KABIR KARSAN

نمایشگاه مبلمان

تاریخ برگزاری : 14 الی 17 تیر 1402
نمایشگاه مبلمان 1402

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه مبلمان در تاریخ 14 الی 17 تیر 1402 برگزار میشود و چون در محل نمایشگاه بین المللی میباشد بسیار پر بازدید واقع شده است و این پر بازدید بودن میتواند برای مبلمان کاران در سر تا سر ایران بسیار سودمنده واقع شود. وقتی صحبت نمایشگاه مبلمان میاد دل هر ایرانی اب میشود مخصوصا وقتی نمایشگاه صنعت مبلمان باشد. اگر شما هم قسط شرکت در این سری از نمایشگاه مبلمان تخصصی صادراتی صنعت را دارید می توانید در دو صورت فروشنده یا بازدید کننده وارد شوید، ما این مقاله را برای فروشندگان یا ارائه دهندگان خدمات مبلمان انتشار داده ایم تا بتوانید جواب سوالات خود را در نمایشگاه مبلمان بگیرید.

سی و دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی صادراتی صنعت مبلمان 1402

شما باید به بهترین شکل ممکن در نمایشگاه ظاهر شوید زیرا ایران کشوری فعال در حوضه مبلمان میباشد، به همین دلیل افراد از ما انتظار بیشتری دارند، شما باید این مسئله را به خوبی درک کنید و سعی کنید در نمایشگاه مبلمان  بهترین باشید و در کنار سایر همکاران بدرخشید.

اما اگر قصد حضور یا خرید هر یک از محصولات نمایش داده شده در نمایشگاه مبلمان را دارید، باید به اطلاع شما برسانیم که شما نیز طرف مخالف بحث هستید.مجموعه هایی که در این تنظیمات و رویدادها شرکت می کنند و کالاهای خود را به فروش می رسانند، اغلب کالاها را با قیمت های بسیار مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار می دهند.در فکر شما الان زمینه ای در باره این نمایشگاه ایجاد شد و قطعا سوالاتی در ذهن شما ایجاد شده است و 100 درصد شما الان دنبال پرسش برای سوال در باره نمایشگاه مبلمان هستید، ما اینجا هستیم تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم با ما همراه باشید.

هدف برگزاری نمایشگاه مبلمان 1402 چیست؟

این نمایش ها به نظرم هر سال هم در داخل و هم در خارج از کشور برگزار می شود. فقط افراد خصوصی و مشاغل ترجیح می دهند از این تجمعات اجتناب کنند و از انجام تبلیغات محصولات در آنجا خودداری کنند. کسانی که در این بخش کار می کنند ممکن است بتوانند به شما و دیگران منابع آموزشی ارائه دهند.همچنین مبلمان و صنعت آن بازدیدکنندگانی را از سراسر جهان به خود جذب می کند.

سی و دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی صادراتی صنعت مبلمان 1402
سی و دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی صادراتی صنعت مبلمان 1402
وقتی صحبت نمایشگاه مبلمان میاد دل هر ایرانی اب میشود مخصوصا وقتی نمایشگاه صنعت مبلمان باشد، این نمایشگاه در تاریخ 14 الی 17 تیر 1402 برگزار میشود و چون بین المللی میباشد بسیار پر بازدید واقع شده اتست و این پر بازدید بودن میتواند برای مبمان کاران در سر تا سر ایران بسیار سودمنده واقع شود.

نمایشگاه مبلمان 1402 و صنعت صادرات

نمایشگاه مبلمان برای گرد اوری مردمان از سر تا سر دنیا برگزار میشود، چون این نمایشگاه بسیار نمایشگاه پر سودی نیز است به همین دلیل طرفدار زیادی دارد و کافرما ها در این نمایشگاه بسیار سر مایه گزاری میکنند، و اکثر ان ها بیش از 1 غرفه نیز در نمایشگاه صنعت صادرات مبلمان دارند.

حالا که حرف غرفه شد جا دارد که بگوییم شما برای نمایش محصولات یا خدمات خود باید غرفه ای نیز بخرید یا اجاره کنید.

شما برای ساخت غرفه نیاز به یک تیم دارید که برای شما غرفه را بسازد و غرفه شما را هندل کند، پیشنهاد ما شرکت بزرگ کبیر سازان است که بیش از 12 سال بهترین خدمات را ارائه میدهند.

این مناسبت ها هر سال در کشور ما اجرا میشود اما فقط در کشور ما نه . نمایشگاه مبلمان از خارج از کشور نیز قابل دسترسی است، اما در آنجا ریسک بسیار بالاتر خواهد بود. در ادامه به برخی از این اهداف اشاره شده است.

