KABIR KARSAN

نمایشگاه گردشگری 1402

تاریخ برگزاری : 23 تا 26 بهمن ماه 1402
نمایشگاه گردشگری 1402

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

یکی از رویداد های بسیار مهم و شناخته شده در سطح بین المللی نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته است. تمام افرادی که به این حوزه علاقه مند هستند می توانند در این رویداد بزرگ شرکت نمایند.

تمام افرادی که بعنوان شرکت غرفه سازی از شرکت های تجاری در این نمایشگاه شرکت می کنند در حوزه گردشگری تخصص زیادی دارند. بنابراین تجربه مفید و ارزشمندی در اختیار بازدید کنندگان و علاقه مندان این رشته قرار خواهد گرفت.علاوه بر این سازمان گردشگری برگزاری نمایشگاه گردشگری را برای بهینه سازی و بهبود روابط بین المللی بهترین رویداد معرفی کرده است.

از طرفی از نظر گردشگری و صنایع وابسته کشور ایران دو سهمیه خاص دارد. اول اینکه دارای موقعیت جغرافیایی منحصرد به فردی است و جاذبه های بسیار زیبایی از نظر تاریخی، فرهنگی، زیارتی و غیره دارد.

همچنین بخش هایی نیز در این نمایشگاه برای جذب صنعت توریسم برپا شده است که می توانیم به خطوط هوایی، خطوط دریایی، هتل، موزه و غیره اشاره نماییم. غرفه سازی این نمایشگاه توسط شرکت کبیر سازان انجام می شود.

در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته چه خدماتی ارائه می شود؟

در این نمایشگاه غرفه سازی مختلفی انجام شده است و هرکدام از این غرفه ها خدمات متفاوتی را به بازدید کنندگان ارائه می دهند. بیشتر این خدمات مربوط به گردشگری است و متخصصان تلاش کرده اند در این زمینه بتوانند تجهیزات جدیدی را برای کاربران و بازدید کنندگان ارائه دهند.

این تجهیزات شامل وسایلی برای ایجاد کمپینگ به صورت گروهی، چمدان های بسیار پیشرفته همراه با لوازم سفر، چادر های مسافرتی و کوهستانی و غیره است. همچنین در این نمایشگاه انواع خودرو هایی که برای مسافرت های جمعی و گروهی لازم است مثل اتوبوس های جدید، میدل باس و غیره نیز با انجام غرفه سازی به نمایش گذاشته می شود.

در بعضی از غرفه ها نیز آموزش هایی در مورد خدمات گردشگری الکترونیکی می دهند. از طرفی برای معرفی جاذبه های گردشگری محل اقامت هایی که برای بازدید کنندگان و گردشگران خارجی در نظر گرفته شده است نیز معرفی می شوند مثل هتل ها و دهکده های توریستی. آژانس های مسافرتی نیز هستند که می توانند به بازدید کنندگان خدمات ارائه دهند و با تور های گردشگری آشنا کنند.

علاوه بر این آژانس هایی نیز هستند که سفر های زیارتی را ثبت نام می کنند و برای معرفی شهر های زیارتی برنامه هایی طراحی کرده اند.

نمایشگاه گردشگری

هدف از برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته چیست؟

هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان با مناطق گردشگری در کشور است.

  • همچنین شناخت بهتر هتل ها و اقامت های گردشگری که بهترین خدمات را به مسافران ارائه می دهند. همچنین این نمایشگاه ها برگزار می شود تا با انجام غرفه سازی تکنولوژی ها جدید و برنامه های جدیدی که برای معرفی بهتر کشور از نظر جغرافیایی و تاریخی ایجاد کرده اند معرفی گردد.
  • در این نمایشگاه شرکت های خارجی نیز استقبال می کنند و برای گردشگران خارجی در ایران سرمایه گذاری می کنند. سرمایه گذاری برای توریست های خارجی جهت ایجاد آشنایی بیشتر با آثار باستانی و تاریخی انجام می شود.
  • در این نمایشگاه در غرفه سازی  همراه با صنایع وابسته وسایل سفر و کمپین هایی که در سفر می توانند راهنمای افراد باشند نیز معرفی می گردند.
  • علاوه براین شما می توانید با آژانس ها و تور های مسافرتی آشنایی بیشتری پیدا کنید و با یک هزینه معقول همراه با خدمات ویژه سفر خود را آغاز کنید.
  • یکی از مهم ترین خدماتی که به بازدید کنندگان با اجرای غرفه سازی ارائه می شود معرفی مکان های گردشگری است که ممکن است ناآشنا باشند. اتوبوس های مسافربری که برای سفر انتخاب شده اند نیز به نمایش گذاشته می شوند.

