KABIR KARSAN

نمایشگاه متالوژی و مواد (نمایشگاه متافو)

تاریخ برگزاری : 2 تا 5 دی 1402
محل برگزاری : نمایشگاه تهران
نمایشگاه متالوژی

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه متالوژی و مواد (نمایشگاه متافو) در تاریخ 2 تا 5 دی در نمایشگاه تهران برگزار می شود. در این نمایشگاه از به روز ترین کالاهای این عرصه بهره برداری می شود.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان یکی از شرکت های با قدمت در زمینه غرفه سازی نمایشگاه مواد می باشد.

نمایشگاه متالوژی و مواد (نمایشگاه متافو) از نمایشگاه های تخصصی محسوب می شود و گروه هدف این نمایشگاه را آزمایشگاه ها، سازمان ها و تولید کنندگان مواد شیمیایی تشکیل می دهند. این محل برگزاری این نمایشگاه ظرفیت 13000 خودرو بدون تداخل و بار ترافیکی را دارد.

تمامی موضوعات مربوط به آنالیز پیشرفته در تحقیقات و صنعت بصورت بزرگترین گردهمایی در سراسر جهان در نمایشگاه مواد به نمایش گذاشته می شود. یکی از مزایای برگزاری نمایشگاه متافو این است که به طور مستقیم به مشتریان اصلی خدمات ارائه می دهد و رضایت آنها را جلب می کند.

ما در این مقاله قصد داریم نمایشگاه متالوژی و مواد (متافو) سئول را به همراه مزایا و نحوه برگزاری به شما معرفی کنیم.

نمایشگاه صنایع خلاق

تاریخچه نمایشگاه در ایران

نمایشگاه مکانی است که ارائه دهندگان و بازدیدکنندگان می توانند با اقدامات سازماندهی شده و هماهنگ، کالا، خدمات و اطلاعات را مبادله کنند. تاریخچه نمایشگاه ها با تاریخ تجارت و بازرگانی انسان مرتبط است.در کشور ما اکثر نمایشگاه ها در  قرن های گذشته در کنار بندرها یا شهرهای بزرگی که بر سر راه کاروان ها قرار داشتند برگزار می شد.

گام اول برای برگزاری نمایشگاه تخصصی در سال 1337، را نمایشگاه بین المللی محصولات صنعتی ایتالیا در تهران برداشت.در دوره صفویه در ایران بازاری به سبک نمایشگاهی در اصفهان برپا شد. در دوران حکومت قاجار در ایران به همت عباس میرزا نمایشگاه بزرگی در شهر تبریز برگزار شد که در این نمایشگاه تمامی آثار ایران به نمایش گذاشته شد.

اهداف نمایشگاه متافو مواد چیست؟

در نمایشگاه متالوژی و مواد غرفه های زیادی برای نمایش و عرضه این مواد غذایی تشکیل می شود. این نمایشگاه شامل تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی و پزشکی و با هدف نمایش محصولات صنعتی مانند قطعات ماشین آلات و لوازم جانبی و غیره برگزار می شود.

یکی از اهداف مهم برگزاری نمایشگاه سئول، معرفی توانمندی های ایران در تولید تجهیزات آزمایشگاهی و صنایع شیمیایی است.

در ادامه هدف از برگزاری آشنایی با همکاران و سایر ارگان ها از استان های مختلف کشور و همچنین پیشرفت کار صاحبان کسب و کار و کارخانجات است. در زیر به برخی از اهداف برگزاری نمایشگاه مواد می پردازیم.

 • نمایش توانمندی های کشور ایران در زمینه مواد و صنایع شیمیایی مانند تولید مواد شیمیایی، تولید تجهیزات آزمایشگاهی و سایر خدمات در زمینه صنایع شیمیایی.
 • ارائه دستاوردها و جدیدترین شرکت های پیشگام در صنعت بین المللی صنایع و مواد شیمیایی.
 • مهیا کردن مکانی مناسب برای ایجاد رابطه بیشتر و بهتر بین نهادها و سازمان های علمی و پژوهشی کشور با صنعتگران داخلی و خارجی.
 • تبلیغ برند و محصولات صاحبان کسب و کار و کارخانجات
 • ارائه خدمات و محصولات مقرون به صرفه و مناسب به مشتریان و جلب مشتریان بیشتر
 • شناخت مهارت های مورد نیاز در شرکت ها و ادارات و سازمان های مختلف
 • رویارویی مستقیم صنایع و مواد شیمیایی با صنعت و دانشگاه
 • آشنایی و شناخت بیشتر مدیران و رهبران موفق جهان و کشور
 • آشنایی افراد بازدیدکننده از نمایشگاه با صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی و ساده تر کردن فرایند جذب و استخدام نیرو در صنایع مختلف

نمایشگاه متافو

مزایای برگزاری نمایشگاه مواد (نمایشگاه متافو) برای شرکت کننده ها چیست؟

برگزاری نمایشگاه هم برای مشتریان و هم برای شرکت کننده ها مزایای فراوان دارد. از جمله آن:

