KABIR KARSAN

نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی

تاریخ برگزاری : 22 تا 25 آذر 1402
محل برگزاری : مصلی امام خمینی
دلر و کاربرد ان در غرفه

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی در تاریخ 22 تا 25 آذر در مصلی امام برگزار می شود. این رویداد با هدف نمایش جدیدترین محصولات این صنعت شکل می گیرد.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان یکی از شرکت های با قدمت در زمینه غرفه سازی نمایشگاه چاپ می باشد.

انچه باید از نمایشگاه بدانید

نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی می تواند فرصت مناسبی برای ارزیابی بازار و بررسی میزان سهولت تقاضا برای محصولات یا خدمات جدید باشد، همچنین با ارزیابی نظرات بازدید کنندگان، شرکت در نمایشگاه را می توان یکی از ابزارهای شناخت بازار دانست.

در نظر گرفتن نمایشگاه به عنوان یک عامل برای نمایش قدرت و حفظ موقعیت توسط شرکت های با سابقه طولانی امکان پذیر است. این در حالی است که شرکت های نوین نیز قادر به ارزیابی کردن نمایشگاه به عنوان فرصتی برای بررسی اثربخشی استراتژی فروش و میزان نفوذ خود هستند. در ادامه همراه ما باشید.

دلیل حضور در نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی

در صورت قدم زدن در سالن های مختلف نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی می توانید غرفه های گوناگونی از قبیل غرفه های چاپگرها و تجهیزات چاپ و بخش های مرتبط با فناوری‌های نوین بسته بندی را مشاهده نمایید.

به جز دستگاه، قادر به پیدا کردن کلیه مواد لازم جهت بسته بندی کالاها در غرفه این نمایشگاه نیز  خواهید بود.

نمایندگان شرکت های داخلی و خارجی در هر زمان از نمایشگاه در خصوص ارایه توضیحات لازم در خصوص چاپ، بسته بندی و مواد مرتبط در دسترس هستند. این شرکت ها محصولات و خدمات جدید خود را در رویدادهای بین المللی ارائه می کنند.

به همین جهت می توان گفت که نمایشگاه مناسب ترین فرصت را برای رد و بدل کردن داده ها و آشنایی با فناوری ها و ماشین آلات بسیار پیشرفته تامین می نماید که مورد نیاز این صنعت هستند.

با توجه به موارد فوق می توان پذیرفت که تبادل دانش فنی، شناسایی فرصت های درآمدی و ایجاد فضای رقابتی و در نتیجه کنترل محصولات ملی مرتبط با چاپ و بسته بندی از مهم ترین اهداف می باشد.

جهت استقرار با توجه به اعلام برگزار کنندگان نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و تجهیزات وابسته، بیشتر از 350 کمپانی داخلی و خارجی از تمام نقاط دنیا از جمله ایران، ایتالیا، ترکیه، چین، آلمان و غیره برای حضور در این رویداد ثبت نام کرده اند و پیش بینی می شود حداقل 20 هزار نفر از نمایشگاه بازدید کنند.

اهداف نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی

  1. ارتقا اقتصادی و پیشرفت و گسترش کمپانی های فعال در حوزه صنعت چاپ و بسته بندی
  2. ایجاد شغل، درآمدزایی و صادرات
  3. معرفی آخرین نوآوری ها در صنعت چاپ و بسته بندی در مقیاس جهانی
  4. برقراری ارتباط مستقیم با کارگران و کارکنان این بخش در داخل و خارج از کشور
  5. ارتباط بین مشتریان و صاحبان مشاغل
  6. بررسی به صنعت چاپ و بسته بندی

امروزه بسته بندی به عنوان ابزاری مهم و موثر در بازاریابی، تولید و صادرات تلقی به شمار می آید. همچنین ابزاری است که می تواند با مخاطب و مصرف کننده ارتباط برقرار کند. مواد مختلف مورد استفاده در بسته بندی محصولات مختلف شامل موارد مختلفی می شود.

