KABIR KARSAN

جشنواره انار و سوغات

تاریخ برگزاری : 28 آبان تا 3 آذر 1401
محل برگزاری : مصلی امام
دلر گیربکس

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

جشنواره انار در تاریخ 28 آبان تا 3 آذر در مصلی امام برگزار می شود. هدف این نمایشگاه ترویج و آشنایی هرچه بیشتر با محصولات استان هاست.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان یکی از شرکت های با قدمت در زمینه غرفه سازی نمایشگاه انار می باشد.

امروزه شما از هر شخصی بپرسید که به سوغاتی خوراکی استان‏ ها علاقه‏ مند است یا خیر، قطعا جواب مثبت را خواهید شنید. هر استانی به صورت مجزا دارای سوغاتی‏ های بسیار خوشمزه و خوش طعم است هر کدام از آن‏ ها ارزش یک بار تست کردن را دارند.

اما به قول قدیمی ‏ها، سوغات هر استانی را باید در همان استان صرف و میل نمود. اما در نظر داشته باشید که صرف سوغات خوراکی هر استانی درون خودش امری ناممکن است. از این رو، جشنواره‏ های انار و سوغات استان‏ ها در کشور به وجود آمده‏ اند.

در این بخش قصد داریم شما را با نحوه غرفه سازی در مصلی جشنواره انار و سوغات استان ها آشنا سازیم و فرمول موفقیت و جذب تعداد انبوه بازدید کنندگان را برای شما شرح دهیم. پس با ما همراه باشید.

معرفی مصلی جشنواره انار و سوغات استان‏ ها

همان طور که در قسمت قبل به آن اشاره شد، صرف سوغات خوراکی هر استان درون خودش بسیار لذت بخش ‏تر است. اما چه بسا که نمی‏ توان به هر استانی برای میل کردن سوغاتی آن سفر نمود چرا که انجام این کار با هزینه و دردسرهای زیادی همراه است.

اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت؛ امروزه جشنواره انار و سوغات استان‏ ها در سراسر کشور برگزار می ‏شود و افراد بومی هر استان، اقدام به غرفه سازی برای به اشتراک سوغات استان خود می‏نمایند تا بتوانند از این طریق، بازدیدکنندگان را مجذوب غرفه خود کنند.

چگونه می ‏توان در جشنواره انار غرفه سازی نمود؟

یکی از سوالات متعددی که برای بسیاری از افراد به وجود می ‏آید، این است که چگونه می‏ توان در مصلی جشنواره سوغات استان‏ ها، اقدام به غرفه سازی ارزان نمود؟ انجام این کار بسیار آسان و کم دردسر است اگر طبق مراحل از قبل تعیین شده پیش بروید.

برای انجام این کار، می‏ بایست ابتدا به دفتر مرکزی برگزاری جشنواره مراجعه نمایید و ثبت نام کنید و محل غرفه خود را مشخص نمایید. پس از آن، به شرکت‏ های معتبر و مرغوب ساخت غرفه نظیر غرفه سازی کبیرسازان مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است که غرفه سازی نمایشگاه در جشنواره سوغات استان‏ها با دردسر و زحمات بسیار زیادی همراه است. از این رو، پیشنهاد می ‏شود به هیچ عنوان خود به تنهایی اقدام نکنید و کار را به دست متخصصان و کارشناسان کبیرسازان بسپارید.

مزایای غرفه سازی در جشنواره سوغات استان‏ ها

اگر در زمینه تولید و فروش سوغات محلی استان‏ های مختلف فعالیت می‏ کنید، پس بجنبید که کلید موفقیت شما در جشنواره سوغات استان‏ها نهفته است. برای آن که بتوانید قله‏ های موفقیت را در کسب و کار خود فتح کنید، کافی است در این جشنواره اقدام به غرفه سازی نمایشگاه نمایید.

شما با غرفه سازی در جشنواره انار و سوغات استان‏ ها، می ‏توانید در کمترین زمان ممکن تعداد بازدیدکنندگان و مشتریان غرفه خود را افزایش دهید و از این طریق، مشتریان زیادی را به کسب و کار خود فرا بخوانید و از تولید داخل نیز حمایت نمایید.

جذب مشتری فراوان

از مهم‏ ترین مزایای غرفه سازی ارزان در جشنواره انار و سوغات استان‏ ها، می‏ توان به جذب مشتری فراوان اشاره نمود. در زمان برگزاری جشنواره سوغات استان‏ ها بیش از هزاران بازدید کننده حضور می‏یابند تا بتوانند با سوغات با ارزش استان‏ها آشنایی کامل پیدا کنند.

از این طریق، شما می ‏توانید از این فرصت طلایی استفاده کنید و در جشنواره انار اقدام به غرفه سازی نمایشگاه کنید. این امر موجب می‏ شود تا شما بتوانید دسته انبوهی مشتری ثابت را به کسب و کار و فروشگاه سوغاتی خود فرا بخوانید و به در آمد بسیار بالایی دست یابید.

