KABIR KARSAN

نمایشگاه نوشت افزار و ملزومات تحصیلی

تاریخ برگزاری : 31 خرداد الی 3 تیر ماه سال  1402
محل برگزاری : محل نماز جمعه تهران بزرگ (مصلی)
نمایشگاه نوشت افزار 1402

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه نوشت افزار تخصصی ترین نمایشگاه لوازم تحریر در  سالن مصلی تهران در تاریخ 31 خرداد الی 3 تیر ماه سال  1402 در محل نماز جمعه تهران بزرگ (مصلی) برگزار شد.طی سخنان و جلسات اخیر برخی از سازمان و نهادها، تصمیم به برگزاری پویش ملی همه حاضر در نمایشگاه‏های بین المللی و اقدام به غرفه سازی در این نمایشگاه نموده اند.تولید کنندگان و واردکنندگان می‏توانند در این پویش شرکت کنند و بخشی از محصولات خود را به صورت رایگان یا با قیمتی مناسب در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهند.

پویش ملی همه حاضر (نوشت افزار و ملزومات تحصیلی تولید داخل) مصلی

پپویش‏های ملی با اهداف مختلفی نظیر کمک به دیگر افراد برگزار می‏گردد. بسیاری از تولید کنندگان و واردکنندگان با غرفه سازی در محل برگزاری پویش‏های ملی، تلاش می‏کنند تا بتوانند کمک‏های خود را ارائه دهند و محصولات شرکت را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار دهند.

خوشبختانه در سال جاری قرار است که پویش ملی همه حاضر نوشت افزار و ملزومات تحصیلی تولید داخل در نمایشگاه‏های بین المللی سراسر کشور برگزار گردد. در ادامه با ما همراه باشید تا با نحوه غرفه سازی نمایشگاه در پویش ملی همه حاضر بیشتر آشنا شوید.

پویش ملی همه حاضر نمایشگاه نوشت افزار و ملزومات (ایران پنکس)به چه منظور برگزار می‏گردد؟

همانطور که در قسمت قبل ذکر شد، امروزه در نمایشگاه‏های بین المللی مراسمی به عنوان پویش ملی برگزار می‏گردد. در این مراسم، شرکت‏های مختلف می‏توانند اقدام به غرفه سازی نمایند و محصولات شرکت خود را با بازدیدکنندگان و مشتریان به اشتراک بگذارند.

در پویش‏های ملی، شرکت‏های مختلف محصولات خود را در غرفه ‏ها قرار می‏دهند و برخی را به صورت رایگان و برخی دیگر از آن‏ها را با قیمت مقرون به صرفه (قیمت تولید بدون بهره) در اختیار بازدید کنندگان و مشتریان قرار می‏دهند.

امروزه متاسفانه بسیاری از دانش آموزان با مشکلاتی نظیر کمبود نوشت افزار و لوازم التحریر مواجه هستند. این امر می‏تواند یک ضربه بسیار بزرگ و تهدیدی خطرناک برای آینده یک کشور به شمار آید.

دولت طی جلساتی، تصمیم به برگزاری پویش ملی همه حاضر نوشت افزار و ملزومات تحصیلی و مطالعاتی دانش آموزان نمودند. از این رو، شما می‏توانید به عنوان یک تولید کننده در این پویش ملی غرفه سازی کنید و محصولات خود را به صورت رایگان یا با قیمتی مناسب به اشتراک بگذارید.

ایران پنکس

در پویش ملی همه حاضر نمایشگاه نوشت افزار (ایران پنکس)چه اقداماتی صورت می‏گیرد؟

پویش‏های ملی، در محل برگزاری نمایشگاه‏های بین المللی در سراسر کشور برگزار می‏شوند. در زمان برگزاری پویش‏های ملی، دولت ابتدا محل برگزاری را در هر استان و شهر مشخص می‏نماید و لوکیشن‏ها را در وبسایت‏های خبری نشر می‏دهند.پس از آن، مدیران و موسسان شرکت و کارخانجاتی که در زمینه های تولیدات و واردات فعالیت می‏کنند، محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی عالی به اشتراک می‏گذارند. علاوه بر آن، برخی از شرکت‏ها اقدامات فراتری نظیر بخشش انجام می‏دهند.برخی از شرکت‏ها و کارخانجات بزرگ، بخشی از سود سالانه خود را به تولید محصولات مورد نیاز بازدیدکنندگان اختصاص می‏دهند و آن‏ها را به صورت رایگان در اختیار آن‏ها قرار می‏دهند و بخشی از محصولات را به افراد نیازمند اهدا می‏نمایند.

در سال جاری قرار است خوشخبتانه توسط شرکت‏های تولید کننده لوازم التحریر و ملزومات نوشتاری و تحصیلی، پویش ملی همه حاضر نوشت افزار و ملزومات تحصیلی مصلی برگزار گردد.از این رو، پیشنهاد می‏شود این فرصت طلایی را از دست ندهید و در این پویش ملی، با کمک شرکت‏های ساخت غرفه برتر همچون غرفه سازی کبیرسازان، اقدام به ساخت غرفه در پویش‏های ملی نمایید تا بتوانید مسیر موفقیت را هموار سازید.

