KABIR KARSAN

نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور و صنایع وابسته

تاریخ برگزاری : ۱ الی ۴ مرداد 1402
محل برگزاری : شهر تهران
نمایشگاه دام و طیور

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

دام و طیور 1402

نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته هستید می‌توانید در تاریخ یکشنبه ۱ مرداد الی چهارشنبه ۴ مرداد سال 1402 در تهران از آن بازدید کنید.نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته با حضور پررنگ تولیدکنندگان، واردکنندگان و همچنین متخصصین اقتصادی در شهر تهران برگزار خواهد شد.

نمایشگاه مکانی است برای معرفی کالاها و ایجاد فرصت تعامل با تولید کنندگان خارجی.از  غرفه سازی در این عنوان نمایشگاهی غاقل نشوید. این نمایشگاه سالانه در نقاط مختلفی از جهان برگزار می‌شود.

 اما با توجه به آمار موجود در این چند سال اخیری که کرونا در بین افراد شیوع پیدا کرده بود، لذا تعداد بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته کمتر بود.

از آنجایی که امروز دام و طیور در سطح  بالایی قرار گرفته‌اند، امید است که در نمایشگاه امسال شاهد بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان زیادی باشیم.

معرفی نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته

نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور و صنایع وابسته به عنوان یک رخداد بزرگ صنعتی و تجاری در عرصه دام و طیور شناخته شده است. برگزاری نمایشگاه فرصت بسیار عالی است تا شرکت‌هایی که در این حوزه فعال هستند دستاوردهای خودشان را در معرض دید متخصصان این عرصه قرار دهند.

 اگر دستاوردهای موجود در دید متخصصان قرار بگیرد، قطعاً راهی به سمت رشد و توسعه صنعت دام و طیور برای شرکت‌ها فراهم می‌شود. در نمایشگاهی که قرار است امسال در تهران برگزار شود، کشورهایی همچون آلمان، ایتالیا، بلژیک، ترکیه، چین، رومانی، دانمارک، فرانسه، هلند و کره جنوبی حضور خواهند داشت.

این کشورها در زمینه تولید انواع ماشین آلات دامپروری و مرغداری بسیار موفق بوده‌اند. علاوه بر آن مکمل‌های غذایی دام و طیور، دارو مخصوص دام و طیور، واکسن و مواد بیولوژیک و… را نیز در این نمایشگاه با بهترین کیفیت و ‌مناسب‌ترین قیمت به نمایش خواهند گذاشت.

دام و طیور و صنایع وابسته

هدف از برگزاری بیست و دومین نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته چیست ؟

امسال بنابر تصمیم مسئولان مربوطه قرار است که متراژ فضای نمایشگاه دام و طیور را افزایش دهند. این امر نشان می‌دهد که امسال قرار است شرکت‌کنندگان زیادی در این نمایشگاه حضور فعال داشته باشند.

در رابطه با برگزاری نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته یا Livestock and poultry exhibition

هدف‌های متعددی مشخص شده است.یکی از این اهداف مهم انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین فعالان صنعت دام و طیور است. البته انتقال و مبادله دانش تنها مختص به تولیدکنندگان داخلی نیست.

در حقیقت هدف اصلی این است که شرکت کنندگان خارجی و داخلی دانش صنعت دام و طیور، از طریق این نمایشگاه به یکدیگر انتقال بدهند.

انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین متخصصان صنعت دام و طیور داخلی و خارجی و دیگر کشورهایی که بسیار پیشرفته هستند می‌تواند سبب ارتقای اقتصاد دامپروری و دامپزشکی ایران شود.

در نتیجه برگزاری این نمایشگاه می‌تواند یک گام بسیار مهم برای پیشرفت صنعت دام و طیور کشور شود.در این نمایشگاه به راحتی می‌توان از دست‌آوردهای صنعت دام و طیور و همچنین ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های مختلف آگاه شد.

آشنایی با الگوهای موفق جهانی در عرصه دام و طیور و فرآورده‌های لبنی و همچنین آشنایی با دستاوردهای شرکت‌ها و نهادها همچنین سازمان‌های داخلی و خارجی از جمله دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

دام و طیور

در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور و صنایع وابسته چه غرفه‌هایی وجود دارد؟

غرفه‌های متعدد و متنوعی در این نمایشگاه فعالیت خودشان را در راستای معرفی و فروش کالاها یا محصولات خود را شروع می‌کنند. در این نمایشگاه غرفه‌های مختلفی از جمله غرفه خوراکی، غرفه دارویی، غرفه تجهیزات و غرفه فرآورده‌های لبنی وجود دارد.

 غرفه خوراکی

در غرفه خوراکی محصولاتی از جمله پودر ماهی، انواع کنسانتره، صدف معدنی، افزودنی‌های خوراک دام، پودر چربی ویژه خوراک دام و طیور، فرآوری دانه‌های روغنی، تولید و توزیع افزودنی‌ها و ریز مغذی‌ها، تولید خوراک آماده مانند دان پلنت، پودرهای میکرونیزه معدنی، ذرت، سویا، گندم و جو عرضه می‌شود.

