KABIR KARSAN

آیا غرفه سازی نوعی شرکت خدماتی است؟

غرفه-اسپیسی
23
November
2023
فهرست محتوا
غرفه-اسپیسی
November 23, 2023

آیا غرفه سازی نوعی شرکت خدماتی است؟

آیا غرفه سازی نوعی شرکت خدماتی است؟ برای پاسخ به این سوال همراه ما باشید. اگر در زمان برگذاری نمایشگاه‌ جهت بازدید از محصولاتی که ارائه می شود به نمایشگاه مراجعه کرده باشید، خواهید دید غرفه هایی که به صورت اصولی، با نظم و همچنین طراحی ویژه ساخته شده باشند افراد بسیاری را به خود جذب خواهد کرد. کمپانی های بسیاری کار دیزاین و ساخت غرفه را انجام می دهند، شاید برای شما نیز سوال باشد که آیا غرفه سازی نوعی شرکت خدماتی است؟برای رسیدن به جواب با ما همراه باشید.

منظور از غرفه سازی چیست؟

در پاسخ به سوال غرفه چیست؟ باید بگوییم غرفه در واقع محل قرار گیری یا استقرار کارمندان یک برند از یک کمپانی می باشد که در نمایشگاه جهت معرفی خدمات و یا محصولاتی که عرضه می نمایند ارایه خدمات می کنند. غرفه سازی از نکات بسیار مهمی برخوردار می باشد که رعایت آن سبب جذب و ترغیب افراد جهت مراجعه بیشتر به غرفه خواهد شد.

غرفه سازی در نمایشگاه باید به گونه ای صورت گیرد که به تمامی کسب و کار ها این فرصت داده شود که محصولات و یا خدماتی که از جانب آن ها ارائه می شود، به بهترین شیوه به مراجعه کنندگان معرفی گردد. در واقع غرفه ها این امکان را فراهم می سازند تا ارتباط بسیار قوی و سریعی میان یک برند و مشتریان صورت گیرد.

انواع غرفه سازی

غرفه با توجه به نوع محصول و یا کسب و کاری که قصد دارید آن را معرفی کنید، نوع دکور و محل غرفه انواع مختلفی دارند که عبارتند از:

 • غرفه درون خطی
 • غرفه گوشه
 • غرفه شبه جزیره
 • غرفه جزیره ای
 • غرفه نمایشگاهی چند طبقه

شناخت انواع غرفه به شما کمک می کند تا با بررسی آن و بیان خواسته خود طرح دلخواه را پیاده سازی نمایید و از نتیجه حاصل به کمک شرکت های غرفه سازی معتبر لذت ببرید.

 مزایای استفاده از تکنیک غرفه سازی در نمایشگاه

لازمه موفقیت هر نوع کسب و کار، شرکت در نمایشگاه ها و همچنین غرفه سازی به کمک کمپانی های معتبر می باشد. غرفه سازی به کمک کمپانی هایی که در این حیطه فعالیت دارند، به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن رونقی بسیار چشمگیر به کسب و کار خود دهید، مشتریان بیشتری را به کسب و کار خود جذب نموده و درآمد قابل توجهی کسب نمایید.

 • افزایش و جذب مشتریان برای کسب و کار
 • معرفی بهتر برند بین رقبا و افراد
 • فروش خدمات و محصولات کمپانی بدون دخالت واسطه
 • بررسی و شناخت رقبا در حیطه مرتبط با خود

بهره گیری از غرفه و معرفی خود به افراد سبب شده تا شما بتوانید در مدت زمان بسیار کوتاه در حیطه ی خود به برترین تولید کننده محصول تبدیل شوید و مشتریانی را که از کالای شما بهره می برند شناسایی نمایید و برترین محصولات را در اختیار آن ها قرار دهید.

آیا غرفه سازی نوعی شرکت خدماتی است؟

شاید به درستی با کمپانی هایی که در خصوص غرفه سازی به صورت اصولی فعالیت دارند، آشنایی نداشته باشید و به خوبی ندانید که آیا غرفه سازی نوعی شرکت خدماتی است؟ شرکت هایی که به طور تخصصی در حیطه ساخت غرفه فعالیت دارند در واقع متشکل از افراد بسیار خبره و باتجربه در این زمینه می باشند که در سالیان متعدد در ساخت غرفه به صورت تخصصی فعالیت داشته اند.

در پاسخ به سوال آیا غرفه سازی نوعی شرکت خدماتی است؟ باید گفت بله، این نوع کمپانی ها در واقع خدمات ویژه و منحصر به فردی همانند کف سازی، برق کاری، طراحی و … را به مشتری ارائه می دهند، یعنی در ساخت یک غرفه از بیس شرکت های غرفه سازی در کنار شما می باشند که با بررسی خواسته شما و هر آنچه که می خواهید قیمت نهایی را محاسبه و به شما اعلام می نمایند.

چرا به شرکت غرفه سازی نیاز داریم؟

ممکن است در مرحله اول غرفه سازی راحت و بدون نیاز به کمک شخص متخصص امکان پذیر باشد؛ اما دلایل متعددی وجود دارد که این افکار را رد می کند و حضور تیمی متخصص و با تجربه در هنگام ساخت غرفه در نمایشگاه را الزامی می کند، دلایل زیر علت نیاز شما را به تیمی متخصص غرفه سازی بازگو می کند.