 • شناسایی مشتریان و شرکای تجاری جدید و تقویت روابط با مشتریان سابق مزیت مهم برگزاری نمایشگاه است.
 • یکی دیگر از مزایای مهم برگزاری نمایشگاه های بین المللی شناخت رقبا و مقایسه کیفیت و قیمت خدمات با یکدیگر است.
 • مزیت دیگر شرکت در نمایشگاه مواد ارتقاء نام تجاری و شهرت کاری و ایجاد اعتماد در تجارت است.
 • شناسایی افراد کلیدی خرید در سازمان ها، تقویت ظرفیت تولید داخلی و تامین نیازهای فناورانه صنایع و اطلاع رسانی در مورد تغییرات بازار و نوآوری ها از فواید دیگر برگزاری نمایشگاه است.
 • ملاقات با مشتریان فعلی و ارزیابی مستقیم، ملموس، واقعی و بدون واسطه از نحوه عملکرد محصول یا خدمات ارائه شده از دیگر فواید برگزاری نمایشگاه متافو است.

وظایف شرکت ها و تولیدکنندگان در نمایشگاه مواد چیست؟

بطور کلی کارکرد و عملکرد نمایشگاه بیشتر از فروش محصولات است و تولیدکنندگانی که در نمایشگاه شرکت می کنند وظایفی به عهده دارند که عبارت است از:

 1. آماده کردن موارد چاپی و تبلیغاتی برند خود
 2. معرفی و عرضه محصولات و خدمات جدید به بازار
 3. کشف راه حل های موثر برای شناخت هر چه بهتر بازار
 4. اقدام جدی برای شناسایی و جذب کارکنان و مدیران استراتژیک و کلیدی در تمامی زمینه ها
 5. آماده کردن پرسنل و افراد کلیدی در زمینه فروش که می بایست از نزدیک آموزش ببینند تا خدمات مناسب به مشتریان ارائه دهند.
 6. انتخاب تیم مجرب و حرفه ای برای مدیریت غرفه ها
 7. ثبت مراحل اداری و سوابق و جزئیات امور مربوط به برگزاری نمایشگاه
 8. رعایت و در نظر گرفتن مهلت زمانی تعیین شده
 9. قرار دادن اسناد و مدارک مهم مربوط به برگزاری نمایشگاه در کیف شخصی خود
 10. بکاربردن مکانیسم های ارتباطی و روابط عمومی برای جذب مخاطب بیشتر

نحوه مشارکت در نمایشگاه مواد چگونه است؟

کسب و کارها و شرکت ها برای شرکت در نمایشگاه سئول می توانند حامی مالی نمایشگاه شوند و یا کارگاه های آموزشی مختلفی را در این نمایشگاه برگزار کنند.

فضای ویژه ای به عنوان سالن کارگاه در فضای اصلی نمایشگاه برای کارگاه های آموزشی در نظر گرفته شده و شرکت گنندگان در نمایشگاه می توانند از مطالب ارائه شده در این کارگاه ها به صورت رایگان بهره مند شوند. برای درخواست شرکت در نمایشگاه می توانید با شرکت غرفه سازی کبیرسازان تماس بگیرید.

نحوه تبلیغات برای شرکت در نمایشگاه مواد و صنایع شیمیایی چگونه است؟

استفاده از تبلیغات هدفمند در تبلیغات برای برگزاری نمایشگاه روشی بسیار موثر برای جذب مخاطبان علاقه مند است. پلتفرم های معروفی مانند گوگل، اینستاگرام و فیسبوک امکان استفاده از این نوع تبلیغات را برای کاربران خود فراهم کرده اند.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان یکی از پلتفرم های برتر برای تبلیغات آنلاین هدفمند است. خدمات کبیرسازان در دو بخش ناشر  و آگهی‌دهنده به کاربران ارائه می‌شود. قسمت دوم این پلتفرم در قالب تبلیغ کننده در سایت شرکت غرفه سازی کبیرسازان به شما این امکان را می دهد که کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید.

یکی دیگر از مزایای روش تبلیغاتی کبیرسازان، نرخ تبدیل بالای آن است زیرا این تبلیغات فقط برای مخاطبان هدف نمایش داده می شود و در نتیجه افراد بیشتری به استفاده از محصولات و خدمات کسب و کار شما ترغیب می شوند.

جهت اطلاعات بیشتر از قیمت تبلیغات آنلاین برایی برگزاری در نمایشگاه سئول می توانید با کارشناسان آنلاین شرکت کبیرسازان تماس بگیرید.

سخن آخر

ما در مقاله نمایشگاه سئول، شما را با نحوه تبلیغات، نحوه مشارکت در نمایشگاه، به علاوه مزایا و اهداف شرکت در نمایشگاه آشنا کردیم. نمایشگاه مکانی است که در آن کارفرمایان، استخدام کنندگان و دانشگاه ها اطلاعات مربوط به مشاغل مورد نیاز را در اختیار جویندگان کار قرار می دهند.

امیدواریم با خواندن این مطالب و آشنایی با شرکت غرفه سازی کبیرسازان، دیگر مشکلی برای شرکت در نمایشگاه نداشته باشید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button