KABIR KARSAN

نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر

تاریخ برگزاری : 3 الی 6 اسفند 1402
محل برگزاری : نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر در تاریخ 3 الی 6 اسفند 1402 در محل نمایشگاه بین المللی اتفاق مهمی محسوب می شود که بیشتر سرمایه گذاران در حوزه منابع تجدید پذیر و فعالان اقتصادی که در این حوزه حضور دارند. همچنین شرکت هایی که در ارتباط با انرژی های تجدید پذیر می توانند ظرفیت های خود را با غرفه سازی نمایشگاهی به بازدید کنندگان نشان دهند.

 با توجه به اینکه در چند سال اخیر شرکت ها توانمندی خود را در ارتباط با انرژی های تجدید پذیر و استفاده از آن نشان داده اند. این شرکت ها قابلیت و توانمندی دارند تا در حوزه منابع تجدید پذیر در اقتصاد کشور رونق ایجاد نمایند.

 در نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید پذیر فرصتی فراهم شده است تا اقداماتی برای توسعه و پیشرفت پروژه هایی در زمینه انرژی های تجدید پذیر فراهم شود. علاوه براین افرادی که در بخش خصوصی فعالیت دارند و شرکت های تجاری با آگاهی یافتن از قوانین و مقرراتی که وجود دارد می توانند اقدام به معرفی محصولات خود در این نمایشگاه بکنند.

 غرفه سازی کبیر سازان در طراحی و ساخت غرفه می تواند بهترین مشاور باشد.

هدف از برگزاری نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر چیست؟

هدف از برگزاری این نمایشگاه بین المللی بزرگ مشخص کردن ظرفیت ها موجود برای ایجاد وسایلی درغرفه سازی  جهت استفاده از انرژی های تجدید پذیر است. علاوه براین در یک جهت قرار دادن سازمان ها وشرکت هایی که در این حوزه فعالیت دارند برای آشنا نمودن این اشخاص و شرکت ها با قوانین موجود در جهت آسان کردن سرمایه گذاری است.

همچنین می توانند پروژه هایی را در این زمینه معرفی کنند تا از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان نیز استفاده شود.  با انجام این کار برای پاسخ دادن به نیاز های امروزی و تامین کردن انرژی تجدید پذیر و فناوری های خارجی راه اندازی شده  نیز بحث و گفتمانی انجام می شود.

 برگزاری این نمایشگاه بین المللی برای ایجاد ظرفیت های جدید همراه گسترش دانش های جدید برای ساختن انرژی های تجدید ناپذیر است. از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه راهکار هایی برای حل مسائل در هنگام بحران نبود انرژی های تجدید ناپذیر است.

 بنابراین این نمایشگاه با برنامه ریزی درستی که برای استقبال بازدید کنندگان انجام می دهد، سعی دارد زمینه هایی برای جبران پاسخگویی به انرژی هایی که تجدید پذیر هستند استفاده کند. غرفه سازی کبیر سازان با مشاوران خود در جهت ساخت غرفه کمک زیادی می تواند در طراحی غرفه داشته باشد.

در نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر چه خدماتی ارائه می شود؟

این نمایشگاه در سه بخش برای ارائه خدمات به شرکت ها تجاری که تصمیم به سرمایه گذاری در پروژه های تجدید پذیر داردند، می کند. این سه بخش شامل پروژه های انرژی تجدید پذیر، بهینه سازی در حوزه انرژی تجدید پذیر، بهربرداری از این انرژی ها و همچنین آموزش برای بهربرداری از این انرژی با ارزش است.

خدماتی که به کارشناسان و متخصصان ارائه می شود این است که تمامی ابزار و تجهیزات جدیدی که در این حوزه ایجاد شده اند و حتی ایده نو پژوهان در بهره برداری انرژی تجدید پذیر را شناسایی کنند و با انجام آموزش هایی در این زمینه برنامه ریزی برای آینده در صورت بحران و کمبود انرژی های تجدید ناپذیر انجام شود.

علاوه براین شرکت های خارجی و داخلی نیز با هدف استقبال از ایده های برتر در این نمایشگاه شرکت می کنند و در جهت توسعه طرح های برتر سرمایه گذاری انجام می دهند.

همچنین خدمات معنوی نیز برای برای شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی در نظر گرفته شده است که توسط انجمن ها و اتحادیه های مربوط به انرژی های تجدید پذیر برای شرکت کنندگان و شرکت های تجاری تعلق می گیرد.

