PROJECT

غرفه شرکت اخوان الکتریک نمایشگاه برق

اخوان الکتریک در نمایشگاه برق

شهر آفتاب با برپایی نمایشگاه های متعدد به عنوان قطب نمایشگاهی ایران شناخته می شود. نمایشگاه هایی که در شهر آفتاب برگزار می شوند، معمولا با استقبال گسترده مواجه می شوند. به همین دلیل تولید کنندگان برای شرکت در نمایشگاه های شهر آفتاب از خود علاقه زیادی نشان می دهند.

نمایشگاه برق در شهر آفتاب یکی دیگر از نمایشگاه هایی است که در این مکان برگزار می شود. ارائه بدون واسطه محصولات و تنوع بالای آن ها سبب استقبال بسیار گسترده می شود، یک فرصت عالی را برای رونق تجاری در این منطقه ایجاد می کند و تولید کنندگان و خریداران زیادی را به این محل می کشاند.

از ان جایی که شرکت در نمایشگاه ها برای تولید کنندگان بسیار سود اور است، تعداد زیادی از صاحبان مشاغل علاقه به شرکت در آن دارند. برای حضور موثر در نمایشگاه نیاز است که غرفه ای داشته باشید که به دیدن شما کمک کند.

معرفی شرکت اخوان الکتریک

شرکت اخوان یکی از شرکت های تولید کننده محصولات برقی است. از عمده محصولات این شرکت می توان به انواع سه و چهار راهی های خانگی و صنعتی، انواع محافظ های وسایل برقی با توان های مختلف، دو شاخه های صنعتی و خانگی و… اشاره کرد. محصولات تولیدی این شرکت در خط تولیدهای استاندارد ساخته می شوند و یک لیست کامل از آزمون ها را پشت سر می گذارند تا از کیفیت و کارایی آنها اطمینان حاصل شود. اخوان الکتریک با بهره گیری از افراد متخصص در زمینه طراحی و تولید محصولات برقی، توانسته اعتماد مخاطبان خود را جلب کند و محصولاتی با کیفیت بین المللی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

ساخت غرفه نمایشگاهی برای اخوان الکتریک

شرکت در نمایشگاه ها دارای سلسله مراتب خاص خود است، یکی از این مراحل تهیه و ساخت یک سازه نمایشگاهی در خور نام شرکت و نمایشگاه است. از این رو شرکت کنندگان در نمایشگاه ها معمولا سعی دارند یک غرفه خاص و منحصر به فرد را برای خود دست و پا کنند.

شرکت اخوان الکتریک برای ساخت غرفه خود، کبیرسازان را برگزید. برای ساخت غرفه اخوان الکتریک در شهر آفتاب، کبیر سازان تصمیم گرفت که طراحی سازه را دقیقا با الگو گیری از نمادهای شرکت اخوان الکتریک پیش ببرد. برای این طراحی خاص، طراحان کبیر سازان از جدیدترین طرح های ابتکاری و منحصر به فرد استفاده کردند و پس از تکمیل طراحی، آن را برای شروع ساخت و ساز در اختیار مسئولین اجرایی کبیرسازان قرار دادند.

مجریان طرح با بهره گیری از تجربه خود که حاصل سال ها ساخت و ساز در زمینه غرفه های نمایشگاهی با طرح های مختلف است، مبادرت به ساخت غرفه طراحی شده کردند و نتیجه کار ارائه یک غرفه مقرون به صرفه با زیبایی بصری و استحکام بالا بود.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

میانگین امتیاز 5 / 5 – تعداد رای 1

Call Now Button