KABIR KARSAN

جشنواره نوروز و اقوام ایرانی

تاریخ برگزاری : 14 تا 20 اسفند
محل برگزاری : نمایشگاه‌ بین‌المللی شهر آفتاب
جشنواره نوروز

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

جشنواره نوروز و اقوام ایرانی

جشنواره نوروز و اقوام ایرانی در تاریخ 14 تا 20 اسفند در شهر آفتاب برگزار می شود. این رویداد با هدف معرفی نوروز وفرهنگ دیرینه آن واستقبال از سال نو برقرار می شود.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان یکی از شرکت های با قدمت در زمینه غرفه سازی نمایشگاه نوروز می باشد.

همانطور که می ‌دانید ایران با تمدن بی ‌نظیر چند هزار ساله اش دارای آداب و رسوم فراوانی است. این رسوم سالیان سال سینه به سینه و قوم به قوم چرخیده تا به دست‌ ما رسیده است. عید نوروز نیز یکی قدیمی ‌‌ترین و مهم ‌‌ترین مراسمات ما ایرانی ها است.

این عید برای تمامی مردم ایران در سراسر دنیا اهمیت دارد. همه ایرانی ‌ها با هر قومی که باشند، این عید باستانی را جشن می‌ گیرند. آیا تا به حال راجع به نوروز تحقیقاتی کرده ‌اید؟ آیا می دانید از کجا به وجود آمد؟ شما می‌ توانید برای پیدا کردن این سؤالات به منابع مختلفی رجوع کنید، یکی از این منابع با ارزش بصری که شما را از لحاظ دیداری و شنیداری و تصویری یاری می‌ کند، شرکت در جشنواره نوروز و اقوام ایرانی است.

شما در جشنواره با دیدار از غرفه نمایشگاهی مربوط به عید نوروز و اقوام ایرانی می‌ توانید، اطلاعات کاملی را در این مورد بدست آورید. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با جشنواره نوروز و اقوام ایرانی اشنا شویم.

جشنواره نوروز و اقوام ایرانی

 هدف از برگزاری نمایشگاه نوروز و اقوام ایرانی چیست؟

هدف این نمایشگاه آشنایی عموم با فرهنگ قوم های مختلف در برگزاری جشن نوروز است. جشنواره نوروز و اقوام ایرانی سعی دارد بیشترین آشنایی را با فرهنگ، آداب و رسوم و خوراک اقوام در حاشیه نوروز ایجاد کند.

در این راستا شرکت و غرفه داری در این نمایشگاه می تواند علاوه بر ایجاد سود بسیار، آشنایی خوبی برای بازدید کنندگان فراهم کند.

غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه نوروز و اقوام ایرانی چه تاثیری بر مخاطب دارد؟

اگر قصد دارید که در جشنواره نوروز و اقوام ایرانی به عنوان یک غرفه دار شرکت کنید و آیین ‌ها و مراسمات قوم خود را به بازدید کنند گان نشان دهید، داشتن یک غرفه نمایشگاهی خاص و حرفه ‌ای که چشم مخاطب را به شما جلب کند، بسیار مهم است. البته در این میان هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی نیز بسیار مهم است.

چه روش ‌هایی برای غرفه سازی ارزان نمایشگاهی وجود دارد؟  کدام شرکت غرفه سازی می‌ تواند به من کمک کند؟ آیا ساخت غرفه ارزان منجر به بی کیفیت شدن غرفه نمایشگاهی من نخواهد شد؟

حضور در نمایشگاه می ‌تواند شانس شما را برای معرفی آیین و رسوم اقوام ایرانی و به طور کلی توسعه کسب و کار و شناخته شدن هر برندی کمک کند. حتی شما می ‌توانید از طریق غرفه نمایشگاهی برای محصول خود سرمایه گذار نیز جذب کنید.

اما قدم اول برای این کار پا گذاشتن روی ترس ها و شرکت در نمایشگاه و اجاره غرفه نمایشگاهی است. در اینجا شما به شرکت غرفه سازی احتیاج دارید که، بنا به بودجه‌ ی شما غرفه نمایشگاهی را برای شما ایجاد کند که، هم از لحاظ بصری و زیبایی و جذب مخاطب بسیار عالی بوده و هم هزینه آن برای شما مقرون به صرفه باشد.

در اینجا پیشنهاد ما هلدینگ غرفه سازی کبیرسازان است که با سابقه‌ ای طولانی در غرفه سازی اصولی، به شما برای خاص بودن و شناخته شدن کمک می ‌کند.

این شرکت با ساخت غرفه ارزان نمایشگاهی و با داشتن تیمی حرفه ‌ای و در اختیار قرار دادن طیف وسیعی از تجهیزات، به شما برای موفقیت در نمایشگاه برای رسیدن به هدف تان و نشان دادن فرهنگ نوروز و محصولات تان کمک فراوانی خواهد کرد.

چگونگی و کیفیت غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه

یکی از قدیمی ‌ترین و قوی ‌ترین روایاتی که علت وجود عید نوروز را نشان می ‌دهد، تعادل طبیعت است. ابوریحان بیرونی می‌ گوید که در این زمان طبیعت در بهترین حالت تعادل خودش قرار دارد. این روز آغاز حیات دوباره زمین است، دورانی پس از مرگ و زمستان.

