KABIR KARSAN

نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه بین‌المللی در هر نوعی که باشد، می‌تواند برای بسیاری از افراد، سودمند واقع شود. اگر به‌عنوان کمپانی هستید که قصد دارید در چنین مراسمی شرکت کرده و غرفه خود را داشته باشید، می‌توانید محصولات‌تان را با قیمتی مناسب به فروش بگذارید. چنانچه شرکتی هستید که عملیات غرفه‌سازی را انجام می‌دهید هم، شرایط برایتان مهیا است تا بتوانید کسب‌و‌کارتان را رونق بخشیده و آن را به بسیاری از افراد نشان دهید.

اما اگر قصد دارید وارد نمایشگاه مادر و نوزاد شده و از محصولات موجود در چنین فضا‌هایی دیدن کرده یا اینکه آن‌ها را خریداری کنید، باید بگوییم یک طرف ماجرا هم شما هستید. مجموعه‌هایی که در چنین محیط‌ها و مراسم‌هایی ثبت‌نام کرده و محصولات خود را به‌فروش می‌گذارند، اغلب محصولات را با قیمتی بسیار مناسب در دید افراد قرار می‌دهند. البته رنج‌های قیمتی، مختلف بوده و می‌توانید بنا‌بر بودجه‌تان از آن‌ها، برای نوزاد یا کودک دلبند خود خرید کنید. برای گرفتن پاسخ سوالات خود در این زمینه، کافی است ما را همراهی کنید.

نمایشگاه مادر

نمایشگاه های مادر و نوزاد با چه اهدافی برگزار می شوند؟

هر‌ساله می‌توان شاهد چنین برنامه‌هایی بود که به‌صورت تخصصی برگزار شده و اعتبار زیادی دارند. در چنین مجموعه‌هایی، تنها افراد و شرکت‌ها به ارائه محصولات خود نمی‌پردازند و در چنین مکان‌هایی جولان نمی‌دهند. اشخاصی که در زمینه روان‌شناسی کودک هستند هم می‌توانند مطالب آموزنده‌ای را برای کودکان و همچنین برای پدران و مادران ارائه دهند. نمایشگاه مادر و نوزاد می‌تواند با این هدف هم برگزار شود که افراد بتوانند در زمینه‌های مختلفی، سمینار‌ها و کارگاه‌های آموزش را راه‌اندازی کنند.

برای کسب موفقیت در نمایشگاه بین المللی باید چه کار هایی انجام داد؟

پیش از هر چیزی لازم است بدانید که در نمایشگاه مادر و نوزاد داخلی قرار نگرفته‌اید و همه چیز در سطح جهانی سنجیده می‌شود؛ پس باید خدمات و محصولات خود را برای بازدید‌کنندگان، در سطح بالایی عرضه کنید. اگر قصد دارید به‌صورت تیمی عمل کرده و با اعضای تیم خود به ارائه محصولات یا خدمات بپردازید، بهتر است میان این اعضا هماهنگی خاصی را برقرار کنید. بهترین کار در این جهت، برگزاری یک سمینار است؛ در این سمینار باید تمامی اعضا شرکت داشته باشند.

با توجه به اینکه برنامه، جهانی است، باید مترجمانی را داشته باشید که به کار خود واقف باشند و همچنین در این سمینار مشخص کنید که برنامه‌تان برای بازاریابی و تبلیغات چگونه پیش خواهد رفت. برای اینکه این موضوع را به‌صورتی خاص عملی کنید، بهتر است از اهمیت نشریات و مطبوعات غافل نشوید.

وقتی بتوانید محصول یا خدمات خود در نمایشگاه مادر و نوزاد را به‌صورت برجسته برای افراد ارائه کرده و آن را معرفی کنید، مطمئن باشید در ذهن‌شان حکاکی خواهد شد. گرافیک‌های برجسته می‌توانند ذهن مخاطبان را از آن خود کنند.

طراحی نمایشگاه مادر و نوزاد

باید در انتخاب پرسنل و اعضای تیم خود دقت و وسواس زیادی را به‌خرج دهید؛ چراکه این افراد باید از خصوصیات ویژه‌ای برخوردار باشند و بتوانند به‌راحتی با مخاطبان تعامل برقرار کنند. برای اینکه این گام را درست بردارید، لازم است که محیط غرفه خود را مرتبط با نمایشگاه مادر و نوزاد طراحی کنید؛ می‌توانید برای ارائه بهترین عملکرد خود، از تیم مجرب و حرفه‌ای غرفه سازی کمک بگیرید تا همه چیز باب میل‌تان پیش برود. نباید از اهمیت فوق‌العاده این بخش غافل شوید!