شرکت نمایشگاهی کبیرسازان

غرفه سازی نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر

غرفه سازی این نمایشگاه بین المللی توسط شرکت غرفه سازی کبیر سازان انجام می گیرد. با توجه به اینکه موضوع نمایشگاه در حوزه انرژی های تجدید پذیر است در نتیجه تمام طرح و ایده غرفه سازی به صورت ارگانیک و براساس اشکال و مواد طبیعی است. برای انجام غرفه سازی در نمایشگاه سعی می شود تا از ابزار و تجهیزاتی استفاده شود نیمه فلز و بسیار سبک باشد.

 سبک بودن وسایل حمل و نصب آن را راحت می کند و همچنین باعث می شود طراحی و اجرا زودتر و سریع تر انجام شود. موضوع غرفه ها در ارتباط با انرژی های تجدید پذیر و نمایش محصولات در این زمینه است در نتیجه غرفه سازی نیز باید در این سبک باشد تا با استقبال بیشتری از بازدید کنندگان روبرو گردد.

 همچنین مواد و متریالی که در غرفه سازی استفاده می شود بازیافتی و از نوع تجدید پذیر هستند. علاوه براین غرفه هایی که در نمایشگاه وجود دارد معمولا از فضای زیادی برخوردار هستند که می توان برای معرفی محصولات و ایده های مربوط به انرژی های تجدید پذیر از آن استفاده کرد.

طراحی غرفه  در نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر 1402 چه اهمیتی دارد؟

غرفه سازی و طراحی غرفه در این نمایشگاه بین المللی با هدف آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان با انرژی تجدید پذیر انجام می شود. با غرفه سازی مرتبط با موضوع انرژی تجدید پذیر شرکت های تجاری داخلی و خارجی نیز از ایده های جدید استقبال می کنند.

علاوه براین ساخت و غرفه سازی در این نمایشگاه بین المللی از اهمیت زیادی برخوردار است. به دلیل اینکه استفاده از ایده های خلاقانه مرتبط با انرژی های تجدید پذیر می توانند در آینده ای نه چندان دور به ما کمک کنند.

همچنین محصولاتی نیز با استفاده از این انرژی تولید شده است که می تواند مورد بازدید قرار بگیرد و در صورت توانمندی های زیاد می توان بر روی این محصولات سرمایه گذاری کرد.

 بهتر است قبل از اینکه در نمایشگاه ثبت نام خود را نهایی کنید توانایی ها و ظرفیت های لازم در جهت ارائه بهترین محصول در غرفه سازی به سبک جدید را ارزیابی نمایید. یکی دیگر از اهمیت هایی که غرفه سازی در این نمایشگاه بین المللی دارد آموزش هایی است که در که می توان در غرفه ها برای جذب بیشتر بازدید کنندگان انجام داد.

در غرفه سازی که برای برگزاری یک آموزش به صورت کلیپ طراحی شده اند می توان انرژی های تجدید را به کاربران معرفی کرد و با آن ها بیشتر آشنا شد.

قوانین نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر

شرکت در این نمایشگاه بین المللی شامل قوانینی است که به دو بخش تقسیم می شود. قوانینی که مربوط فضای داخلی و خود نمایشگاه است و قوانینی که مربوط به طراحی غرفه سازی در نمایشگاه است.

قوانینی داخلی نمایشگاه شامل هزینه های ثبت نام و پرداخت هزینه طراحی غرفه است و همچنین مربوط به ساخت یک غرفه نمایشگاهی با مواد تجدید پذیر است.

قوانینی نیز مربوط به غرفه سازی در نمایشگاه است. برای نمونه حداقل فضای اختصاص یافته به شرکت کنندگان 12 متر مربع است. غرفه ای که بدون تجهیزات است 24 متر مربع فضا برای ساخت وجو دارد. غرفه داران در هنگام طراحی و اجرا غرفه نباید فضا و دیوار ها سوراخ یا آسیب بزنند.

کلام آخر

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید پذیر از 13 تا 16 اسفند ماه برگزار می شود. هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی با انرژی های تجدید پذیر، راهکارهایی برای تولید بیشتر این انرژی با استفاده از تجهیزات جدید و همچنین استفاده از ایده های خلاقانه ای که بتواند در تولید این انرژی کمک کند در این نمایشگاه اجرا می شود.

غرفه سازی این نمایشگاه بین المللی نیز مرتبط با انرژی های تجدید پذیر طراحی می شود و تلاش طراحان و کارشناسان در این است که از مواد بازیافتی استفاده شود. غرفه سازی کبیر سازان با هدف طراحی غرفه و مشاوره در این زمینه در این نمایشگاه می تواند کمک زیادی انجام دهد.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button