KABIR KARSAN

نمایشگاه محیط زیست 1402

تاریخ برگزاری : شنبه 6 خرداد تا چهارشنبه 4 مرداد 1402

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

می توان از منظرهای مختلف به اهمیت نمایشگاه محیط زیست 1402 نگاه کرد. هر نوع نمایشگاه محیط زیست می تواند برای تعداد زیادی از افراد مفید باشد. اگر شرکت شما قصد شرکت در این رویداد را دارد و غرفه ای برای شما دارد، می توانید محصولات خود را با قیمت منصفانه برای فروش ارائه دهید. حتی اگر شرکت شما در زمینه نمایش تخصص داشته باشد، شرایط برای شما مناسب است تا بتوانید شرکت خود را تبلیغ کنید و مشتریان قابل توجهی را جذب کنید.

با این حال، اگر قصد بازدید از یک نمایشگاه محیط زیست، اقلام موجود در آن را نگاه کنید یا حتی چیزی بخرید، باید به شما هشدار دهیم که دیدگاه شما تنها بخشی از موقعیت را نشان می دهد. این اقلام اغلب به مشتریان با هزینه های بسیار کم توسط مجموعه هایی که مغازه راه اندازی می کنند و کالاهای خود را در این مکان ها و رویدادها می فروشند به مشتریان فروخته می شود. البته رنج قیمتی متفاوتی دارد و بسته به بودجه خود می توانید آن ها را برای خود یا دیگران تهیه کنید.

5 هدف اصلی برگزاری نمایشگاه های محیط زیست

هرساله در کشور یا در سطح جهانی این نمایشگاه ها برگزار میشود،و من می توانیم آن را ببینیم. فقط افراد خصوصی و مشاغل از چنین مجموعه هایی دوری می کنند و کالاهای خود را تبلیغ نمی کنند. منابع آموزشی می تواند توسط کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند در اختیار شما و دیگران قرار دهند. نمایشگاه محیط زیست می تواند به عنوان انگیزه ای برای افراد برای سازماندهی سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی در مورد موضوعات مختلف باشد.

حتی میتوان از کارگاه و غرفه های دیگر در نمایشگاه محیط زیست بهره گرفت.

این مناسبت ها هر سال در کشور ما اجرا میشود اما فقط در کشور ما نه . نمایشگاه محیط زیست از خارج از کشور نیز قابل دسترسی است، اما در آنجا ریسک بسیار بالاتر خواهد بود. در ادامه به مهم ترین اهداف اشاره شده است.

  1. توجه به مسائل عمومی و بهداشتی محیط زیست
  2. مورد عنایت قرار‌دادن تولیدات داخلی
  3. بهتر‌شدن چرخه اقتصادی در فضای فرش دستباف
  4. رونق‌ گرفتن بسیاری از کسب‌و‌کار‌ها
  5. ایجاد تعامل با برند‌هایی که در خارج از ایران قرار دارند.

شما باید بدانید که همه چیز در مقیاس جهانی رتبه بندی می شود و شما برای رتبه اول در یک نمایشگاه محیط زیست منطقه ای رقابت نمی کنید. بنابراین باید به مشتریان محصولات و خدماتی با بالاترین کالیبر ارائه دهید. اگر می خواهید به عنوان یک تیم عمل کنید و با اعضای تیم خود کالا یا خدمات ارائه دهید، بهتر است بین این اعضای تیم هماهنگی خاصی برقرار کنید. بهترین اقدام در این مورد، میزبانی سمیناری است که هر یک از اعضا باید در آن شرکت کنند.

شما باید تصمیم بگیرید که چگونه شما و تیمتان برنامه خود را در این جلسه بفروشید و تبلیغ کنید با توجه به اینکه برنامه بین المللی است. همچنین باید مترجمان واجد شرایط را استخدام کنید. اگر می خواهید به شیوه ای بدیع به این موضوع بپردازید، ارزش نشریات و مطبوعات را در نظر بگیرید.

اگر بتوانید شرکت یا محصول شما را به آنها معرفی کنید و در یک نمایشگاه محیط زیست به نمایش بگذارید، مردم شرکت یا محصول شما را برای مدت طولانی به یاد خواهند آورد. در دسترس بودن گرافیک عالی می تواند بینندگان را جذب کند.