می‌توان از کارگاه‌های غربالگری بینایی به‌صورت رایگان، راه‌هایی برای پیدا‌کردن استعداد‌های کودکان، روش‌هایی برای کاهش استرس و اضطراب در بارداری، تست هوش و کارگاه‌های تربیتی به‌عنوان برخی از این کارگاه‌ها نام برد. در دل این هدف، خود هدف‌های کوچکی نهفته که تنها برپا‌کنندگان آن‌ها از آن خبر دارند و سعی می‌کنند چنین اهدافی را عملی کنند. با توجه به اینکه چندین سال اخیر چنین محیط‌هایی فراهم شده که افراد زیادی بتوانند خود را نشان داده و از خدمات و محصولات خود رونمایی کنند، شرایط برای خانواده‌ها و فرزندان بسیار راحت‌تر شده است.

چنین برنامه‌هایی سالانه ترتیب داده می‌شوند و در‌ واقع تنها محدود به کشور ما نیستند. نمایشگاه مادر و نوزاد را می‌توان در حالت برون‌مرزی هم مشاهده کرد؛ با این اوصاف، اهداف هم در سطح بسیار بالا‌تری قرار خواهند گرفت. می‌توان از موارد زیر به‌عنوان برخی از این اهداف نام برد.

  • توجه به مسائل پزشکی، رفاهی، ایمنی و بهداشتی مادران و فرزندان‌شان
  • مورد عنایت قرار‌دادن تولیدات داخلی
  • بهتر‌شدن چرخه اقتصادی در فضای Exhibition
  • رونق‌ گرفتن بسیاری از کسب‌و‌کار‌ها
  • ایجاد تعامل با برند‌هایی که در خارج از ایران قرار دارند.
  • تولید‌کنندگان و عرضه‌کنندگان می‌توانند در فضای رقابتی سالمی قرار بگیرند.
  • تبلیغات و بازاریابی، می‌توانند زمینه را برای ایجاد شغل، فراهم کنند.
  • آموزش و همچنین یادگیری مباحث مهم در این زمینه

چگونگی غرفه سازی و ارتفاع مجاز آن در سالن ها

برای اینکه در نمایشگاه مادر و نوزاد، غرفه جذاب و جالبی داشته باشید، باید به برخی نکات مانند ارتفاع مجاز سالن ها هم دقت کنید. برخی از سالن‌ها ارتفاع نسبتا زیادی دارند که با توجه به این مسئله می‌توانید حتی غرفه‌ای 2 طبقه هم داشته باشید تا با فضای بیشتری، محصولات خود را به نمایش بگذارید. اهمیت این موضوع را می‌توان از جهت برنامه‌ریزی برای هزینه کرایه غرفه یا غرفه‌سازی بررسی کرد. هرچه محیطی که در نمایشگاه مادر و نوزاد برای خود انتخاب می‌کنید، از ارتفاع بیشتری برخوردار باشد، باید هزینه بیشتری را هم متقبل شوید.

آگاهی از ارتفاع مجاز، یکی از مهم‌ترین مسائلی است که باید در این جهت به آن دقت کنید؛ چراکه اگر غرفه‌ای با ارتفاع بیش از حد مجاز داشته باشید، باید هزینه اضافی آن را به‌جان خریده و مجبور به پرداخت شوید.

غرفه سازی در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک

این سری از نمایشگاه مادر و نوزاد در تاریخ 2 الی 5 اسفند 1401 برگزار خواهد شد. چنانچه قصد دارید محصولات و خدمات خود را در این مراسم ارائه دهید، باید در آن ثبت‌نام کرده و غرفه‌ای را ساخته یا اینکه اجاره کنید. اگر می‌خواهید همه چیز را به بهترین شکل ممکن نشان دهید، می‌توانید از شرکت کبیر‌سازان و تیم مجرب آن بهره برده و تمامی مراحل غرفه‌سازی خود را به آن‌ها بسپارید.

نتیجه گیری

چنانچه در زمینه مادر و نوزاد فعالیت کرده و محصولات یا خدماتی را عرضه می‌کنید، می‌توانید در نمایشگاه مادر و نوزاد ثبت نام کرده و از این طریق جایگاه خود را تثبیت کنید. این مراسم به‌صورت بین‌المللی بوده و همانند سری‌های قبل، دارای ظرفیت خاصی است که باید آن را در‌نظر بگیرید. داشتن غرفه و ساخت آن نیازمند زمان کافی و همچنین آگاهی در مورد شرایط لازم است؛ برای این کار می‌توانید انتخاب تیم‌های مجرب و حرفه‌ای را در برنامه خود قرار دهید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button