KABIR KARSAN

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و صنایع وابسته 1403

تاریخ برگزاری : 08 الی 11 خرداد 1403
محل برگزاری : نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و صنایع وابسته

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و صنایع وابسته

نمایشگاه بین‌المللی درب و پنجره و صنایع وابسته یکی از مهم‌ترین رویدادهای تجاری و صنعتی در حوزه ساختمان و ساختمان‌سازی است که هر ساله با حضور شرکت‌ها، تولیدکنندگان، فروشندگان و علاقمندان به این صنعت برگزار می‌شود. این نمایشگاه فرصتی مناسب برای نمایش و فروش محصولات مرتبط با درب و پنجره، معرفی تکنولوژی‌های جدید و نوآوری‌ها در این حوزه، ارتقاء کیفیت و استانداردهای صنعتی و تبادل دانش و تجربیات بین صنعتگران و فعالان این حوزه محسوب می‌شود.

هدف اصلی این نمایشگاه ارتقاء سطح فناوری و تکنولوژی مورد استفاده در صنعت درب و پنجره، ارائه فرصت‌های تجاری، ترویج محصولات با کیفیت بالا و معرفی آخرین دستاوردها و نوآوری‌ها به علاقمندان و فعالان این حوزه است. این نمایشگاه به عنوان یک فرصت مناسب برای شبکه‌سازی، افزایش فروش، ارتقاء دانش فنی و تبادل تجربیات بین صنعتگران و مصرف‌کنندگان عمل می‌کند.

با حضور در این نمایشگاه، شرکت‌ها و تولیدکنندگان می‌توانند بازارهای جدید را شناسایی کرده، محصولات خود را به نمایش بگذارند، قراردادهای جدید ببندند و از فرصت‌های تجاری مناسب بهره‌مند شوند. این نمایشگاه همچنین به علاقمندان به این حوزه فرصتی مناسب برای آشنایی با آخرین تکنولوژی‌ها، محصولات و خدمات موجود در بازار فراهم می‌آورد.

نمایشگاه درب و پنجره و صنایع وابسته سال 1403 نیز برگزار خواهد شد. این نمایشگاه از تاریخ جمعه 08 خرداد الی  11 خرداد برگزار می‌شود. اگر می‌خواهید از این نمایشگاه بازدید کنید می‌توانید در تاریخ مشخص شده به محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران بروید و از خدمات و محصولات این نمایشگاه بهره ببرید.

در چند سال اخیر نمایشگاه‌های عمومی سالانه در کشور و در شهرهای مختلف برگزار می‌شد. اما با گذشت زمان به این نتیجه رسیده شد که نمایشگاه‌های عمومی در و پنجره نمی‌توانند پاسخگوی نیازهای مخاطبین، بازدیدکنندگان و همچنین شرکت‌کنندگان باشد.‌

لذا به دلیل گسترش تکنولوژی و تخصصی شدن صنایع در و پنجره، نمایشگاه‌های عمومی جای‌شان را به نمایشگاه‌های بین‌المللی و تخصصی دادند. خوشبختانه نمایشگاه‌های بین‌المللی در و پنجره با استقبال خیلی بیشتری روبه‌رو شد. کشورهای مختلف مانند چین، آلمان، هند، ایتالیا، ترکیه و… سالانه در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.

با توجه به پیشرفت علم و صنعت در عرصه تولید در و پنجره، روزانه شاهد نوآوری‌های جدید در تولید در و پنجره‌های جدیدتر و با کیفیت‌ترین هستیم. افزایش تولید در و پنجره باکیفیت آن‌قدر نقش موثری را ایفا کرد که صنعت ساختمان نیز از این توسعه منافع و سود زیادی را کسب کرد.

با قاطعیت می‌توان گفت که صنعت تولید در و پنجره در چند سال اخیر بسیار پیشرفت کرد‌. امروزه صنعت تولید در و پنجره دیگر صرفاً به عنوان یک صنعت کارگاهی شناخته نمی‌شود. این صنعت با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن و سیستم‌های نرم‌افزاری و اتوماسیون صنعتی توانست در این راه پر تلاطم موفق شود.

