KABIR KARSAN

جدید ترین تکنیک ها در خصوص نحوه نصب کاغذ دیواری غرفه

نصب-کاغذ-دیواری-غرفه
20
September
2023
فهرست محتوا
نصب-کاغذ-دیواری-غرفه
September 20, 2023

جدید ترین تکنیک ها در خصوص نحوه نصب کاغذ دیواری غرفه

مشاغل مختلفی در سراسر دنیا برای تبلیغ کار خود و همین طور به فروش رساندن محصولاتشان، غرفه راه اندازی می کنند‌. غرفه ها می توانند محلی برای ارایه کالاها و خدمات و حتی برند سازی مجموعه ها باشند. فارغ از هر دلیلی که جهت شرکت در نمایشگاه دارید، بهتر است جهت خلاقانه بودن غرفه خود تمام تلاش خود را به کار گیرید. یکی از مواردی که باعث می‌ شود دیزاین غرفه تغییر کند، نحوه نصب کاغذ دیواری غرفه و چیدمان داخلی و طراحی ویژه آن است.

در این قسمت اطلاعاتی را جمع‌ آوری کرده ایم که نحوه نصب کاغذ دیواری غرفه را آموزش دهیم. بدین وسیله خواهید توانست مراحل نصب کاغذ دیواری غرفه خود را بدون مشکل به پایان ببرید. امیدواریم که بتوانید از این اطلاعات بهره ببرید.

نحوه نصب کاغذ دیواری غرفه

مراحل نحوه نصب کاغذ دیواری غرفه

برای این که هر فردی بتواند داخل غرفه خود کاغذ دیواری نصب کند و دیزاین غرفه خود را بهتر کند نیاز به داشتن تجهیزات مناسبی دارد. در این خصوص برای نصب کاغذ دیواری نیز به وسایل مختلفی نیاز است.

همینطور آن شخص می بایست مراحل نصب کاغذ دیواری را با دقت و پشت سر هم انجام دهد و نهایت دقت را در کار خود داشته باشد.

از جمله وسایل مورد نیاز برای این کار، قلموی بزرگ و کوچک، مداد، قیچی، چسب مخصوص کاغذ دیواری، تیغ کوچک، ماله و چند رول از کاغذ دیواری هستند.

اولین کاری که در مرحله اول برای نحوه نصب کاغذ دیواری غرفه باید انجام شود، این است که فرد باید مطمئن شود که کاغذ دیواری‌ های مورد نظرش از لحاظ رنگ و بافت یکسان باشند.

بعد از این کار شخص باید یک خط کش فلزی تک لبه فراهم کند. از خط کش می توان برای نصب کردن چسب کاغذ دیواری استفاده کرد. در مرحله بعدی باید اندازه دیوار گرفته شود و سپس یک بطری آماده شود که نصف آن آب و نصف آن هم چسب باشد.

سپس باید قلمو داخل این ترکیب زده شود و روی دیوار پاشیده شود.

بهتر است کمی صبر کنید تا چسب روی دیوار خشک شود و بعد از ان که کمی خشک شد، می‌ توانید نصب کاغذ دیواری را آغاز کنید. در مرحله بعد باید یک خط شاقول را در نظر بگیرید.

این خط می تواند به شما اطمینان دهد که کاغذ دیواری را عمود بر سطح دیوار نصب کنید.

این کار را باید در نقاط مختلفی از دیوار انجام دهید. حالا می بایست ارتفاع کف دیوار تا سقف را اندازه بگیرید و کاغذ دیواری را هم به همان اندازه و به همان شکل برش دهید.

اگر ایرادی روی دیوار وجود دارد، سعی کنید با استفاده از بتونه آن را برطرف نمایید.

مرحله دیگری که برای نصب کاغذ دیواری غرفه وجود دارد، این است که کاغذ دیواری را فشرده سازی نمایید.

بعد از این کار باید از نردبان بالا بروید. کار بعدی این است که باید از بالای نردبان لبه کاغذ دیواری را به لبه بالایی دیوار مورد نظر بچسبانید. در ادامه باید بقیه رول را هم باز کنید و سپس با دقت کاغذ دیواری را نصب نمایید.

زیرسازی کردن دیوار برای نصب کاغذ دیواری

همانطور که می ‌دانید، محل نصب کاغذ دیواری، روی دیوار است، پس باید قبل از نصب کردن کاغذ دیواری، دیوار را زیرسازی کنید.

زیرسازی به چه معناست؟ یکی از مواردی که برای زیرسازی کردن دیوار وجود دارد، این است که قبل از هر کاری باید دیوار را از لحاظ نم و رطوبت مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت خروجی مطلوبی را مشاهده کنید.

در صورت مشاهده هر گونه نم و رطوبت روی دیوار، باید آن را برطرف کنید. علاوه بر این پیدا کردن ریشه نم زدگی هم، از جمله کارهایی است که باید انجام دهید و بهتر است به طور کلی ریشه آن را هم از بین ببرید.