هر یک از اعضای تیم و کارکنان شما باید مهارت های منحصر به فرد خود را داشته باشند و بتوانند به راحتی با مخاطبان تعامل داشته باشند، بنابراین مهم است که آنها را عاقلانه انتخاب کنید. برای تکمیل موثر این مرحله، برنامه ریزی چیدمان پایه نمایشگاه محیط زیست بسیار مهم است. می توانید از کارمندان آگاه و شایسته غرفه کمک بگیرید تا مطمئن شوید که همه چیز طبق برنامه پیش می رود و به بالاترین پتانسیل خود عمل می کنید. این بخش بسیار مهم است، پس حتما آن را بخوانید.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه محیط زیست

هر نمایشگاهی که قصد شرکت در آن را دارید مستلزم داشتن غرفه ای است که در آن می توانید کالاها یا خدمات خود را به شیوه ای مناسب با محیط ارائه دهید. قبل از اینکه حتی به شرکت در نمایشگاه محیط زیست فکر کنید، آماده سازی هایی را که می توانید پس از ثبت نام انجام دهید. به لطف دفتر مرکزی نمایشگاه محیط زیست ، مردم و مشاغل اکنون می توانند مخاطبان قابل توجهی را جذب کنند. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید.

یکی از راهبردهای موفقیت با محیط زیست، راکد ماندن است. نحوه ارائه نمایشگاه محیط زیست باید منعکس کننده شخصیت کسب و کار شما باشد. به عنوان مثال، اگر قصد دارید علاوه بر فرش، چیزهایی را بفروشید و به نمایش بگذارید، به غرفه ای با فضای زیاد و غرفه ای نیاز دارید که به طور برجسته محصول فرش را به نمایش بگذارد.

بهتر است به خاطر داشته باشید که ساختار غرفه بسیار مهم است زیرا بدون آن، هیچ فضایی وجود نخواهد داشت و همه چیز به هم ریخته به نظر می رسد. اگر قصد بازدید از یک نمایشگاه محیط زیست را دارید، بهتر است برای چنین مواردی هزینه کنید تا شاهد پیشرفت خود باشید. کسب و کارها برای ثبت نام در نمایشگاه محیط زیست باید با این شرایط و ضوابط موافقت کنند و تا موفقیت از آنها پیروی کنند.

غرفه سازی و محدودیت های آن در غرفه سازی

علاوه بر این، اگر می خواهید غرفه ای جذاب در نمایشگاه محیط زیست داشته باشید، باید به جزئیات خاصی مانند ارتفاع مجاز سالن توجه کنید. با توجه به اینکه برخی از غرفه ها دارای سقف بسیار بلندی هستند، حتی ممکن است یک غرفه دو طبقه بسازید تا فضای بیشتری برای نمایش کالاهای خود به خود اختصاص دهید. هزینه ساخت یا اجاره غرفه ممکن است برای سنجش اهمیت این موضوع استفاده شود. بسته به پارامترهای محیطی که برای نمایش محیطی انتخاب می کنید، هزینه افزایش می یابد.

آگاهی از ارتفاع مجاز، مهم‌ترین مسائل است که  شما باید به آن دقت کنید؛ چراکه اگر غرفه‌ای با ارتفاع بیش از حد مجاز داشته باشید، باید هزینه اضافی آن را به‌جا اورید و مجبور به پرداخت شوید تا بتوانید از غرفه خود استفاده کنید.

غرفه سازی در بیست و یکمین نمایشگاه محیط زیست

این سری از نمایشگاه محیط زیست در تاریخ شنبه 6 خرداد تا چهارشنبه 4 مرداد برگزار خواهد شد. اگر قصد دارید محصولات و خدمات خود را در این مراسم ارائه دهید، باید در آن ثبت‌نام کرده و غرفه‌ای را ساخته یا اینکه اجاره کنید. اگر می‌خواهید همه چیز را به بهترین شکل ممکن نشان دهید، می‌توانید از شرکت کبیر‌سازان و تیم مجرب آن بهره برده و تمامی مراحل غرفه‌سازی خود را به آن‌ها بسپارید.

کلام آخر

اگر در صنعت محیط زیست کار می کنید و کالا یا خدمات ارائه می دهید می توانید در نمایشگاه محیط زیست ثبت نام کنید و موقعیت خود را ایجاد کنید. باید توجه داشته باشید که این رویداد مانند سری قبلی بین المللی است و پتانسیل هایی دارد. داشتن غرفه و ساخت آن به کار و تخصص نیاز دارد. این را می توان با گنجاندن تیم های خبره و ماهر در برنامه خود انجام داد.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button