امروزه صنعت تولید در و پنجره محصولاتی را عرضه می‌کنند که در راستای پیشرفت علم و فناوری هستند. این صنعت آنقدر تلاش کرد تا توانست در و پنجره‌های حرفه‌ای و جدید را در اختیار افراد بگذارد. تمامی این پیشرفت ها را مدیون برگزاری نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته هستیم.

این امر به دلیل این است که با برگزاری این نمایشگاه تولیدکنندگان داخلی توانستند با الگوبرداری از کالاها و صنایع در و پنجره با کیفیت تولیدکنندگان خارجی، خود نیز بتوانند این کار را انجام دهد. سالانه در این نمایشگاه کارشناسان، متخصصین و بازدیدکنندگان زیادی شرکت می‌کنند.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و صنایع وابسته

اهداف برگزاری نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته

نمایشگاه های بین المللی مختلف با اهداف متنوعی برگزار می شوند. نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته با دو هدف عمومی و اختصاصی برگزار می شود. برای این نمایشگاه اهداف متنوعی مشخص شده است. این نمایشگاه از جمله بهترین مکان‌هایی است که که تاکنون خیلی از افراد توانسته‌اند از طریق آن موفقیت‌های بزرگی را در زندگی خود کسب کنند.

اهداف عمومی برگزاری نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته

از جمله اهداف عمومی برگزاری این نمایشگاه این است که در بین شرکت‌های معتبر یک رقابت سالم به‌وجود بیاید. از این رو تولیدکنندگان داخلی بتوانند کیفیت تولید را ارتقا دهند. از طریق برگزاری نمایشگاه می‌توان واحدهای برتر را در عرصه تولید در و پنجره و صنایع وابسته شناسایی کرد.

در حقیقت یکی دیگر از اهداف عمومی برگزاری این نمایشگاه، به‌وجود آوردن یک فضای مناسب برای برقراری ارتباط مستقیم میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان است.‌ مورد بعدی این است که اگر تمامی شرکت‌هایی که در عرضه در و پنجره فعالیت می‌کنند در این نمایشگاه شرکت کنند، می‌توان برخی از مشکلات موجود در این عرصه را شناسایی کرد.

در نتیجه مشکلات شناسایی شده رفع می‌شوند و همین امر سبب می‌شود که کیفیت این صنعت بالاتر برود.‌ اگر شرکت‌کنندگان برنامه‌ریزی مناسبی را تدارک دیده باشند می‌توانند از حمایت سازمان‌های دولتی ذی‌ربط برخوردار شوند. از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه دست اندرکاران با محصولات متنوع و نوآوری‌های کشورهای دیگر آشنا شوند. زیرا این آشنایی سبب می‌شود که تولیدکنندگان داخلی بتوانند به استانداردهای جهانی دست یابند.

اهداف اختصاصی از برگزاری نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته

یکی از اهداف اختصاصی برگزاری این نمایشگاه این است که مسئولان مربوطه بتوانند از میزان تاثیرگذاری این محصولات در بهینه‌سازی مصرف انرژی آگاه شوند. علاوه بر این در این نمایشگاه می‌توان یک آمار دقیق در رابطه با میزان تاثیر محصولات در و پنجره ساختمانی در بهینه منابع انرژی به دست آورد.

از دیگر اهداف، آشنا شدن تولیدکنندگان داخلی با روش‌های جدید تولید انواع در و پنجره است. از آنجایی که این نمایشگاه می‌تواند سبب معرفی کالا به شرکت‌های مختلف و درنهایت صادرات آن شود، لذا از اهمیت بالایی برخوردار است. باید نهایت تلاش خود را کرد تا این نمایشگاه‌ها را تبدیل به مکانی برای واردات و صادرات در و پنجره کرد.