  • توجه به مسائل عمومی و بهداشتی
  • مورد عنایت قرار‌دادن تولیدات داخلی
  • بهتر‌شدن چرخه اقتصادی در فضای
  • رونق‌ گرفتن بسیاری از کسب‌و‌کار‌ها
  • ایجاد تعامل با برند‌هایی که در خارج از ایران قرار دارند.

کسانی که در این زمینه فعالیت دارند می توانند به دیگران و شما دسترسی به منابع آموزشی بدهند. مردم می توانند برای برنامه ریزی ارائه ها و سمینارها در مورد بسیاری از موضوعات در نمایشگاه مبلمان الهام بگیرند.

با توجه به اینکه این برنامه یک برنامه بین المللی است، شما و تیمتان باید نحوه بازاریابی و تبلیغ آن را در این جلسه در نظر بگیرید.علاوه بر این، شما باید از مترجمان شایسته استفاده کنید. تا بتوانید فروش خوبی به مردمان خارجی بدهید.اگر می خواهید به شیوه ای بدیع به این موضوع بپردازید، ارزش نشریات و مطبوعات را در نظر بگیرید.اگر بتوانید آنها را در نمایشگاه مبل به نمایش بگذارید، مردم شرکت و محصولات شما را برای مدت طولانی به یاد خواهند آورد. گرافیک عالی ممکن است بینندگان را جذب کند.

از آنجایی که هر یک از اعضای تیم باید مهارت های خاصی داشته باشد و بتواند به راحتی با مخاطبان ارتباط برقرار کند، انتخاب دقیق اعضای تیم و افراد بسیار مهم است.برای اینکه این مرحله با موفقیت به پایان برسد، برنامه ریزی چیدمان اساسی نمایشگر صادرات مبلمان (دفتر و منزل) بسیار مهم است.برای اطمینان از اینکه همه چیز طبق برنامه پیش می رود و تمام تلاش خود را به کار می گیرید، می توانید از کارمندان حرفه ای و آموزش دیده غرفه کمک بگیرید. از آنجایی که این بخش بسیار مهم است، باید با دقت مطالعه شود.

نمایشگاه صنعت صادرات مبلمان تهران

ایا غرفه سازی نمایشگاه مبلمان محدودیت دارد؟

بعد از هماهنگ شدن و شروع به ساخت غرفه باید در نظر داشته باشید که غرفه ساختن نیز یک سری محدودیت ها دارد مانند مساحت و ارتفاع ان، شما برای ساخت غرفه باید به محدودیت ها احترام نیز بگذارید ما برای این مسئله مقاله ای دیگر برای شما اختصاص داده ایم.

اما در شما برای محدودیت های سقف و ارتفاع می توانید غرفه دو طبقه بسازید و خدمات خود را در نمایشگاه صنعت مبل ارائه دهید

اما به صورت کلی می توان گفت نگران نباشید زیرا غرفه سازی در نمایشگاه صاردات مبلمان محدودیت خاصی ندارد و شما با خیال راحت مراحل ساخت غرفه خود را برای نمایشگاه مبلمان رو به تیم کبیر سازان بسپارید و خودتان به مسائل دیگر مانند فروش و نحوه ارائه خدمات متمرکز کنید ، زیرا این نمایشگاه بسیار برای شما و تیم تان مهم است.

در این نمایشگاه چه چیزی به نمایش گذاشته میشود؟

در نمایشگاه مبلمان تمام افراد دور هم جمع شده اند و هر کدام از ان ها غرفه ای نیز اجاره یا خریداری کرده است و ان ها و تیمشان در حال برگزاری نمایشگاه مبل هستند، شما هم در کنار ان ها قرار میگیرید و با ان ها رقابت نیز میکنید، و سعی میکنید فروش خود را افزایش دهید.

غرفه سازی با شرکت کبیرسازان در سی و دومین نمایشگاه مبل

اگر در این سری از نمایشگاه مبل  قصد دارید محصولات و خدمات خود را در این نمایشگاه ارائه دهید، باید در آن ثبت‌نام کرده و غرفه‌ای را ساخته یا اینکه اجاره کنید.

اگر می‌خواهید همه چیز را به بهترین شکل ممکن نشان دهید، می‌توانید از شرکت کبیر‌سازان و تیم مجرب آن بهره برده و تمامی مراحل غرفه‌سازی خود را به آن‌ها بسپارید.

شرکت کبیر سازان با بهترین کیفیت و خدمات در کنار شماست.

کلام آخر

ما در مقاله نمایشگاه مبلمان در کنار شما بودیم و سعی کردیم جواب تمام سوالات خود را از جانب غرفه سازی و نمایشگاه توضیح دهیم ، شما با دیدن این مقاله می توانید جواب سوالات خود را بگیرید.

اگر بازم سوالی داشتید می توانید از پشتیبانی ما بپرسید، حتما بازم در جریان داشته باشید شرط اصلی ورود به نمایشگاه مبلمان داشتن غرفه است. و پیشنهاد ما کبیرسازان است.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button