KABIR KARSAN

نمایشگاه موتور سیکلت، دوچرخه و ماشین برقی

تاریخ برگزاری : 4 تا 7 بهمن 1402
محل برگزاری : شهر آفتاب
نمایشگاه موتور سیکلت

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه موتور سیکلت در تاریخ 4 تا 7 بهمن در شهر آفتاب برگزار می شود. این نمایشگاه با هدف ارایه جدیدترین موتورهای سیکلت، دوچرخه و ماشین برقی تشکیل می شود.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان یکی از شرکت های با قدمت در زمینه غرفه سازی نمایشگاه موتور سیکلت می باشد.

هر ساله شاهد برگزاری نمایشگاه های تخصصی متعددی در کشور هستیم که بیشتر این نمایشگاه ها جنبه بین المللی دارند و می توان گفت از اعتبار بالایی برخوردار هستند.

این نمایشگاه ها با اهداف مختلفی در کشور برگزار می شود تا بتواند جامعه را با دستاوردهای داخلی آشنا سازد و سرمایه گذاران هم تمایل به سرمایه گذاری را در بخش داخلی بیشتر از گذشته داشته باشند.

قطعا نمایشگاهی مانند نمایشگاه موتورسیکلت، دوچرخه، ماشین برقی شهر آفتاب می تواند هم برای بازدید کنندگان و هم غرفه داران بسیار عالی باشد.

برای داشتن نمایشگاهی با کیفیت بالا فقط برنامه ریزی و حضور شرکت های بزرگ در این زمینه نمی تواند به تنهایی موثر باشد و غرفه های شیک و طراحی ظاهری غرفه ها هم در دیده شدن آن نقش پررنگی را ایفا می کند.

اگر بخواهیم نمایشگاهی با تمام قابلیت ها را داشته باشیم قطعا حضور شرکت بزرگ غرفه سازی کبیرسازان می تواند بر اعتبار کار بیفزاید و آن را رونق دهد.

حالا سوال مهم این است چرا نمایشگاه موتور سیکلت و چرا شهر آفتاب باید انتخاب شود. در ادامه سعی می کنیم به این سوالات به طور کامل پاسخ دهیم.

نمایشگاه موتور سیکلت و دوچرخه

علت برگزاری نمایشگاه موتور سیکلت، دوچرخه، ماشین برقی چیست؟

قطعا این سوالی است که ذهن شما را به خود مشغول کرده است اما این نکته مهم این است که اساس برگزاری نمایشگاه و غرفه سازی متعدد معرفی محصولات و آشنایی افراد عادی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی می باشد.

نکته دوم می توان به انتقال تجربیات و تکنولوژی های روز در زمینه تولید موتورسیکلت و دوچرخه اشاره کرد که این نمایشگاه می تواند پلی برای رسیدن به محصولات درجه اول و با کیفیت دنیا باشد.

نکته سوم که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد آن است که این نمایشگاه گام مهمی در حفظ محیط زیست و کم شدن آلودگی هوا با ارائه تکنولوژی وسایل برقی و کم مصرف ارائه می کند که برای کلان شهرهایی همچون تهران بسیار مهم می باشد.

نکته چهارم موجب تعامل در فروش و تبادل اطلاعات بین شرکت کنندگان داخلی و خارجی و حضور سرمایه گذاران می شود که این از نکات قابل توجهی می باشد.

نکته پنجم ارزیابی نقاط قوت و ضعف و ترسیم پیشرفت این صنعت در آینده با بهره گیری از دانش شرکت های خارجی که به پیشرفت محصولات داخلی در آینده نزدیک کمک شایانی می کند.

می توان به این مورد اشاره کرد که ایران در زمینه تولید موتورسیکلت، دوچرخه و ماشین برقی جایگاه خوبی دارد که موجب می شود سرمایه گذاری کلانی توسط شرکت های خارجی در این بخش انجام شود.

همه این موارد قطعا به حضور پر قدرت و چشم گیر شرکت های داخلی چه از نظر تولیدات و چه غرفه سازی خصوصا اگر با همکاری شرکتی مانند کبیر سازان باشد محقق خواهد شد.

علت برگزاری نمایشگاه در شهر آفتاب چیست؟

برگزاری نمایشگاه در سطح بین المللی نیازمند امکانات فوق العاده و همچنین غرفه های بسیار زیبایی می باشد. در واقع شهر آفتاب به جهت وسعت گسترده و همچنین برخورداری از امکانات بسیار خوب همیشه در اولویت قرار دارد.