گردشگری

غرفه سازی با شرکت کبیر سازان در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته

در این نمایشگاه با توجه به اینکه طراحی و غرفه سازی شرکت کبیر سازان انجام می شود. در نهایت بهترین طراحی از نظر مدل های به روز انجام می شود. غرفه سازی با استفاده متریال بسیار سبک انجام می شود تا به راحتی قابل حمل و جابه جایی باشد.

از طرفی طراحی غرفه سازی انجام شده به صورت اختصاصی برای هرغرفه انجام شده است و بازدید کنندگان با مشاهده هر کدام از این غرفه ها از محیط داخلی استقبال می کنند. تمام غرفه سازی انجام شده توسط غرفه سازی کبیر سازان به صورت منظم و متناسب با فضای موجود طراحی و ساخته شده است.

علاوه  براین می توانیم به غرفه سازی های ارگانیک و بومی نیز اشاره کنیم. این نوع غرفه ها برای نشان دادن مناطق و مکان های گردشگری باستانی و طبیعی طراحی می شوند. برای نمایش اتوبوس های گردشگری نیز طراح های خاصی در نظر گرفته شده است.

از طرفی تمام متریال استفاده دشده برای طراحی این نمایشگاه بازیافتی بوده است و به محیط زیست آسیب نمی رساند.

غرفه سازی در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته چه اهمیتی دارد؟

می توان گفت غرفه سازی در نمایشگاه گردشگری از جهات مختلفی بسیار اهمیت دارد. دلیل آن نیز این است که با ایجاد غرفه سازی در این نمایشگاه فضایی فراهم شده است که بازدید کنندگان با خدمات گردشگری در داخل کشور آشنایی بیشتری داشته پیدا کنند.

همچنین غرفه داران و شرکت های تجاری که خدمات گردشگری ارائه می دهند بتوانند حوزه خدمات دهی خود را بیشتر کنند. بهتر است قبل از ثبت نام در این نمایشگاه ها آمادگی لازم را داشته باشید تا بعد از برگزاری نمایشگاه بتوانید هدف اصلی خود را نهایی کنید.

سازمان گردشگری با هدف توسعه شرکت های تجاری و صنعت های وابسته این نوع نمایشگاه ها را ایجاد می کنند. در نهایت با غرفه سازی با مدل های جدید می توانید بازدید کنندگان بیشتری را برای ثبت نام تور های گردشگری و معرفی مراکز گردشگری ناآشنا معرفی نمایید.

ایجاد غرفه سازی در نمایشگاه گردشگری باید بازتابی از شرکت تجاری گردشگری شما باشد. بهتر است بدانید غرفه سازی که شما برای نمایشگاه انتخاب کرده اید بسیار مهم است زیرا با توجه به طرح های جذاب، بازدید کنندگان از غرفه ها استقبال می کنند.

چه قوانینی برای شرکت در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته وجود دارد؟

این نمایشگاه در حوزه گردشگری برگزار می شود در نتیجه تمام خدمات و فعالیت هایی که انجام می شود مربوط به این موضوع است. بنابراین شرکت هایی در این نمایشگاه ثبت نام می کنند که خدماتی در این رابطه برای بازدید کنندگان ارائه می دهند.

غرفه سازی که در نمایشگاه گردشگری ایجاد می شود باید مرتبط با حوزه گردشگری و صنایع وابسته باشد. در نهایت طراحی های صورت گرفته نیز در این زمنیه است و باید به معرفی مکان های تاریخی و مذهبی بپردازد و این مراکز را بازیدید کنندگان معرفی کنند.

شرکت کنندگان اجازه فروش محصولات خود را در نمایشگاه ندارند تنها می توانند ثبت قرار داد انجام دهند.

کلام آخر

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته از 23 تا 26 بهمن ماه برگزار می شود. هدف از ایجاد نمایشگاه آشنایی بیشتر بازدید کنندگان و گردشگران خارجی با اماکن تاریخی، مذهبی و گردشگری کشور است.

علاوه براین این نمایشگاه آژانس هایی را که در این حوزه خدمات رسانی می کنند نیز معرفی می کند. ممکن است بازدید کنندگان با آژانس های معتبر داخلی آشنایی نداشته باشند در نتیجه از طریق نمایشگاه آشنا می شوند.همچنین در این نمایشگاه برنامه های جدید ایجاد شده برای آشنایی بیشتر با مکان های گردشگری به نمایش گذاشته می شود. تجهیزات گردشگری و سفر نیز برای علاقه مندان به نمایش گذاشته می شود تا با این وسایل در سفر آشنایی پیداکنند و لوازم ضروری را بشناسند.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button