KABIR KARSAN

نمایشگاه فناوری محتوایی فضای مجازی

تاریخ برگزاری : 16 تا 19 بهمن 1402
محل برگزاری : مصلی امام خمینی
انواع موکت غرفه نمایشگاهی

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه فناوری محتوایی فضای مجازی در تاریخ 16 تا 19 بهمن در مصلی برگزار می شود. این نمایشگاه با هدف حمایت از کسب و کارها، معرفی آخرین دستاوردها برگزار می شود.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان یکی از شرکت های با قدمت در زمینه غرفه سازی نمایشگاه ctex می باشد.

نمایشگاه فناوری محتوایی فضای مجازی با اهدافی چون: حمایت از کسب و کارها، معرفی آخرین و به روز ترین دستاوردها، شناخت الگوهایی موفق در حوزه ی کسب و کار، شناخت میزان ظرفیت و تعامل کسب و کارها باهم، برگزار می‌ شود.

در ادامه باهم بیشتر با این نمایشگاه آشنا می شویم.

آن چه باید از نمایشگاه بدانید

معرفی به روز ترین فناوری های جدید تولید و انتشار  محتواهای فرهنگی و هنری در فضای مجازی، جهت استفاده عموم مردم و کسب و کارهای دیگر است.

اگر می ‌خواهید کسب و کار خود را در معرض عموم بازدیدکنندگان و سایر کسب و کارها قرار دهید، اگر می ‌خواهید کسب و کارتان دیده شود و اطلاعات مربوطه را در معرض نمایش بگذارید، بهتر است در نمایشگاه فناوری محتوایی فضای مجازی شرکت کنید.

برای رسیدن به این منظور داشتن یک غرفه نمایشگاهی عالی و حرفه ‌ای برای شما الزامی است. برای این کار ما به شما هلدینگ غرفه سازی کبیرسازان را که تجربه بسیار و کارنامه ای موفق در این حیطه کاری دارد را پیشنهاد می ‌کنیم.

رویکرد نمایشگاه فناوری محتوایی فضای مجازی؟

این نمایشگاه که سوی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی برگزار می شود، دارای رویکردهای مختلفی است. برخی از این رویکردها عبارتند از: امکان حضور و تعامل فرهنگ و هنر این سرزمين را در فضای مجازي فراهم سازد.

البته این تعامل در کنار توسعه کسب و کارها و برقرار کردن قرار داد های مشارکتی، و ایجاد زمینه برای آشنایی آنها با به روزترین فناوری های فرهنگی می باشد و محور اصلی آن نیز تکمیل و تقویت شبکه ی اطلاعات در حوزه محتوا و خدمات خواهد بود.

نمایشگاه فناوری محتوای فضای مجازی تلاش می کند، تا با آموزش صحیح راهکارها درست فعالیت در مقوله تولید محتوا در فضای مجازی و همچنین نشان دادن حمایت دستگاه‌های حاکمیتی از این نمایشگاه، میزان آگاهی و اطلاعات علاقة مندان این حوزه را افزایش دهد.

همچین از دیگر رویکردهای اصلی و قابل ذکر این نمایشگاه ارتقا دادن کمی و کیفی فرهنگ و هنر ایران در فضای مجازی است. این امر باعث هم افزایی و ارتباطی موثر بین کسب و کارهایی که در فضای مجازی کار می ‌کنند، می شود.

همچنین این امر باعث می شود که دستگاه‌ های حکومتی از چالش ها و موانع این حوزه و فعالان فرهنگی در این بخش آشنا شده و به برطرف کردن آنها بپردازند.

اگر شما نماینده یک کسب و کار مجازی هستید و این کسب و کار آنقدر شناخته شده نیست، باید بدانید که شما احتیاج دارید که با یک روند درست و اصولی نام تجاری خود را به همگان معرفی کنید، تا بتوانید بین رقبای خود حرفی برای گفتن داشته باشید‌.

جهت رسیدن به این منظور شما می توانید در نمایشگاه فناوری محتوایی فضای مجازی شرکت کنید و غرفه ای را به خود اختصاص داده تا از پیامدهای عالی شرکت در این نمایشگاه استفاده کنید.

برای رسیدن به این منظور شما احتیاج به گروهی حرفه‌ ای و کاربلد دارید که بتواند، شما را به درصد بالایی برای موفقیت برساند، در این مورد شرکت غرفه سازی کبیرساران می‌ تواند به شما برای ساخت غرفه ای عالی و بی نظیر کمک کند.

بخش های نمایشگاه فناوری محتوایی فضای مجازی

این نمایشگاه از بخش های اصلی چون: مکان ‌هایی جهت ارایه محتوا و خدمات محتوایی آن، پلتفرم ها و زیرساخت های محتوایی، انواع سرگرمی ها بازی ها، سرمایه گذاران، تولیدات محتوایی و تولیدکنندگان آنها تشکیل شده است.