غرفه دارویی دام و طیور

شما در غرفه دارویی می‌توانید از انواع داروهای تغذیه‌‌ای، واکسن‌های دامپزشکی، سرم‌های دامی، مکمل‌های غذایی و درمانی مخصوص به دام و طیور، آجر لیسیدنی دام، محلول‌های تزریقی به دام‌ها، کالاهای دامپزشکی، اسید چرب، انواع روغن گیاهی و مواد بیولوژیک بازدید کنید.

غرفه تجهیزات صنایع دام و طیور

در این نمایشگاه غرفه تجهیزات از جمله غرفه‌هایی است که افراد زیادی از آن بازدید می‌کنند. این امر به دلیل این است که در این غرفه تجهیزاتی فروخته می‌شود که در نگهداری دام و طیور بسیار مهم اساسی هستند. اگر شما در عرصه تجهیزات دام و طیور کار می‌کنید حتما در این نمایشگاه شرکت کنید.

 تجهیزات نگهداری دام و طیور، تجهیزات جوجه‌کشی، تجهیزات مرغداری، تجهیزات صنایع کشتارگاهی، تجهیزات و ماشین آلات پرورش دام و طیور، تجهیزات شیردوشی، تجهیزات ضدعفونی‌کننده، ماشین‌های بسته‌بندی

سیستم‌های برودتی و سردخانه‌ای، سیستم‌های تهویه، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی مناسب برای نصب در محل پرورش دام‌ها، ماشین آلات حمل و انتقال دام و طیور و تجهیزات آزمایشگاهی از جمله تجهیزات موجود در این غرفه است.

غرفه فرآورده‌های لبنی

و اما آخرین غرفه، غرفه فرآورده‌های لبنی است. در این غرفه معمولاً تولیدکنندگان شیر و لبنیات فعالیت می‌کنند. اما در کنار تولید کنندگان شیر و لبنیات، ماشین آلات و تجهیزات تولید لبنیات، مواد و افزودنی‌های لبنیات، ماشین آلات بسته‌بندی لبنیات و… نیز وجود دارد.

چگونه در بیست و دومین نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته ثبت‌نام کنیم؟

نحوه ثبت‌نام در نمایشگاه‌های بین‌المللی از سوال‌های بسیار پرتکرار شرکت‌کنندگان است. برای ثبت‌نام در نمایشگاه باید به آدرس سایت برگزارکننده نمایشگاه مراجعه کنید. در مرحله بعدی با توجه به عرصه‌ای که در آن فعالیت می‌کنید، باید نمایشگاه مربوطه را انتخاب کنید.

 توجه داشته باشید که باید دو تا سه ماه پیش از برگزاری نمایشگاه فرایند ثبت نام خود را انجام دهید.

به دلیل اینکه شرکت‌های مختلف و متعدد زیادی از سراسر جهان برای ثبت‌نام در این نمایشگاه اقدام می‌کنند لذا هر چه سریع‌تر باید نسبت به ثبت‌نام در نمایشگاه اقدام کنید.

اگر موفق به ثبت‌نام در این نمایشگاه شدید و به دنبال یک شرکت برای غرفه‌سازی در نمایشگاه هستید می‌توانید از شرکت غرفه‌سازی کبیرسازان دعوت به عمل آورید. این شرکت غرفه‌های مناسب با فضای نمایشگاه همراه با دکوراسیون حرفه‌ای برای شما می‌سازد.

چگونه در بیست و دومین نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته موفقیت کسب کنیم؟

خیلی از شرکت‌ها با هدف دستیابی به موفقیت در عرصه کسب‌وکارشان در این نمایشگاه شرکت می‌کنند. اما برای اینکه بتوانید از طریق این نمایشگاه به موفقیت دست یابید، باید هزینه کافی را صرف کنید.

ناگفته نماند که در این نمایشگاه شرکت‌های معتبری شرکت می‌کند و در حقیقت شما رقیبان بسیار قوی در این نمایشگاه خواهید داشت.

  • یکی از مواردی که در رسیدن به موفقیت به شما کمک می‌کند، غرفه شما است. در نتیجه غرفه‌تان را باید به‌گونه‌ای طراحی کنید که بتواند بازدیدکنندگان را جذب کند.
  • حتما تجهیزات و وسایل غرفه‌‌تان را تبلیغ کنید. تبلیغات در تمامی عرصه‌ها یک راه عالی برای رسیدن به موفقیت است.
    شرکت‌های مختلف و فراوانی در این نمایشگاه تجهیزات خود را در معرض دید افراد قرار می‌دهند. لذا با تبلیغاتی که انجام می‌دهید بازدیدکنندگان را نسبت به تجهیزات خود آگاه می‌سازید و در نتیجه می‌توانید کسب‌وکار خود را توسعه دهید.
  • در نمایشگاه‌ها مخصوصاً نمایشگاه‌های بین‌المللی افراد فعال زیادی را در عرصه صنعت خود ملاقات خواهید کرد. این یک فرصت خوب است برای این که بتوانید با آن‌ها یک رابطه شراکتی آغاز کنید. لذا باید مهارت برقراری ارتباط خود را بالا ببرید تا بتوانید با این افراد به راحتی ارتباط برقرار کنید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button