چگونه می‏توان در پویش ملی همه حاضر نمایشگاه نوشت افزار (ایران پنکس)شرکت نمود؟

یکی از سوالات متعددی که برای بسیاری از افراد به وجود می‏آید، این است که چگونه می‏توان در پویش ملی همه حاضر در نمایشگاه‏های بین المللی شرکت نمود؟در مرحله اول، باید برای ثبت نام در پویش ملی همه حاضر نوشت افزار و ملزومات تحصیلی اقدامات لازم را انجام دهید و محل دقیق برگزاری را از متخصصان بپرسید. لازم به ذکر است که برای انجام این کار، باید مدارک خود و شرکت را به همراه داشته باشید.پس از آن، می‏بایست اقدام به غرفه سازی در پویش ملی نمایید. همانطور که در قسمت‏های قبل ذکر شد، اکثر پویش‏های ملی همه حاضر در محل برگزاری نمایشگاه‏های بین المللی برگزار می‏گردد. از این رو، می‏بایست اقدام به غرفه سازی نمایشگاه برای شرکت در پویش نمایید.برای غرفه سازی ارزان در محل برگزاری پویش ملی نوشت افزار و ملزومات تحصیلی، پیشنهاد می‏شود کار را به دست متخصصان بسپارید. برای انجام این کار، پیشنهاد می‏شود به شرکت غرفه سازی کبیرسازان مراجعه کنید تا بتوانید غرفه خود را با کمترین هزینه در پویش ملی بسازید.

مزایای شرکت در پویش ملی نوشت افزار یا نمایشگاه نوشت افزار (ایران پنکس)

شرکت در پویش ملی نوشت افزار با مزایا فراوانی همراه است. از این رو، شما می‏توانید با شرکت در پویش‏های ملی، با یک تیر چندین نشان را هدف بگیرید و در کمترین زمان، قله‏‌ها .موفقیت را فتح نمایید و به شرکت تولیدی خود شهرت ببخشید.اما لازم به ذکر است، برای آن که بتوانید در پویش ملی نوشت افزار و ملزومات تحصیلی موفق شوید، می‏بایست به شرکت غرفه سازی کبیرسازان مراجعه کنید و کار را به دست متخصصان این شرکت بسپارید.

برای آن که بتوانید به بهترین شکل در پویش ملی همه حاضر نوشت افزار شرکت نمایید، می‏بایست مراحلی را پشت سر بگذارید.

کمک به دانش آموزان نیازمند

از مهم‏ترین مزایای شرکت در پویش ملی نوشت افزار و ملزومات تحصیلی، می‏توان به کمک به دانش آموزان نیازمند اشاره نمود. شما می‏توانید با شرکت پویش ملی، محصولات شرکت خود را با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه در اختیار دانش آموزان قرار دهید.

علاوه بر آن، اگر توانسته‏ اید از تولیدات شرکت سود کلانی را نصیب خود کنید، پیشنهاد می‏شود بخش کوچکی از آن را به پویش ملی نوشت افزار و ملزومات تحصیلی کنید و پس از غرفه سازی، محصولات نوشت افزاری را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار دهید.

جذب مشتری برای تولید کننده نوشت افزار

اگر در دسته افرادی قرار دارید که می خواهد به شرکت تولید کننده نوشت افزار و ملزومات تحصیلی خود شهرت ببخشد، پیشنهاد می‏شود اقدام به غرفه سازی ارزان در پویش ملی کنید تا بتوانید با جذب بازدیدکننده و مشتری، آوازه شرکت خود را به گوش تمامی مشتریان برسانید.

نقش شرکت کبیرسازان در پویش ملی همه حاضر

در سال های اخیر، شرکت غرفه سازی کبیرسازان طی تصمیمات و اقداماتی توانسته بهترین غرفه‏ها را در پویش ملی با مناسب ترین قیمت بسازد. از این رو، شما می‏توانید برای غرفه سازی در پویش ملی با خیالی آسوده به این شرکت مراجعه کنید.

متخصصان شرکت غرفه سازی کبیرسازان، قادر هستند به بهترین شکل ممکن غرفه نمایشگاهی شما را در محل برگزاری پویش ملی بسازند. لازم به ذکر است که متخصصان و کارشناسان این شرکت در زمان برگزاری پویش‏های ملی، نرخ و هزینه های خود را برای شرکت‏ها کاهش می‏دهند.

سخن پایانی

همانطور که در بخش‏های قبل به آن اشاره شد، شرکت در پویش ملی نوشت افزار و ملزومات تحصیلی و مطالعاتی از مزایای فراوانی برخوردار است. به همین دلیل، پیشنهاد می‏شود این فرصت طلایی را غنیمت شمارید و در اولین فرصت برای ثبت نام اقدام نمایید.

برای غرفه سازی در پویش ملی با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه، پیشنهاد می‏شود به شرکت غرفه سازی کبیرسازان مراجعه نمایید. متخصصان و کارشناسان این شرکت می‏توانند غرفه شما را به بهترین شکل ممکن در پویش ملی بسازند.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button