PROJECT

شرکت نظافتی کسری

شرکت نظافتی کسری در نمایشگاه لوازم خانگی

به صورت کلی پس از خرید یا اجاره منزل، نیاز به وسایلی است که بتوانند رفاه بیشتری برای افراد ساکن به ارمغان بیاورند. در واقع لوازم خانگی جزو دسته لوازمی قرار می گیرند که تمام خانه ها بدون شک به آن ها به گونه های مختلف نیاز پیدا خواهند کرد. از این رو نمایشگاه لوازم خانگی یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله از طرف خریداران و بازدیدکنندگان، با استقبال زیادی مواجه می شود.

در نتیجه این یک فرصت عالی برای تولید کنندگان لوازم خانگی است که بتوانند محصولات خود را به نمایش گذاشته و با مخاطبان این نمایشگاه به داد و ستد بپردازند. به همین دلیل علاوه بر مشتری ها، فروشندگان نیز از این نمایشگاه ها شدیدا استقبال می کنند.

نمایشگاه لوازم خانگی یک فرصت ایده آل برای شرکت ها و تولید کنندگان لوازم خانگی است که محصولات خود را مستقیما به خریداران عرضه کنند. در این بین برای داشتن یک غرفه حرفه ای و شکیل نیاز به یک سازنده سازه نمایشگاهی با تجربه است.

شرکت نظافتی کسری

شرکت کسری حدود ۲۰ سال پیش با هدف تولید لوازم نظافتی همچون جاروبرقی های خانگی، هتلی و صنعتی تاسیس شد. این شرکت با تمرکز بر اعمال دستاوردها و تکنولوژی های جدید هر ساله روی محصولات خود، توانسته بین خود و رقبا فاصله ایجاد کند و با ارائه محصولات با کیفیت جای ثابتی برای خود در بازار فروش محصولات نظافتی کسب کند. در همین راستا شرکت نظافتی کسری به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای هزار و دویست و پنجاه نفر شغل ایجاد کرده است.

شرکت نظافتی کسری با استفاده از نرم افزارهای طراحی قطعات و کمک گیری از دانش فنی مهندسین خود، یک طراحی مدرن، کارآمد و خاص را برای محصولات خود ایجاد کرده که برای بیش از هشتاد و پنج محصول تولیدی این شرکت مورد استفاده قرار گرفته اند. از مهم ترین محصولات این شرکت می توان به انواع جاروبرقی های مرکزی، جاروبرقی های خانگی، ویلایی و هتلی نام برد.

ارائه غرفه نمایشگاهی شرکت نظافتی کسری در نمایشگاه لوازم خانگی

شرکت نظافتی کسری برای ارتقای سطح فروش محصولات خود تصمیم به شرکت در نمایشگاه لوازم خانگی نمود و برای بهره مندی از یک غرفه حرفه ای متناسب با نام این شرکت، ساخت آن را به شرکت غرفه سازی کبیرسازان سپرد.

کبیرسازان با بیش از 20 سال سابقه در تولید غرفه نمایشگاهی تصمیم به این گرفت برای ساخت سفارش شرکت نظافت کسری، از یک طراحی بسیار شکیل و مرتبط با محصولات این شرکت استفاده کند. بنابراین طراحان کبیرسازان شروع به طراحی خلاقانه ای نمودند و آن را برای اجرا به تیم اجرایی شرکت ارجاع دادند.

تیم اجرای کبیر سازان که در این مدت بیست ساله فعالیت خود تجربه ساخت انواع سازه ها با سایز ها و خصوصیات متفاوت را دارا بودند، سریعا طرح سازه را به مرحله اجرا در آوردند و به مشتری محترم تحویل نمودند. نتیجه این فرایند ایجاد یک سازه با کیفیت نمایشگاهی برای شرکت نظافت کسری بود که نمای زیبای آن در نمایشگاه، نگاه ها و توجهات زیادی را به خود معطوف کرد.

 

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button