KABIR KARSAN

نمایشگاه رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی

تاریخ برگزاری : 8 الی 11 خرداد 1402
محل برگزاری : مصلی امام
نمایشگاه دانشگاه آزاد

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه دانشگاه آزاد در تاریخ 8 الی 11 خرداد در مصلی امام خمینی برگزار می شود. هدف این رویداد ارائه محصولات و فعالیت‌ ها و دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی است.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان یکی از شرکت های با قدمت در زمینه غرفه سازی نمایشگاه دانشگاه آزاد می باشد.

دانشگاه آزاد با هدف شناساندن پتانسیل این دانشگاه به دانشجویان خود این نمایشگاه را برگزار می‌ کند، تا به میزان توان این دانشگاه در واحدها و استان‌ های مختلف پی ببرند. البته هدف اصلی نمایشگاه دانشگاه آزاد،  شناسایی توان ملی دانشگاه آزاد اسلامی است، تا تعاملی بین دانشگاه و مردم و کسب و کارها ایجاد شود.

کسب و کارهایی که مورد توجه این دانشگاه است، چون از نیازهای همان منطقه و بومی است، عموما عملیاتی هستند. برای بیشتر آشنا شدن با این رویداد همراه ما باشید.

نمایشگاه دانشگاه آزاد

نمایشگاه دانشگاه آزاد

اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۳۶۱ نوشته شده و توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید. این دانشگاه با سرمایه ۱ میلیون تومان کار خود را آغاز کرده و اولین دانشگاه خود را در تهران تشکیل داد، که به عنوان دانشگاه مرکز شناخته می ‌شود.

یکی از اتفاقات مهمی که به همت دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود، نمایشگاه دانشگاه آزاد است. با این هدف دانشگاه آزاد در تلاش است تا علمی را یاد دهد که بستر ساز اشتغال، فایده دار و در سطح اجتماع مورد قبول باشد.

اولویت این دانشگاه به پرمعنا، پرمحتوا و واقعی بودن برگزاری این رویداد است. در این نمایشگاه بیش از ۳ هزار کارگاه و آزمایشگاه، شرکت‌ های دانش بنیان و استارتاپ‌ ها شرکت می کنند.

در این رویداد بزرگ که با شعار ۱۰۰۰ گروه پژوهشی و زیر ساختی، ۱۰۰۰ ایده و ۱۰۰۰ شرکت خلاق فناوری برگزار می شود.

محصولات، تجهیزات، آزمایشگاه ها، کارگاه ها، فعالیت‌ های حوزه‌ ی فناوری و دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی در سطح ملی در معرض دید بازدیدکنندگان، مسئولین دولتی، غیر دولتی، بخش خصوصی و تمام کسانی که در حوزه‌ ی فناوری فعالیت می‌ کنند قرار خواهد گرفت.

برای موفقیت در این نمایشگاه دانشجویان و اساتید احتیاج به غرفه نمایشگاهی دارند که نه تنها ارزان بوده بلکه تمامی نیازهای آن ها را رفع کند. ما در اینجا تیم حرفه ای غرفه سازی کبیرسازان را به شما معرفی می‌کنیم که بتوانید نتیجه ای عالی از غرفه نمایشگاهی خود داشته باشید.

اهداف نمایشگاه دانشگاه آزاد چیست؟

به طور کلی دانشگاه آزاد اسلامی سعی دارد تا زیر ساخت و برنامه‌ جامعه ای برای اشتغال جوانان داشته باشد. به همین جهت با برگزاری نمایشگاه گام دوم اهداف بسیار مهمی را دنبال می‌کند.

دانشگاه آزاد با هدف شناساندن پتانسیل این دانشگاه به دانشجویان خود این نمایشگاه را برگزار می‌کند، تا به میزان توان این دانشگاه در واحدها و استان‌ های مختلف پی ببرند.

البته هدف اصلی نمایشگاه دانشگاه آزاد،  شناسایی توان ملی دانشگاه آزاد اسلامی است، تا تعاملی بین دانشگاه و مردم و کسب و کارها ایجاد شود. کسب و کارهایی که مورد توجه این دانشگاه است، چون از نیازهای همان منطقه و بومی است، عموما عملیاتی هستند.

دانشگاه آزاد اسلامی با این شعار که همه تجهیزات این دانشگاه در اختیار تولید کشور و صنعت و کسب و کارهاست تلاش دارد، ظرفیت و توان خود را به شرکت های بزرگ، سرمایه گذاران، بانک ها، صاحبان صنایع، صندوق‌ ها و مراکز نوآوری نشان دهد.

از اهداف دیگر برگزاری این رویداد به موارد زیر می ‌توان اشاره کرد.

 • کمک به حل مسئله اشتغال و ایجاد کار آفرینی
 • رسیدن به اهداف کلان وابسته به توسعه فناوری و نوآوری
 • تحول و تعالی دانشگاه ‌های آزاد کل کشور
 • آشنایی با جامعه فناوری و نوآوری کشور
 • به نمایش گذاشتن ظرفیت ها، پتانسیل ها، و زیرساخت‌ های دانشگاه
 • تحقق نقش دانشگاه با رویداد ملی گام دوم در رسیدن به هدف تحول و تعالی دانشگاه
 • فراهم نمودن فرصت سرمایه ‌گذاری برای استارت ‌آپ ‌ها و شرکت ‌های نوپا دانشگاه ها
 • تقدیر از دانشجویان و اساتید برجسته
 • تعامل سیال بین متخصصان و کارآفرینان داخل و خارج از کشور

برای رسیدن به اهداف مورد نظرتان در این نمایشگاه و جذب سرمایه گذاران و شرکت‌ های دانش بنیان شما به غرفه نمایشگاهی احتیاج دارید که از لحاظ بصری و صوتی تمامی خواسته های شما را مرتفع کند.

