KABIR KARSAN

نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی

تاریخ برگزاری : 12 تا 15 دی 1402
محل برگزاری : شهر آفتاب
نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی

نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی در تاریخ 12 تا 15 دی در شهر آفتاب برگزار می شود. هدف این رویداد آشنایی با جدیدترین ادوات و روش های تولید است.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان یکی از شرکت های با قدمت در زمینه غرفه سازی نمایشگاه ادوات کشاورزی می باشد.

یکی از تخصصی ترین نمایشگاه های حال حاضر، نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی است. این نمایشگاه در دو سطح بین المللی و داخلی برگزار می شود، ورود به نمایشگاه کاملا رایگان و آزاد است، برپا کننده این نمایشگاه شرکت برساز رویداد پارس خواهد بود.

با توجه به موقعیت مکانی و هتل ها و اقامتگاه های مناسب  و متعدد شهر آفتاب محل برگزاری این نمایشگاه در مجموع شهر آفتاب تهران خواهد بود. با ما همراه باشید تا در ادامه بیش تر به این موضوع بپردازیم.

درخشش در نمایشگاه

نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی

همان طور که از نام نمایشگاه پیدا است محصولات موجود در نمایشگاه همه مرتبط به صنعت کشاورزی می باشند. با توجه به رایگان بودن ورودی نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی، کشاورزان و مهندسین زیادی در مجموعه شهر آفتاب برای بازدید از این رویداد حضور پیدا خواهند کرد.

برای فروشندگان و تولید کنندگان تجهیزات مرتبط با کشاورزی حضور در نمایشگاه تخصصی تجهیزات کشاورزی می تواند یک اتفاق بسیار خوشایند و تکان دهنده برای کسب و کارشان باشد. این اتفاق تمام حرفه های کشاورزی را تحت پوشش قرار می دهد.

نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی

مدیران شهر آفتاب شرکت در نمایشگاه های این مجموع را برای غرفه داران بسیار آسان نموده اند، به طوری که شما با رفتن به مجموع شهر آفتاب و یا مراجعه به سایت و دیگر راه های ارتباطی شهر آفتاب می توانید از مدارک مورد نیاز برای اخذ غرفه در مجموعه اطلاع پیدا کنید.

دقت داشته باشید قبل از هر اقدامی به دنبال غرفه ساز مطمئن و کار آزموده باشید، چرا که موفقیت شما به جذب مشتری غرفه شما بستگی دارد. شرکت هایی همچون کبیر سازان گزینه خوبی برای غرفه سازی خواهند بود.

محصولات قابل عرضه در نمایشگاه

با توجه به گسترده بودن و صنعت کشاورزی و حرفه های مرتبط با کشاورزی می توان گفت این نمایشگاه 90 درصد غرفه های مرتبط با کشاورزی را تحت پوشش قرار می دهد، مانند غرفه های ماشین آلات و ادوات کشاورزی، غرفه محصولات باغبانی، غرفه نهاده های مرتبط با کشاورزی و غرفه آبیاری و تجهیزات.

دلیل برپایی چنین نمایشگاه هایی گسترش و پیشرفت صنعت کشاورزی در ایران است، سطح برگزاری نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی، بین المللی است. حضور در این نمایشگاه بدون محدودیت برای غرفه داران در نظر گرفته شده است، حتی صاحبان کسب و کارهای کوچک نیز می توانند در این نمایشگاه بین المللی شرکت کنند.

هدف گذاری مناسب جهت شرکت در نمایشگاه

هدفتان جهت حضور در نمایشگاه بسیار مهم است. هدف تان را تبدیل مشتریان غرفه فروشگاهی نمایشگاه به مشتریان ثابت خود قرار بدهید.

تهیه غرفه مدرن در نمایشگاه، نشان دهنده خلاقیت شما در عرضه محصول مرتبط با کشاورزی خواهد بود.

برای این کار شما نیاز به شرکت های خلاق مانند کبیر سازان دارید، خلاقیت و نوآوری غرفه ساخت این شرکت زبانزد همگان است.