از بخش های ویژه این نمایشگاه  نیز می ‌توان به: بخش سواد رسانه ای،  بخش های تجاری سازی و مشارکت دولتی، بخش کودک، خانواده و آسیب شناسی آن و بخش علوم شناختی اشاره نمود.

 نمایشگاه فناوری محتوایی فضای مجازی مزیت های بسیاری برای کسب و کارهای کوچک دارد، در اینجا به معرفی مهمترین  مزیت ها می پردازیم:

 • حضور داشتن سازمان ‌ها موثر برای ارتقا کسب و کارها، دادن راه حل ها و تسهیلات نمایشگاهی مختلف به آن ها.
 • حضور تاثیر گذار صندوق ها و سرمایه گذاران که به کسب و کار شما آشنایی دارند.
 • امکان داشتن تعامل شما با کسب و کارهای دیگر موجود در نمایشگاه.
 • حضور داشتن انواع مشاوران و کارشناسان مجرب و کمک به شما برای تعامل با سایر کسب و کارها.
 • ارتباط داشتن با طیف وسیعی از شبکه های ملی اطلاعات در زمان و مکان مشخص برگزاری نمایشگاه
 • بستن قراردادهای مشارکتی با سایر شرکتها و موسسات مربوط به حوزه کسب و کار شما
 • کارگاه ها و نشست های تخصصی به وسیله بزرگان کسب و کار در هر حوزه ای و استفاده از تجربیات آنان
 • استفاده از اساتید زبده برای توسعه محصولات خود
 • ارتقا کسب و کار شما در بازار محصولات و خدمات شما با روش های متنوع و کارآمد
 • مراوده با شرکت ‌های خلاق و دانش بنیان و دست رسی داشتن به آخرین فناوری های تولیدات و محتواها
 • مراوده و تعامل با خدمات دهندگان زیر ساخت های فناوری اطلاعات
 • دسترسی داشتن به شبکه های توزیع مناسب با محتوا و محصولات کسب و کار شما
 • دسترسی بازارهای جدید و رسیدن به آخرین فناوری های مالی
 • دسترسی پیدا کردن به شبکه ای وسیع از تولیدکنندگان محتوا در حوزه های مختلف
 • کاهش میزان ریسک کسب و کارتان از طریق مشارکت با کسب و کارها دیگر
 • متنوع کردن محصولاتتان با تلفیق آن ها با سایر مهارت ها و فناوری ها و موسسات دیگر
 • پیدا کردن سرمایه گذار برای ایجاد کسب و کاری بزرگتر
 • کم کردن هزینه ها در تولید نشر در نتیجه تعامل با شبکه تولیدکنندگان محتوا
 • امکان ارتباط و تعامل با بزرگان بازاریابی

برای این که از تمامی این مزیت‌ ها برای کسب و کارتان استفاده کنید، به غرفه نمایشگاهی احتیاج دارید که، شما را در معرض دید همگان قرار دهد و تمامی نیازهای شما و کسب و کارتان را مرتفع کند. غرفه نمایشگاهی که هم ارزان بوده و هم گام با کار و طراحی و ایده ذهنی شما باشد.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان با داشتن تیمی متخصص در تمامی موارد گفته شده می‌ تواند به هر محصولی برای برند شدن در حوزه ی کاری مورد نظر کمک کند.

سخن پایانی

هدف اصلی نمایشگاه فناوری محتوایی فضای مجازی، حمایت از کسب و کارهای کوچک است. شرکت در این نمایشگاه به شما فرصتی عالی داده تا با درنظر گرفتن غرفه نمایشگاهی حرفه ای بتوانید کسب و کارتان را به همگان معرفی کنید.

در کنار آن با تعامل با دیگر غرفه ها و هم چنین جذب سرمایه گذار خصوصی و دولتی برای کسب و کارتان به آن رونقی بی نظیر بدهید. در کنار داشتن غرفه‌ ای حرفه‌ای باید ارتباط بسیار خوبی با مخاطب هدف خود داشته باشید. این مراحل‌ بسیار با اهمیت بوده و موفقیت شما را تضمین خواهد کرد.

این دو مرحله یعنی داشتن غرفه‌ای عالی و اصولی که از لحاظ متراژ، رنگ، سازه، نور، در دسترس بودن و در دید عموم قرار داشتن و تعامل درست با مخاطب هدف، می‌تواند شما را بسیار به موفقیت نزدیک کند.

برای داشتن غرفه ای که نظر همگان را به خود جلب کند و بتواند محصولتان، کسب و کارتان و اطلاعات مربوط به آن‌ را به خوبی نمایش دهد، شما به غرفه سازی حرفه ای نیازمند هستید. شما می‌توانید  با شرکت غرفه سازی کبیرسازان همکاری کرده و موفقیت خود را با ساخت غرفه نمایشگاهی بی نظیر و اصولی تضمین نمایید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button