 البته این آداب و رسوم در طول سال ها دستخوش تغییر شده است. در جشنواره نوروز و اقوام ایرانی این وظیفه غرفه دار است که، با تحقیق درست از منابع درست، اطلاعات دقیق و البته مستندی را در مورد نوروز و اقوام مختلف ایرانی به‌ بازدید کنند گان و مخاطبان خود نشان دهد.

 برای رسیدن به این منظور بسیار مهم است که غرفه دار از غرفه نمایشگاهی استفاده کند، که هم زیبایی و رنگ و نوری عالی داشته و هم از لوازم بصری و صوتی بتواند برای جذب مخاطب در آن غرفه استفاده کند.

نکته مهم این است که، برای اینکه غرفه‌ ای در مکان مناسب اجاره کنید، از چند ماه قبل از شروع نمایشگاه، به دنبال مکان خوب در نمایشگاه باشید. حتی می‌ توانید آن مکان‌ را از چند ماه قبل از برگزاری نمایشگاه اجاره کنید.

البته شاید به نظر این کار توجیه اقتصادی درستی نداشته باشد، اما اگر مکان غرفه شما در جایی بسیار عالی و در دید اکثر بازدید کنند گان باشد پس از نمایشگاه شما نصف راه را به عنوان یک برند شناخته شده رفته اید.

در ایجاد غرفه، طرحی را که شما در ذهن دارید با شرکت غرفه سازی به اشتراک بگذارید و غرفه ساز نیز با توجه به تجربه زیادی که دارد و در نظر گرفتن سلیقه شما غرفه را طراحی می ‌کند.

البته مکان و ابعاد غرفه در چگونگی برگزاری و مونتاژ غرفه‌ نمایشگاهی بسیار مهم است. غرفه آرایی نیز از قسمت ‌های دیگر غرفه نمایشگاهی است که بسیار مهم است. در این قسمت سلیقه غرفه دار و تجربه غرفه ساز در کنار هم قرا می‌ گیرند و طرحی بی نظیر و مخاطب پسند به وجود می‌ آورند.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان با داشتن سابقه فراوان در ساخت انواع غرفه نمایشگاهی، غرفه‌ های نمایشگاهی ارزان، می ‌تواند به غرفه دار کمک کند. این شرکت با داشتن سال ها تعامل در غرفه سازی با غرفه داران جز برند های معروف و با سابقه در این زمینه است.

شما می ‌توانید برای تضمین داشتن غرفه نمایشگاهی که بتواند تمامی انتظارات شما را برطرف کند با شرکت غرفه سازی کبیرسازان همکاری کنید.

جشنواره نوروز

خصوصیت های چیدمان یک غرفه مناسب

براساس تاریخ مردم ایران آداب نوروز را از زمان هخامنشیان اجرا می ‌کنند. در سال ۵۳۸ پیش از میلاد مسیح، کوروش دوم، جشن نوروز را جشن ملی ایرانیان انتخاب کرد. پشت این جشن بزرگ تاریخ کهنی وجود دارد.

رسوم فراوانی از عید نوروز در بین اقوام ایرانی وجود دارد، که شما به عنوان یک غرفه دار می ‌توانید آنها را در غرفه نمایشگاهی خود به دیگران نشان داده و نام تجاری و محصول خود را به فروش برسانند.

 در دنیای امروز غرفه نمایشگاهی یکی از راه ‌های گسترش تجاری یک برند است. زیرا در غرفه کالای خاصی در معرض دید مخاطب قرار می‌ گیرد. غرفه نمایشگاهی می‌ تواند باعث برجسته سازی محصول شما در میان رقبای دیگر باشد. حال این محصول می ‌تواند آموزشی، خدماتی و یا محصول فیزیکی باشد.

 در نتیجه ساخت غرفه نمایشگاهی شما باید طوری باشد که، شما را در رسیدن به هدف تان یاری کند. در کنار این ها چیدمان غرفه ‌ها باید طوری باشد که هم زیبایی بصری و ظاهری از لحاظ نور و رنگ داشته و هم کاربردی باشند.

 غرفه سازی را در نظر بگیرید که مواد اولیه خوب را بشناسد، تجربه کافی داشته باشد، تیم حرفه‌ ای در آن مشغول به کار بوده و غرفه‌ ای را برای شما در نظر بگیرد، که هم ارزان باشد و هم بتواند انتظارات شما را فراهم کند. شرکت غرفه سازی کبیرسازان همان غرفه سازی است که می ‌تواند تمامی انتظارات شما را برای برقراری غرفه نمایشگاهی حرفه ‌ای کمک کند.

 سخن پایانی

کشور ایران، کشوری بزرگ و داری اقوام زیادی است. اقوامی چون گیل، ترک، کرد، لر، بلوچ و غیره همگی در آن زندگی می ‌کنند. این اقوام بدنه اصلی کشور بوده و هر کدام از آنها آداب و رسوم مختلفی دارند.

برای نشان دادن آداب و رسوم اقوام، غرفه نمایشگاهی یکی از راه ‌های عالی است. نحوه ساخت و تزئین و چیدمان این غرفه ‌ها برای جلب توجه مخاطب بسیار مهم است.

اگر به دنبال غرفه نمایشگاهی ارزان و با کیفیت هستید، اگر می‌ خواهید متریال خوبی در غرفه شما به کار رود، اگر می ‌خواهید غرفه شما همگام با ایده شما برپا شود، اگر می ‌خواهید تیمی حرفه ‌ای کار شما را انجام دهند، شرکت غرفه سازی کبیرسازان بهترین انتخاب برای شماست.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button