KABIR KARSAN

جشنواره غذاها و نوشیدنی ایران

تاریخ برگزاری : 5 تا 8 دی 1401
محل برگزاری : نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب
جشنواره ها غذاها و نوشیدنی ها

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

جشنواره غذاها و نوشیدنی ایران در تاریخ 5 تا 8 دی ماه در شهر آفتاب برگزار می شود. این نمایشگاه با هدف معرفی غذاها و نوشیدنی سرد و گرم ایرانی اجرا می شود.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان یکی از شرکت های با قدمت در زمینه غرفه سازی نمایشگاه غذا و نوشیدنی می باشد.

همانطور که می دانیم سرعت پیشرفت زندگی رو به افزایش است. تغییر روش زندگی از جهات فرهنگی، اجتماعی، صنعتی در تولید غذا، تهیه و مصرف غذا تاثیر بسیاری داشته و آن را دگرگون کرده است.

امروزه جشنواره غذایی به عنوان یک بخش از گردشگری تبدیل شده است چون برای گردشگران و پژوهشگران جذابیت های فرهنگی زیادی فراهم کرده است. برای افرادی که در صنعت غذا و نوشیدنی فعالیت دارند این جشنواره فرصتی است تا با حوزه های رستوران داری و صنعت غذا آشنا شوند.

جشنواره غذاها و نوشیدنی ایران با حضور استادان و آشپزان معروف و همچنین دوره های آموزشی مواد اولیه و نحوه آماده سازی برگزار می شود. این رویداد بعد از پنج سال برگزاری به جایگاه مطلوبی در سطح کشور رسیده است. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با این نمایشگاه و برگزاری آن آشنا شوید.

نمایشگاه نوشیدنی

معرفی جشنواره غذاها و نوشیدنی ایران

جشنواره غذاها و نوشیدنی ایران جز برترین نمایشگاه های غذایی محسوب می شود. هدف از برگزاری جشنواره غذایی، شناساندن غذاهای محلی و یا بومی و ایرانی همچنین گسترش جاذبه های گردشگری است.

با برگزاری جشنواره‌ غذاها و نوشیدنی ایران می توان ظرفیت های خوراک ایرانی را یکی از مکتب های بزرگ غذای جهان و همچنین استانداردهای بین المللی دنیا معرفی کرد.

با برگزاری این نمایشگاه می توان بین خریداران و تولیدکنندگان صنعت غذا و نوشیدنی یک ارتباط مستقیم طراحی و برقرار کرد. در صنعت غذا و نوشیدنی تجهیزات مدرنی استفاده می شود که می تواند امنیت و ایمنی غذا را بطور کامل تامین کند و از همه مهم تر در هدر رفتن منابع هم می تواند نقش مهمی ایفا کند.

از دیگر اهداف برگزاری جشنواره غذاها و نوشیدنی ایران گردهمایی همه متخصصان صنعت غذا برای آشنا شدن همه فعالان در صنعت غذا می باشد. از طرفی این جشنواره آخرین متدهای روز رستوران داری و صنعت غذا را در اختیار فعالان صنعت غذا و نوشیدنی کشور قرار می دهد.

فواید برگزاری جشنواره غذاها و نوشیدنی ایران

در نمایشگاه غذاها و نوشیدنی ایران غرفه های بسیاری برپا می شود که انواع غذاهای سرد و گرم ایرانی، غذاهای محلی و نوشیدنی های سرد و گرم به نمایش گذاشته می شود. این نمایشگاه ها معمولا یکی از پر بازدید ترین نمایشگاه ها است که هرساله در تهران و دیگر شهرها برگزار می شود.

فواید برگزیده برای گروه ها از این جشنواره یا نمایشگاه عبارتند از:

  • حضور شرکت ها و کارخانه جات تولید مواد غذایی: برای اینکه فعالان صنعت غذا بتوانند محصولات خود را در معرض دید مشتریان قرار دهند، در نمایشگاه غذا و نوشیدنی ها شرکت می کنند. حتی می توانند مشتری های بسیاری از کشورهای دیگر جذب شرکت صنایع غذایی خود کنند. بنابراین شرکت در جشنواره غذاها و نوشیدنی های ایرانی و ملل شهر آفتاب بهترین فرصت برای دیده شدن است.
  • بهره بردن تاجران و صاحبان فروشگاه های غذایی بزرگ: مثلا در نمایشگاه ها همه مدل مواد غذایی مثل تنقلات، کنسروها، غذای آماده و نیمه آماده و… با قیمت های مناسب و شرایط ویژه وجود دارد درنتیجه صاحبان فروشگاه های مواد غذایی می توانند از این فرصت استفاده کنند.
  • بهره بردن افراد عادی: با مراجعه افراد عادی به جشنواره غذاها و نوشیدنی ایران از قیمت مناسب تر و کیفیت مطلوب مواد غذایی بهره می برند و می توانند خرید کنند.

نمایشگاه غذاها و نوشیدنی ایران

شرکت در نمایشگاه و ساخت غرفه نمایشگاهی

برای این که شما در نمایشگاه شرکت کنید، باید یک غرفه جذاب داشته باشید. این مورد را مدنظرتان باشد که ظاهر غرفه شما در واقع بیانگر چهره واقعی برند شماست. غرفه شما باید به گونه‌ای باشد که اعتبار لازم را برای شما به ارمفان بیاورد.

کارکنان غرفه باید سعی کنند از هر فرصتی استفاده کنند تا بتوانند بازدید کنندگان را به غرفه خود علاقمند کنند. از همه مهم تر باید همه کارکنان غرفه اطلاعات لازم و کافی درباره هر مواد غذایی و نوشیدنی ها را داشته باشند. کارکنان غرفه باید سعی کنند شادابی و نشاط خود را حفظ کنند تا بتوانند مانع از هرگونه بی تفاوتی نسبت به انجام امور غرفه شوند.

معرفی شرکت غرفه سازی کبیرسازان

شرکت غرفه سازی کبیرسازان با یازده سال سابقه کاز یکی از بهترین و بزرگترین تیم غرفه سازی است. این شرکت یکی از معتبرترین شرکت ها برای ساخت غرفه های نمایشگاه های بین المللی است. شرکت کبیر سازان توانسته بیش از ۴۵۰۰۰۰ متر مربع غرفه های نمایشگاهی طراحی کند.

یکی از مهم ترین مسائلی که شما برای شرکت در نمایشگاه باید در نظر بگیرید داشتن یک غرفه جذاب است. به این دلیل که غرفه در واقع فروشنده اصلی محسوب می شود. در صورتی که غرفه شما بزرگتر و بهتر باشد بازدیدکنندگان بیشتری جذب غرفه شما می شوند در نتیجه فروش بیشتری دارید.

پیشنهاد ما به شما این است که هنگام برگزاری نمایشگاه برای برند خود از شرکت کبیرسازان برای داشتن طراحی بهترین غرفه کمک بگیرید.

سخن آخر

برای بهبود و پیشرفت کسب و کار یکی از بهترین و موثرترین روش ها بعد از حمایت دولت در بخش صادرات و جلوگیری از واردات بی رویه، شرکت در جشنواره یا نمایشگاه ها است. هدف ما از این مقاله آشنا کردن شما با نمایشگاه غذاها نوشیدنی ایران بود.

شما می توانید جهت تبلیغ صنعت غذایی خود در این نمایشگاه شرکت کرده و جهت ساخت غرفه از کبیرسازان کمک بگیرید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button