یکی از دلایل برگزاری نمایشگاه در چنین سطحی در شهر آفتاب نزدیکی به فرودگاه، حمل و نقل راحت و نزدیک به خیابان های اصلی می باشد و مهم ترین نکته وجود سالن هایی است که از امکانات خوبی برخوردار هستند.

این امکانات بالا شهر آفتاب در کنار غرفه سازی و طراحی زیبا غرفه ها توسط گروه غرفه سازی کبیرسازان می تواند ارزش این نمایشگاه و شهر آفتاب رو بیش از این بالا ببرد.

چرا شرکت ها باید در نمایشگاه موتورسیکلت، دوچرخه و ماشین برقی شرکت کنند؟

 این نمایشگاه هم به جهت امکانات و مهم محل مناسب که شهر آفتاب می باشد در رتبه بالایی قرار دارد و از نظر رشد و پیشرفت هم هرساله ارتقا چشم گیری داشته است که علت آن را می توان حضور شرکت های بزرگ تجاری را بیان کرد.

برندسازی و داشتن غرفه های مجزا با طراحی منحصر بفرد شرکت غرفه سازی کبیرسازان هم از ویژگی هایی است که نمی توان از حضور در این رویداد چشم پوشی کرد.

این نمایشگاه به جهت ارائه خدمات مهم موتور، دوچرخه و ماشین برقی و حضور متخصصان این حوزه از کیفیت بالایی برخوردار می باشد که می تواند هر شرکت را برای حضور بهتر وسوسه نماید.

 

نمایشگاه دوچرخه

بازدید از رویداد نمایشگاهی دوچرخه

این نمایشگاه هر ساله تعداد قابل توجه ای مراجعه کننده در سظح داخلی و بین المللی دارد و به یکی از بزرگ ترین نمایشگاه های موتورسیکلت، دوچرخه و ماشین برقی در ایران تبدیل شده است که بازدید از آن را به هر فردی حتی افرادی که علاقه به وسایل نقلیه ندارند هم توصیه می کنیم.

غرفه های جذاب آن با غرفه سازی مناسب، تولیدات با کیفیت، تکنولوژی های روز دنیا از دلایل بازدید افراد از این نمایشگاه می باشد. حتی مسافت هم نمی تواند افراد را از بازدید از این نمایشگاه بزرگ و بین المللی منصرف نماید و مشتاقان تکنولوژی  هر ساله خود را به این مکان می رسانند.

چرا طراحی و ایجاد غرفه مناسب در نمایشگاه موتور سیکلت مهم است؟

هر فردی که بخواهد از محصول شما بازدید کند طراحی و ظاهر غرفه ها در درجه اول او را به سمت شما می کشاند پس برای نمایش بهتر محصولات و تولیدات خود قطعا استفاده از تجربیات شرکت های بزرگ طراحی غرفه از جمله کبیرسازان بسیار با اهمیت می باشد.

این غرفه ها می تواند محل مناسبی برای عقد قراردادهای بسیار خوب در سطح داخلی و خارجی باشد پس توجه به آن از نکات قابل توجه می باشد.

یکی از دلایل ایجاد غرفه در نمایشگاهی به این وسعت، مکانی برای آماده کردن وسایل پذیرایی از مهمان ها و همچنین مکانی برای تبلیغات شرکت می باشد.

برندسازی برای محصولات و تولیدات نیاز به ایجاد غرفه مجزا دارد که بر اساس آن می توان لوگو و نماد خود را معرفی کنید که در این زمینه شرکتی چون غرفه سازان کبیر می توانند شما را راهنمایی نمایند.

شاید بتوان گفت برای ارتباط بهتر بازدیدکنندگان و ماندن در ذهن آن ها و در آینده استفاده از محصولات شما ایجاد غرفه بسیار کارآمد می باشد.

کلام آخر

در آخر اگر شرکت تولیدات موتورسیکلت، دوچرخه و ماشین برقی هستید و یا حتی در اول راه می باشید حضور در این رویداد می تواند به پیشرفت شما کمک شایانی کند.

غرفه سازی، آشنایی بهتر با هم صنف های خود تنها بخشی از مزایای این نمایشگاه بین المللی می باشد و شاید بتوان گفت می توان راه چند ساله را با حضور در این نمایشگاه و معرفی درست خود یک شب طی کرد.

پس اگر از جمله افرادی هستید که به حضور قدرتمند و چشم گیر در نمایشگاه ها و به خصوص نمایشگاه موتور سیکلت برایتان اهمیت بالایی دارد از شرکت های بزرگ در زمینه برپایی نمایشگاه و غرفه سازی از جمله گروه غرفه سازی کبیرسازان حتما کمک بگیرید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

میانگین امتیاز 5 / 5 – تعداد رای 1

Call Now Button