در این صورت کاری که باید انجام دهید، این است که کلید و پریزها را از روی دیوار بردارید و آن ها را جدا کنید‌. جدا کردن شوفاژ در صورت وجود نیاز نیست، زیرا نصب کردن دوباره آن کار راحتی نیست و زمان زیادی می‌ برد.

اگر شوفاژ از دیوار کمی فاصله دارد، می‌ توانید هنگام نصب کردن کاغذ دیواری یک چوب را هم پشت سر آن قرار دهید. این نکته را هم به خاطر داشته باشید که از کنتور برق باید برق غرفه را هم قطع نمایید.

در مرحله بعدی باید هر جایی از دیوار را که رطوبت یا نم دارد، با استفاده از کاردک جدا کنید. این کار را باید تا جایی انجام دهید که به منبع نم و رطوبت دیوار برسید.

بعد از این که به منبع رطوبت رسیدید، باید آن را برطرف کنید و سپس دیوار را برای بار دیگر گچ نمایید. پیشنهادی که داریم، این است که از یک متخصص برای این کار کمک بگیرید.

بعد از تمام شدن این کار، بهتر است قسمت های دیگر دیوار را هم مورد بررسی قرار دهید که جای میخ یا شکاف و ترک روی آن ها نباشد. بهتر است که این موارد را هم رفع کنید تا یک دیوار یک دست داشته باشید.

به طور کلی بعد از تمام شدن کارتان، باید نیازهای دیگر مکان مورد نظر را هم رفع نمایید. به عنوان مثال ممکن است پنجره ‌ها نیاز به رنگ آمیزی داشته باشند. قبل از نصب کردن کاغذ دیواری، بهتر است رنگ آمیزی آن ها را هم انجام دهید.

نحو نصب کاغذ دیواری غرفه چگونه باید باشد

نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری غرفه

برای این که بتوانید بهترین کاغذ دیواری را برای غرفه خود انتخاب کنید، می بایست به چند نکته توجه داشته باشید. یکی از نکات مهمی که برای انتخاب کاغذ دیواری وجود دارد، این است که حتماً کیفیت آن را در نظر بگیرید و از دوام و استحکام آن هم مطمئن شوید.

تطابقت داشتن رنگ و طرح کاغذ دیواری با دکوراسیون غرفه هم، از دیگر نکات مهم هنگام انتخاب این محصول است.در نهایت باید به فروشندگان معتبر مراجعه نمایید تا بهترین جنس را در اختیارتان قرار دهند تا بتوانید از خرید خود راضی باشید.

یکی از موارد مهمی که هنگام خرید کاغذ دیواری لازم است به آن دقت کنید بافت کاغذ است. وجود بافت مناسب در کاغذ و ضخامت مطلوب آن باعث می شود کاغذ دیواری تهیه شده شما از کیفیت بیشتری برخوردار باشد و مشخصا زمان مورد مصرف بیشتری داشته باشد.

سخن پایانی

اگر از آن دست افرادی هستید که تمایل به نصب کاغذ دیواری در غرفه خود دارید، می بایست با فوت و فن آن هم آشنا باشید. انتخاب کردن یک کاغذ دیواری مناسب دارای اهمیت است.

حتماً باید تمام موارد را برای انتخاب آن بسنجید و متناسب با نیاز خود انواع مختلف آن ها را خریداری نمایید. خوب است بدانید اگر ماهرانه عمل کنید می توانید تمام عیب و ایرادهای غرفه را که به وسیله نجاری نادرست ایجاد شده است را به وسیله استفاده از کاغذ دیواری مناسب بپوشانید.

در درجه بعد کمک گرفتن از یک راهنما و متخصص در این زمینه می تواند کمک شایانی در انتخاب نوع مناسب باشد. مجموعه کبیر سازان می ‌تواند به عنوان یک مشاور خوب عمل کند و بهترین غرفه را برایتان راه اندازی نماید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

طراحی و اجرای غرفه ‌های نمایشگاهی یک هنر و علم است که با استفاده از...
13 جولای, 2024
طراحی و اجرای غرفه ‌های نمایشگاهی یک هنر و علم است که با استفاده از...
13 جولای, 2024
رزرو غرفه در یک نمایشگاه، به عنوان یکی از اقدامات اساسی برای شرکت‌ ها و...
10 می, 2024
رزرو غرفه در یک نمایشگاه، به عنوان یکی از اقدامات اساسی برای شرکت‌ ها و...
10 می, 2024
  در صنعت غرفه ‌سازی، تحولات جدیدی که اخیراً رخ داده‌ اند، به شکل چشم...
10 می, 2024
  در صنعت غرفه ‌سازی، تحولات جدیدی که اخیراً رخ داده‌ اند، به شکل چشم...
10 می, 2024
در طراحی و ساخت غرفه‌ های نمایشگاهی، طبقه دوم یکی از جنبه‌ های مهم و...
10 می, 2024
در طراحی و ساخت غرفه‌ های نمایشگاهی، طبقه دوم یکی از جنبه‌ های مهم و...
10 می, 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button