در اینجا شما احتیاج به غرفه سازی حرفه ای و با مسئولیت دارید که بر طبق ذهنیت و نوع محصول شما، بتواند غرفه ای حرفه ای برای شما تدارک ببیند. هلدینگ حرفه ای غرفه سازی کبیر سازان با داشتن سابقه ای فراوان می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای همکاری با شما باشد.

دسته بندی محصولات قابل اراِئه در نمایشگاه دانشگاه آزاد و حوزه های تخصصی آن ها

این رویداد در حوزه های تخصصی زیر فعالیت دارد که شما می توانید متناسب با فعالیت خود در هریک از آن ها شرکت کنید:

 • نساجی، چرمی فناوری های مرتبط
 • ماشین آلات و تجهیزات فناورانه
 • صنایع خلاق، فرهنگی هنری و گردشگری
 • دارو، تجهیزات پزشکی و فراسودمندها
 • فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال
 • فناوری آب و محیط زیست
 • کشاورزی و صنایع غذایی و تبدیلی
 • محصولات شیمیایی

هر یک از این حوزه ها احتیاج به غرفه نمایشگاهی دارد که بتواند با توجه به موضوع آن، متریال و ایده های مناسب طرحی برای جذب مخاطب هدف داشته باشد. غرفه ای که با هدف رسیدن به موفقیت و جذب سرمایه گذار چیدمان شده و مخاطب را به سوی خود جذب کند.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان با تجربه ای فراوان در برگزاری انواع نمایشگاه ها می‌تواند کمک شایانی در رسیدن شما به اهداف خود داشته باشد.

میزان ظرفیت نمایشگاه دانشگاه آزاد

از آنجا که ۴۰ درصد آموزش عالی کشور در دست دانشگاه آزاد است، نقش بسیار مهمی در حوزه اشتعال و کسب و کار دارد. ۷۰ درصد فارغ التحصیلان این دانشگاه در صنایع کشور مشغول به کار هستند و بدین طریق می توانیم به ظرفیت بالای این دانشگاه پی ببریم.

این دانشگاه به دلیل داشتن واحد های دانشگاهی فراوان و گستردگی آن در سراسر کشور، از ثروتمند ترین دانشگاه ‌های دنیا است.

این دانشگاه با داشتن زیرساخت های آزمایشگاهی عالی، تجهیزات فراوان، کارگاه های فناوری و کارگاهی مجهز آمادگی کامل برای برگزاری رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین جذب علاقه مندان جهت همکاری را دارد.

این دانشگاه در نظر دارد برای رسیدن به این هدف جوایز نقدی فراوان (۷میلیارد تا بالای ۸۰ میلیارد تومان) برای توسعه و حمایت از فناوری ‌های نوپا، شرکت ها، گروه‌ های پژوهشی و ایجاد اشتغال اختصاص دهد.

از آنجا که اصلی ‌ترین دغدغه ی آموزش عالی کشور و عموم مردم، ایجاد اشتغال و کار آفرینی است، برای مرتفع نمودن این دغدغه، دانشگاه آزاد اسلامی‌ رویداد گام دوم را طراحی و اجرا کرده است.

همچنین دانشگاه آزاد اسلامی در گام دوم از نهادهای مالی و سرمایه گذاری در حوزه های نوآوری و فناوری برای شرکت در این رویداد دعوت به عمل آورده است.

نمایشگاه دانشگاه آزاد اسلامی می‌ تواند به عنوان فرصتی مناسب برای تیم ها و دانشگاه ‌‌های راه یافته به آن باشد تا بتوانند، ایده‌ ها، فناوری ها، محصولات دانش ‌بنیان خود را در معرض نمایش بزرگ ‌‌ترین صنایع کشور، صندوق‌ های سرمایه ‌گذاری، شتاب دهنده ‌های خصوصی و صندوق پژوهش جهت کسب تسهیلات و سرمایه گذاری قرار دهند.

حضور در این نمایشگاه می تواند فرصتی بسیار مهم برای صنایع نوپا باشد. در این نمایشگاه شما برای دیده شدن باید تمامی توان خود را برای برپایی غرفه نمایشگاهی جذاب و کاربردی برای جذب مخاطب هدف خود به کار بگیرید.

برای این منظور احتیاج به غرفه نمایشگاهی حرفه ای و منحصر به فرد دارید که شرکت غرفه سازی کبیر سازان گزینه ای عالی برای این مهم می باشد.

سخن پایانی

از آن جا که بسیار از مسائل فرهنگی و اجتماعی و سیاسی مردم به معیشت و قدرت اقتصادی آنها مرتبط است، ایجاد اشتغال می‌ تواند بسیاری از این مسائل را حل نماید‌. همچین کشور با شتاب فراوانی در حوزه‌ های علمی و فناوری در حال پیشرفت است و این رویداد بستر خوبی برای ارائه فراهم می کند.

نمایشگاه دانشگاه آزاد اسلامی می ‌خواهد با وجود پتانسیل‌ های موجود، خود را به عنوان حل کننده‌ ی مسئله اشتغال و کار آفرینی معرفی نماید. پس برای کسب و کارهای کوچک و ایده پردازی فرصتی بسیار مناسب برای معرفی خود است.

به همین جهت داشتن غرفه‌ نمایشگاهی در نمایشگاه دانشگاه آزاد که بتواند شما را به هدفتان نزدیک کند امری جدی است. شرکت غرفه‌ سازی کبیرسازان با سال ها تجربه و تیم حرفه ای، هم سو با ایده شما می‌ تواند شما را یاری کند تا بتوانید به هدفتان برسید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button