PROJECT

غرفه سازی شرکت یکتا ذوب ایرانیان

غرفه سازی یکتا ذوب ایرانیان در نمایشگاه متالورژی

همان گونه که از آن مطلع هستیم، نمایشگاه یک مکان ایده ال برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان، در جهت خرید و فروش کالای مربوطه است. معمولا اصناف مختلف در نمایشگاه های مربوط به خود فرصت شرکت دارند. به عنوان مثال تولید کننده کالای برقی نمی تواند محصولات خود را در نمایشگاه متالورژی ارائه دهد و برعکس.

نمایشگاه متالورژی به منظور ارائه کالا هایی از صنایع فولاد، ریخته گری، قالب سازی و غیره دایر می شود و تولید کنندگان به رقابت برای فروش کالا های خود در این نمایشگاه می پردازند.

معرفی شرکت یکتا ذوب ایرانیان

شرکت یکتا ذوب ایرانیان، فعالیت خود را حدود 30 سال پیش در زمینه تهیه و پخش و حتی تولید مواد اولیه برای صنایعی همچون صنایع ریخته گری و صنعت فولاد شروع کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسین کار بلد و کسب شناخت کافی از نیاز های روز کارخانه هایی که به تولید چدن و فولاد مشغول هستند، تلاش نمود مواد اولیه مورد نیاز آنها را با بهترین متد و استاندارد های روز دنیا در داخل کشور تولید کند.

حتی در پاره ای مواقع با وارد کردن مواد اولیه مورد نیاز برای کارخانه ها از بهترین و معتبر ترین برند های خارجی با نازل ترین قیمت ممکن سعی کرده است به رفع نیاز شرکت های فولاد و چدن کشور بپردازد. این شرکت همچنین با گسترش فعالیت خود، در زمینه های محصولات کربنی، آلیاژ ها و انواع فلزات سبب کاهش نیاز شرکت های داخلی به خرید مواد اولیه به صورت دلاری شده است.

ساخت سازه نمایشگاهی یکتا ذوب ایرانیان در نمایشگاه متالورژی

شرکت وزین یکتا ذوب ایرانیان برای شناخت بیشتر نیاز بازار و همچنین استفاده از مزایای نمایشگاه متالورژی، اقدام به شرکت در این نمایشگاه کرد. وقتی تصمیم به شرکت در نمایشگاه گرفته می شود اولین سوال این است که باید چگونه مکانی را برای ارائه محصولات و در خور اسم شرکت، طراحی و تولید کرد.

یکتا ذوب ایرانیان برای اینکه سازه نمایشگاهی در خور خود را برای نمایشگاه تهیه کند، تصمیم به استفاده از دانش مهندسین شرکت کبیر سازان گرفت. کبیرسازان با استفاده از تجربه خود در نمایشگاه های مختلف، تجربه ساختن انواع غرفه ها با سایز ها و کاربری های مختلف را دارا بوده و برای تولید غرفه نمایشگاهی دارای ریز بینی خاصی بوده که حاصل همین تجربه چندین ساله است.

کبیر سازان برای مهیا شدن غرفه یکتا ذوب ایرانیان از طراحان زبده خود خواست که از یک طرح خاص با توجه به نماد های شرکت مذکور را به ورطه اجرا در بیاورند. پس از انجام طراحی، طرح مورد نظر برای ساخته شدن به تیم اجرا ارجاع داده شد و در کمترین زمان به یک سازه شکیل و در خور توجه تبدیل شد و در اختیار یکتا ذوب ایرانیان قرار گرفت.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button