 • حضور موفق تر در نمایشگاه
 • صرفه جویی در هزینه ها
 • جلب توجه افراد و رسانه ها

به کمک شرکت هایی که در ساخت غرفه های باکیفیت پیشگام می باشند علاوبر ساخت غرفه به صورت اصولی می توانید از ایمنی آن غرفه نیز اطمینان حاصل نمایید.

آیا برای هر کسب و کاری امکان غرفه سازی وجود دارد؟

پس از پاسخ به سوال آیا غرفه سازی نوعی شرکت خدماتی است؟ سوال دیگری که ممکن است برای شما پیش آید این است که آیا برای هر کسب و کاری امکان غرفه سازی وجود دارد؟ امروزه نمایشگاه هایی که در سرتاسر کشور برگزار می شوند، در تمامی زمینه ها و برای تمامی مشاغل برگزار می گردد. از این رو این امکان به شما داده می شود که با دارا بودن هر نوع شغلی بتوانید در نمایشگاه به غرفه سازی اقدام نمایید.

برای یک غرفه سازی موفق و چشیدن تجربه شیرین حاصل از آن، باید در گام نخست بهترین و منحصر به فرد ترین محصولات خود را به همراه نمونه کار ها آماده سازی نمایید و سپس به کمک تیمی از کمپانی غرفه سازی که انتخاب نموده اید نسبت به طراحی و ساخت غرفه مدنظر خود اقدام نمایید.

ویژگی های برترین شرکت غرفه سازی

زمانی که شما شرکت های طراحی غرفه را برای ساخت غرفه خود انتخاب می کنید به درستی اصول و استاندارد های لازم جهت طراحی غرفه را رعایت می کنید. برای انتخاب برترین شرکت غرفه سازی باید نکات مهمی را از قبل مدنظر قرار دهید، این نکات به شرح زیر می باشند.

 • برخوداری از سابقه بالا و مناسب در حیطه غرفه سازی
 • بررسی و صحبت با مشتریانی که تجربه همکاری با آن شرکت را داشته اند.
 • بررسی نظرات در مورد آن تیم
 • مراجعه به وبسایت آن شرکت جهت مشاهده نمونه کارها
 • بررسی پشتیبانی
 • بررسی خدماتی که از سوی آن شرکت ارائه می شود.

هزینه های غرفه سازی چقدر است؟

بودجه بالا و غرفه سازی موفق با یکدیگر رابطه مستقیمی دارند، برای اینکه بتوانید به کمک سبک های معماری خاص و مشهور جهانی غرفه خود را راه اندازی نمایید می بایست بر روی بودجه بالا تمرکز داشته باشید. می توان گفت از مهم ترین عواملی که در افزایش هزینه مرتبط با غرفه نقش دارند ابعاد غرفه در اختیار، نوع دیزاین و تزئینات به کار برده شده، نوع ویترین دلخواه و … اشاره کرد.

برای ساخت غرفه نمایشگاهی دلخواه خود با هزینه مناسب شما می توانید به شرکت های معتبر غرفه سازی در این راستا همانند شرکت غرفه سازی کبیر سازان مراجعه نمایید و از خدمات ویژه و دانش بسیار بالای تیم این شرکت نهایت استفاده را در ساخت غرفه فوق العاده زیبای خود ببرید.

در انتها

در این مقاله در پاسخ به سوال آیا غرفه سازی نوعی شرکت خدماتی است؟ به شما به طور کامل پاسخ داده ایم و دلایل ضرورت وجود تیم با تجربه در ساخت غرفه را به شما معرفی کردیم. در صورتی که می خواهید متمایز بودن را در بین دیگر غرفه ها احساس کنید، گروه با تجربه کبیرسازان با دارا بودن تجربه کافی در این راستا و افتخار همکاری با برند های مطرح توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

در کبیرسازان با گردهمایی افراد متخصص و با تجربه شما می توانید با تعیین بودجه مدنظر خود و نوع دکور بهترین خدمات را از برترین افراد در این کمپانی بهره بگیرید و از زیبایی و ظرافت مورد استفاده نهایت لذت را ببرید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

شغل نجاری و کارگاه نجاری اهمیت بسیاری در صنعت ساختمان دارند. نجاری مراحل ساخت اشیاء...
5 مارس, 2024
شغل نجاری و کارگاه نجاری اهمیت بسیاری در صنعت ساختمان دارند. نجاری مراحل ساخت اشیاء...
5 مارس, 2024
رنگ آمیزی یکی از مهم ترین بخش‌ های تعمیر و نوسازی غرفه های ساخته شده...
4 مارس, 2024
رنگ آمیزی یکی از مهم ترین بخش‌ های تعمیر و نوسازی غرفه های ساخته شده...
4 مارس, 2024
معمولاً غرفه ‌های نمایشگاهی فضاهایی هستند که افراد زیادی در آن ‌ها حضور دارند. اگر...
6 فوریه, 2024
معمولاً غرفه ‌های نمایشگاهی فضاهایی هستند که افراد زیادی در آن ‌ها حضور دارند. اگر...
6 فوریه, 2024
نمایشگاه های روسیه شهر مسکو قلب روسیه است و این باعث شده تا توجه ویژه...
3 فوریه, 2024
نمایشگاه های روسیه شهر مسکو قلب روسیه است و این باعث شده تا توجه ویژه...
3 فوریه, 2024
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Call Now Button