حمایت از تولید داخل

در برخی از مواقع، شرکت‏ های خارجی تلاش می‏ کنند تا با تولید وسایل و خوراکی‏ هایی شبیه به سوغات بومی و محلی استان‏ ها، بازار کشور را در دست بگیرند. این امر می‏ تواند سبب زیان دیدن تعداد زیادی تولید کننده و فروشنده سوغات استان‏ ها گردد.

از این رو، برای آن که با چنین مشکلاتی مواجه نشوید پیشنهاد می‏ شود در جشنواره انار و سوغات استان ‏ها که قرار است این بار در مصلی امام برگزار گردد، اقدام به غرفه سازی کنید تا بازدید کنندگان بجای خرید کالاهای خارجی، سوغات و خوراکی‏ های شما را خریداری نمایند.

فرمول‏ های موفقیت در جشنواره انار و سوغات استان‏ ها

همانطور که در قسمت قبل به آن اشاره شد، صرف سوغات خوراکی هر استان درون خودش بسیار لذت بخش‏تر است. اما چه بسا که نمی ‏توان به هر استانی برای میل کردن سوغاتی آن سفر نمود چرا که انجام این کار با هزینه و دردسرهای زیادی همراه است.

برای آن که بتوانید در جشنواره انار و سوغات استان‏ ها در میان غرفه‏ های نمایشگاهی دیگر بدرخشید، می بایست به نکات ضروری توجه داشته باشید. در این جشنواره بیش از هزار غرفه وجود دارند که هر کدام از آن ‏ها در تلاش است تا بتواند بازدیدکنندگان بیشتری را جذب غرفه خود کند.

ارائه محصولات تست به بازدید کنندگان

از مهم ترین فرمول‏ های موفقیت غرفه سازی ارزان در جشنواره انار و سوغات استان ‏ها، می‏ توان به ارائه محصولات تست به بازدید کنندگان اشاره نمود. گرچه تولید سوغات خوراکی استان‏ ها برای فروشندگان و غرفه داران ممکن است هزینه بردار باشد.

اما برای آن که بتوانید بازدیدکنندگان و مشتریان جشنواره را با سوغاتی‏ های پر ارزش موجود در قفسه‏ های غرفه خود آشنا کنید، می ‏بایست بخشی از آن‏ها را به صورت رایگان در اختیار آن‏ها قرار دهید تا تمایل بازدیدکنندگان و مشتریان برای خرید از غرفه شما بیشتر شود.

غرفه سازی زیبا

از دیگر فرمول ‏های موفقیت غرفه سازی نمایشگاه در جشنواره انار و سوغات استان‏ ها می‏توان به غرفه سازی زیبا اشاره نمود. استفاده از غرفه ‏های نمایشگاهی زیبا، موجب می‏شود تا تمایل بازدیدکنندگان برای بازدید از غرفه نمایشگاهی شما چندین برابر افزایش یابد.

به همین دلیل، پیشنهاد می‏ شود برای غرفه سازی ارزان به شرکت‏های معتبر نظیر کبیرسازان مراجعه کنید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن غرفه نمایشگاهی خود با تزئیناتی کامل و بدون هیچ نقصی بسازید و از زیبایی پر شکوه آن نهایت لذت را ببرید.

برای غرفه سازی در جشنواره انار و سوغات استان‏ها باید به چه شرکتی مراجعه نماییم؟

همانطور که در بخش‏های قبل به آن اشاره شد، امروزه شرکت‏ های معتبر بسیار زیادی در سراسر کشور وجود دارند که هر کدام از آن‏ها در زمینه غرفه سازی فعالیت می‏ نمایند. از این رو، شما می‏ توانید با مراجعه به آن ها، غرفه خود را در این جشنواره بسازید.

اما اگر می ‏خواهید صاحب یک غرفه خاص و منحصر به فرد و جذاب در جشنواره سوغات استان‏ ها شوید، پیشنهاد می‏شود به شرکت غرفه سازی کبیرسازان مراجعه نمایید. کارشناسان این شرکت دارای سابقه طولانی مدت و تجربه بسیار زیاد در زمینه ساخت غرفه هستند.

لازم به ذکر است که هزینه و نرخ غرفه سازی نمایشگاه توسط شرکت کبیرسازان نسبت به دیگر شرکت‏ها بسیار مناسب است. از این رو، پیشنهاد می ‏شود اگر بودجه شما برای ساخت غرفه نمایشگاهی در جشنواره انار و سوغات استان‏ ها محدود است، حتما به شرکت کبیرسازان مراجعه نمایید.

کلام آخر

اگر در زمینه تولید و فروش سوغات استان‏ ها فعالیت می کنید و به دنبال راهی برای کسب موفقیت در کسب و کار خود هستید، پیشنهاد می ‏شود فرصت را غنیمت شمارید و از کلید موفقیت و خوشبختی خود در کسب و کار استفاده نمایید.

کلید موفقیت و خوشبختی شما در کسب و کار، شرکت در جشنواره انار و سوغات استان‏ها است. شما با غرفه سازی در این جشنواره، می ‏توانید در کمترین زمان ممکن تعداد انبوهی بازدید کننده و مشتری به کسب و کار خود فرا بخوانید در آمد خود را چندین برابر افزایش دهید و لذت ببرید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button