مقوا، کاغذ، جوهر و لیبل از متداول ترین مواد مورد استفاده در صنعت چاپ و بسته بندی هستند که همگام با پیشرفت تکنولوژی در حال تغییر هستند. بسته بندی خوب به رشد تجارت در برند های صادراتی کمک می کند.

از این رو ایجاد نمایشگاهی به عنوان نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی و ماشین آلات مرتبط با هدف گردهمایی فعالان این رشته در داخل و خارج از ایران، گامی موثر در جهت پیشرفت این شرکت و ارائه خدمات بهتر می باشد.

نکات قابل تامل در نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی

شرکت های فعال در صنعت چاپ و تبلیغات می توانند با شرکت و برپایی غرفه در نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته محصولات خود را به نمایش بگذارند.

فروش و جذب بازدید کنندگان و مشتریان در این گونه نمایشگاه ها در کنار محصولات و خدمات ارائه شده تا حد زیادی به غرفه شما بستگی دارد. طراحی غرفه حرفه ای که با اصول استاندارد داشتن جذابیت بصری با تمام عناصر مطابقت داشته باشد کمک زیادی به جلب توجه افراد می کند.

شرکت کبیرسازان با چندین سال تجربه و همکاری با افراد مجرب و کارشناسان حرفه ای در زمینه غرفه سازی به دیده شدن و موفقیت شما در این نمایشگاه کمک می کند.

مجری نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی

شرکت آروین مهر فجر که مجری امسال نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته است، فعالیت خود را در حوزه نمایشگاه بین المللی کیف و کفش چرم، چاپ و بسته بندی در سال 1394 شروع نمود. شرکت آروین مهرفجر عضو انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه‌ های بین المللی ایران است.

این شرکت با هدف رفع مشکلات و موانع صاحبان مشاغل و کارآفرینان در این زمینه، توسعه و گسترش صنعت و برپایی نمایشگاه‌ های مختلف بین‌ المللی در کشور احداث شد.

محل برگزاری نمایشگاه

همانطور که قبلا ذکر شد، این نمایشگاه در مرکز نمایشگاهی سئول برگزار می شود. همچنین به گفته برگزارکنندگان، هشت اتاق به مساحت 35 هزار متر مربع شامل 16 هزار متر مربع برای ساخت آلاچیق در نظر گرفته شده است.

شرایط ثبت نام در نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی

خوشبختانه محدودیت خاصی برای بازدید از نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی و صنایع وابسته وجود ندارد. به عبارت دیگر بازدید از این رویداد مهم برای تمامی دست اندرکاران رایگان است. همچنین لازم به ذکر است در حال حاضر برنامه بازدید از نمایشگاه بین ساعت 8 صبح تا 15 پیش بینی شده است.

البته به دلیل اینکه امکان تغییر ساعت بازدید وجود دارد، توصیه می شود قبل از رفتن به نمایشگاه آخرین اخبار را دنبال کنید.

جمع بندی

نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی ایران در بیش از 30 هزار متر مربع از فضای دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. هزاران نفر از متخصصان و خریداران صنعت از نمایشگاه دیدن می کنند تا امکانات جدید و پیشرفته را بیابند و تجهیزات خود را ارتقا دهند.

حضور در این نمایشگاه بهترین فرصت برای آشنایی با آن هاست. ایران با بیش از 70 میلیون نفر جمعیت و رشد مستمر در صنعت و ارتباطات، با تقاضای بالایی برای فناوری‌ های نوین در صنعت چاپ و بسته‌ بندی، محصولات و خدمات مرتبط مواجه است.

یکی از بزرگترین و مهم ترین رویدادهای خاورمیانه در این حوزه از ایران، نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی است. این رویداد مؤثرترین راه برای ایجاد و حفظ ارتباط بین صنعت چاپ و بسته بندی ایران با صنعت چاپ و بسته بندی بین المللی است.

ثبت سفارش ساخت غرفه در نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی توسط شرکت کبیرسازان با مناسب ترین هزینه امکان پذیر است.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button