PROJECT

شرکت ورنا تجارت

 غرفه سازی شرکت ورنا تجارت ایرانیان در نمایشگاه صنعت

شرکت ها بیشتر علاقه دارند محصولات خود را مستقیما به خریداران عرضه کنند. خریداران نیز از این کار استقبال می کنند، دلیل آن نیز این است که خرید مستقیم از تولید کنندگان بدون شک مقرون به صرفه تر است. خرید مستقیم از تولید کننده سبب کوتاه شدن دست دلالان شده و قیمت تمام شده محصولات را به شکل چشم گیری کاهش می دهد.

نمایشگاه صنعت با هدف ارائه مستقیم کالا به مخاطبان دایر می شود. شرکت های تولید کننده محصولات صنعتی با شرکت در این نمایشگاه علاوه بر دیده شدن، می توانند فروش خوبی داشته و سود قابل توجهی را نصیب خود کنند.

معرفی شرکت ورنا تجارت ایرانیان

این شرکت اولین تولید کننده جوراب های فشار تدریجی در ایران است. آغاز فعالیت این شرکت به سال 1388 بر می گردد. این شرکت با گسترش فعالیت خود در مسیر کامل تر کردن سبد کالا های مادر و کودک، شروع به تولید محصولاتی چون بالش های طبی کرد و در این زمینه نیز به سرعت تبدیل به یکی از بهترین تولید کنندگان این محصول گردید.

پس از گذشت حدود 10 سال از آغاز به کار شرکت ورنا تجارت ایرانیان و تجربه موفق گسترش فعالیت در این 10 سال، شرکت یکبار دیگر مبادرت به افزایش دامنه محصولات تولیدی خود کرده و محصولات ارتوپدی و پزشکی را نیز در خط تولید محصولات خود قرار داد.

در ابتدا به دلیل نبود رقیب، ورنا تجارت ایرانیان شروع به الگو گیری و رقابت با تولید کنندگان خارجی پرداخت تا سطح کیفی محصولات خود را به عنوان تنها تولید کننده در کشور افزایش دهد. اکنون این شرکت در ساخت محصولات پزشکی در کشور بی رقیب بوده و توان رقابت با شرکت های خارجی و حتی عبور از آن ها را دارا می باشد. ورنا تجارت ایرانیان با شعار توجه ویژه به سلامت جامعه، محصولات خود را از طریق بیش از هزار داروخانه، بیمارستان و فروشگاه های لوازم پزشکی در دسترس متقاضیان قرار می دهد.

ارائه غرفه نمایشگاهی ورنا تجارت ایرانیان

وقتی شرکت ورنا تجارت ایرانیان تصمیم به شرکت در نمایشگاه صنعت گرفت، از شرکت کبیر سازان برای ساخت غرفه نمایشگاهی خود کمک گرفت و ساخت و طراحی غرفه خود را به مهندسین کبیرسازان سپرد.

شرکت کبیرسازان به دلیل اینکه ورنا تجارت ایرانیان اولین و بزرگترین در صنف خود بود، تصمیم گرفت یک طراحی خاص متناسب با اعتبار این شرکت را به مرحله اجرا در بیاورد.

به محض سپرده شدن این پروژه به کبیرسازان، طراحان کار آزموده و قدر این شرکت شروع به طراحی سازه مورد نظر کردند. یک طرح عالی و زیبا حاصل این تلاش بود. مهندسین اجرای شرکت کبیر سازان به روال سابق توانستند که این طرح را به بهترین شکل مرحله به مرحله به سازه مورد نظر تبدیل کنند. غرفه تولید شده بسیار با کیفیت بود و توانست در نمایشگاه صنعت، تحسین دیگران را بر انگیزد.

کبیر سازان با بیش از 20 سال سابقه تولید غرفه شرکت ورنا تجارت ایرانیان برای شرکت در نمایشگاه صنعت را طراحی و تولید کرد که این غرفه بسیار با استقبال مواجه شد. شرکت کبیر سازان برای رفاه حال مشتریان مشاوره رایگان جهت غرفه سازی را ترتیب داده است. می توانید با یک تماس ساده از آن بهره مند شوید.ر

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button