نکات طلایی جهت حضور در نمایشگاه بین المللی کشاورزی

رعایت برخی نکات می تواند شمارا جهت کسب سود بیشتر یاری کند. در ادامه به برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

نکته اول: درجه کیفی محصول شما باید بالا باشد اگر از کیفیت محصولتان اطمینان دارید، 40 درصد راه موفقیت را طی کرده اید

نکته دوم: جذب نیرو با داشتن فن بیان خوب، دومین راز موفقیت در نمایشگاه های بین المللی است، استخدام نیروی مسلط به زبان انگلیسی یک پل ارتباطی قوی بین محصولات و بازدید کنندگان خارجی است.

نکته سوم: ساخت غرفه مدرن و زیبا یکی از طلایی ترین نکات شرکت در نمایشگاه بین المللی تخصصی و کشاورزی است، قبل از ورود به غرف ظاهر غرفه مشخص می شود. اگر ظاهر غرفه جذاب باشد، تمایل از خرید شما چندین برابر خواهد شد.

غرفه سازی در نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی

غرفه سازی در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تهران به هیچ عنوان کار ساده ای نیست.

این مجموعه سالانه صدها نمایشگاه تخصصی در زمینه های مختلف برگزار می کند، مراجعه کنندگان شهر آفتاب اغلب افراد خارجی هستند که برای بازدید از نمایشگاه با کیفیت و استفاده از اماکن تفریحی و هتل های مجلل مجموع در آن حضور پیدا می کنند.

به همین دلیل به راحتی نمی توان نظر مشتریان این نمایشگاه را جلب کرد، شما برای این کار نیاز به همکاری با شرکت غرفه ساز متعهد و کار کشته دارید تا خیالتان را بابت ساخت غرفه تان راحت کند.

غرفه سازی مدرن در نمایشگاه کشاورزی

داشتن غرفه مدرن و با طراحی خلاقانه نیاز ضروری هر شرکت کننده در نمایشگاه است، ارائه چنین محصولی با کیفیت بالا و اقتصادی برای برخی از غرفه خواهان اتفاقی غیر قابل باور است.

شگفت زده می شوید اگر بدانید، یکی از برترین شرکت های غرفه سازی در ایران تمام فاکتور های مورد نیاز شما برای برتری نسبت به دیگر غرفه داران را ارائه می دهد. کبیرسازان ارائه دهنده انواع غرفه سازی مدرن با طراحی متنوع، غرفه سازی ارزان و غرفه فروشگاهی است.

انتخاب طرح مناسب غرفه در نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی

در نمایشگاه های بین المللی طرح غرفه نشان دهنده کیفیت و خلاقیت غرفه دار است، طراحی غرفه به نوعی تبلیغ برای برند شما خواهد بود.

جذاب بودن طرح برای تمام حاضرین، بازدید از غرفه شما را چندین برابر قبل خواهد کرد. برای طراحی غرفه نمایشگاه های کشاورزی سعی کنید از طبیعت الهام بگیرید چرا که طبیعت پایه تمام حرفه های مرتبط با کشاورزی است البته طبیعت برای همه جذاب خواهد بود.

شرکت های غرفه سازی به نیاز شما در طراحی غرفه توجه به سزایی خواهند داشت. کبیر سازان یکی از شرکت های کار آزموده با تخصص در غرفه سازی می تواند، از برترین گزینه های غرفه سازی در شهر آفتاب باشد.

کبیرسازان با 11 سال سابقه کاری خود حضور در چندین نمایشگاه شهر آفتاب را ثبت کرده است و به قوانین مجموع تسلط کامل دارد، ایده پردازان هلدینگ کبیرسازان تمام اطلاعات محصول را از شما دریافت می کنند و با توجه به محصولات شما و انتظارتان غرفه را طراحی می کنند.

کلام آخر

قبل از ثبت نام در نمایشگاه می توانید از شهر آفتاب بازدید فرمایید. آدرس مجموع شهر آفتاب تهران، کیلومتر 10 بزرگراه خلیج فارس در روبروی مرقد امام خمینی است.

زمان برگزاری نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی هنوز بصورت دقیق مشخص نشده است. پیشنهاد می شود فرصت را مغتنم شمرده و برنامه ریزی دقیقی در این خصوص داشته باشید.

با توجه به اهمیت غرفه سازی در چنین نمایشگاه هایی پیشنهاد می شود، برای غرفه سازی با هلدینگ های با سابقه مانند کبیرسازان مشورت کنید. برای دریافت اطلاعات دقیق تر در رابطه با غرفه سازی ارزان و با کیفیت می توانید از مشاوره رایگان این شرکت استفاده کنید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button