نمایشگاه در و پنجره

چگونه از طریق شرکت در نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته کسب‌وکار خود را گسترش دهیم؟

خیلی از شرکت‌کنندگان با هدف توسعه کسب‌وکارشان در این نمایشگاه ثبت‌نام می‌کنند. اگر می‌خواهید از طریق شرکت در این نمایشگاه کسب‌وکار خود را توسعه دهید باید مراحلی را طی کنید. اولین مرحله این است که حتماً با یک هدف آینده‌ساز در این نمایشگاه شرکت کنید.‌ زیرا اگر هدف مشخصی نداشته باشید، دقیقا نمی‌دانید که باید برای موفقیت چه کنید.

در مرحله بعد شما باید یک غرفه‌ای بسازید که بتواند افراد را به سمت بازدید از تجهیزات و صنایع شما بکشاند. البته ناگفته نماند که لحن بیان شما نیز در جذب مشتری نقش موثری را ایفا می‌کند. حتما در رابطه با تبلیغات تجهیزات خود برنامه‌ریزی لازم را داشته باشید. از آنجایی که تبلیغات می‌تواند فروش تجهیزات شما را افزایش دهد، لذا حتما باید در انجام این کار نهایت دقت را داشته باشید.

تبلیغاتی که انجام می‌دهید باید دارای مطالب و تصاویر جذاب باشد. قطعاً شما هیچ‌کس را از طریق یک تبلیغ ساده نمی‌توانید به غرفه خود جذب کنید. مورد بعدی که باید به آن توجه کنید نوع دکوراسیون غرفه است. شما می‌توانید از طریق چیدمان یک دکوراسیون زیبا در این راه موفق شوید.

یافتن یک شرکت غرفه‌سازی یکی از دغدغه‌های شرکت‌کنندگان است. یکی از شرکت‌هایی که سالانه افراد زیادی برای غرف‌سازی به آن مراجعه می‌کنند، شرکت غرفه‌سازی کبیرسازان است. این شرکت با درنظر گرفتن مد روز در غرفه‌سازی می‌تواند یک غرفه زیبا و شیک را برای شما بسازد.

مراحل ثبت‌نام در پانزدهمین نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته

سالانه از کشورهای مختلف افرادی به نمایندگی از شرکت‌های مختلف اقدام به ثبت‌نام در این نمایشگاه می‌کنند‌. اگر شما نیز می‌خواهید برای شرکت در این نمایشگاه ثبت‌نام کنید حداقل باید دو یا سه ماه پیش از برگزاری نمایشگاه‌ اقدام کنید. برای ثبت‌نام در نمایشگاه باید به سایت برگزارکننده نمایشگاه مورد نظر مراجعه کنید.

در آنجا شما یک فرم ثبت‌نام را در رابطه با اطلاعات شخصی و عمومی خود تکمیل می‌کنید و ثبت‌نام شما در نمایشگاه تایید می‌شود.

از آنجایی که تعداد متقاضیان بی‌شمار است، لذا اولویت شرکت در نمایشگاه با افرادی است که زودتر فرم ثبت‌نام را تکمیل کرده‌اند. علاوه‌بر این در روزهای آخر ثبت‌نام به دلیل اینکه سایت شلوغ می‌شود شاید نتوانید در فرآیند ثبت‌نام موفق شوید.

سخن پایانی

در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته شما می‌توانید انواع مختلفی از در و پنجره‌های صنعتی، بیمارستانی، سرویس‌های بهداشتی، پارکینگ و… را مشاهده خواهید کرد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که در این نمایشگاه شرکت کنید. زیرا ممکن است شرکت در این نمایشگاه سبب شود تا کسب‌وکار شما پیشرفت کند.

قطعاً پس از ثبت‌نام در نمایشگاه باید به دنبال یک شرکت برای غرفه‌سازی باشید‌. شرکت غرفه‌سازی کبیرسازان در چند سال اخیر فعالیت خود را در عرصه غرفه‌سازی در نمایشگاه آغاز کرد. و امروزه به عنوان یکی از برترین شرکت‌های غرفه‌سازی شناخته شده است.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

میانگین امتیاز 5 / 5 – تعداد رای 2

Call Now Button