایای شرکت در نمایشگاه بین المللی میوه، تجهیزات و صنایع وابسته می‏توان به افزایش تعداد مشتریان کسب و کار اشاره نمود. اگر از درآمد فعلی کسب و کار کشاورزی و باغداری خود راضی نیستید و به دنبال راهی برای افزایش در آمد خود هستید، نیازی نیست نگران باشید.

شما با غرفه سازی نمایشگاه بین المللی میوه، تجهیزات و صنایع وابسته می‏توانید در مدت زمان بسیار کمی کسب و کار باغداری و کشاورزی خود را به بیش از هزار بازدیدکننده معرفی کنید و از هر کدام از آن‏ها، یک مشتری ثابت بسازید و در آمد خود را افزایش دهید و لذت ببرید.

بالا رفتن شهرت کسب و کار

در دنیای مدرن امروزی به دلیل تعدد زیاد کسب و کارهای مختلف بخصوص کشاورزی و باغداری، تنها راه موفقیت بالا بردن شهرت کسب و کار است. برای انجام این کار می ‏بایست هزینه ‏های زیادی را صرف تبلیغات مجازی و واقعی کنید تا بتوانید شهرت کسب و کار خود را بالا ببرید.

اما یک راه میانبر و کم هزینه ‏تر نیز وجود دارد؛ شما می ‏توانید با غرفه سازی در نمایشگاه میوه و تره بار در کمترین زمان ممکن کسب و کار خود را به هزاران نفر معرفی کنید و آوازه آن را به گوش تمامی بازدیدکنندگان حاضر در نمایشگاه برسانید.

چگونه در نمایشگاه میوه و تره بار موفق شویم؟

همانطور که در بخش‏ های قبل به آن اشاره شد، شرکت در نمایشگاه میوه و تره بار از مزایای فراوانی برخوردار است. اما برای آن که بتوانید از تمامی مزایای این نمایشگاهی بهره‏ مند شوید، می بایست غرفه سازی موفق و بدون نقصی داشته باشید.

برای ساخت غرفه نمایشگاهی به بهترین شکل ممکن، پیشنهاد می‏شود به شرکت‏های معتبر ساخت غرفه مراجعه کنید. یکی از بهترین شرکت‏های ساخت غرفه، غرفه سازی کبیرسازان نام دارد. شما با مراجعه به این شرکت می ‏توانید غرفه خود را به بهترین شکل ممکن بسازید.

نحوه غرفه سازی در نمایشگاه میوه و تره بار و صنایع وابسته

یکی از سوالات متعددی که برای بسیاری از افراد به وجود می ‏آید، این است که چگونه می‏توان در نمایشگاه میوه و صنایع وابسته اقدام به غرفه سازی نمود؟ در مرحله اول، می‏بایست به دفتر مرکزی نمایشگاه شهر آفتاب مراجعه کنید و محل قیق غرفه خود را مشخص کنید.

پس از آن، برای آن که بتوانید با استفاده از غرفه نمایشگاهی خود بازدیدکنندگان زیادی را مجذوب کنید، می ‏بایست به شرکت‏ های برتر نظیر غرفه سازی کبیرسازان مراجعه نمایید تا متخصصان غرفه نمایشگاهی شما را به بهترین شکل و با نازلترین قیمت در اسرع وقت بسازند.

کلام آخر

اگر در زمینه کشاورزی، باغداری و صنایع مربوطه فعالیت می ‏کنید و به دنبال راهی برای ترقی و پیشرفت در کسب و کار خود هستید، پیشنهاد می‏ شود این فرصت طلایی را غنیمت شمارید و در نمایشگاه میوه و تره بار اقدام به غرفه سازی ارزان نمایید.

برای غرفه سازی ارزان و بدون نقص، پیشنهاد می ‏شود به شرکت غرفه سازی کبیرسازان مراجعه کنید تا متخصصان و کارشناسان این شرکت در کمترین زمان ممکن غرفه نمایشگاهی شما را حاضر کنند. لازم به ذکر است که متخصصان این شرکت می‏ توانند هزینه ساخت غرفه شمارا کاهش دهند.

ناگفته نماند شرکت کبیرسازان، یکی از برترین و معتبرترین شرکت‏های غرفه سازی در سراسر کشور محسوب می‏گردد و دارای پرسنلی کاربلد و کارکشته در زمینه ساخت و بهینه سازی غرفه ‏های نمایشگاهی می ‏باشد. پس برای غرفه سازی حتما به کبیرسازان مراجعه کنید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button