KABIR KARSAN

نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیس (نمایشگاه ایپاس)

تاریخ برگزاری : 25 تا 28 مهر ماه
محل برگزاری : مصلی امام تهران
نمایشگاه ایپاس

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه ایپاس در تاریخ 25 تا 28 مهر ماه در مصلی امام تهران برگزار می شود. این رویداد، تلاش می‏ کند تا بازدیدکنندگان را با تجهیزات مخصوص ایمنی آشنا سازد.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان یکی از شرکت های با قدمت در زمینه غرفه سازی نمایشگاه ایپاس می باشد.

یکی از برترین نمایشگاه های بین المللی که دارای طرفداران بی شماری در سراسر کشور است و تماشا آن برای هر گروه سنی خالی از لطف نیست، نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی که با نام ایپاس شناخته می ‏شود، است.در دنیای مدرن امروزی کمتر کسی حضور دارد که علاقه به تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی نداشته باشد. از این رو، شما می‏ توانید با غرفه سازی در این نمایشگاه تعداد طرفداران شرکت تولید کننده خود را افزایش دهید و مسیر موفقیت کسب و کار خود را هموار سازید.

خوشبختانه امروزه شرکت ‏های بسیار زیادی وجود دارند که در زمینه تولید تجهیزات امنیتی و ایمنی فعالیت می‏ کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا با نحوه غرفه سازی در نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی ایپاس مصلی و مزایای ساخت غرفه نمایشگاهی بیشتر آشنا شوید.

نمایشگاه ایپاس

هدف از برگزاری نمایشگاه ایپاس

یکی از مهم‏ ترین اهداف برگزاری نمایشگاه تجهیزات ایپاس، آشنایی بازدیدکنندگان با تجهیزات امنیتی و ایمنی است. در نمایشگاه ‏های بین المللی ایپاس که قرار است که در 25 تا 28 مهر ماه برگزار گردد، می ‏توان مدل‏های مختلفی از تجهیزات امنیتی و ایمنی را مشاهده نمود.

شرکت‏ های تولید کننده و وارد کننده تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی با غرفه سازی نمایشگاه تجهیزات ایپاس، تلاش می‏ کنند تا بتوانند بازدید کنندگان را با تجهیزات مخصوص امنیتی و ایمنی آشنا سازند. جالب است بدانید برخی از غرفه‏ ها، نحوه استفاده از این تجهیزات را نیز آموزش می دهند.

چرا باید در نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی غرفه سازی کنیم؟

بسیاری از تولید کنندگان و وارد کنندگان تجهیزات ایمنی و امنیتی با این سوال مواجه می‏ شوند که چرا باید در نمایشگاه ایپاس غرفه سازی کنیم؟ ساخت غرفه نمایشگاهی در این نمایشگاه می‏ تواند با مزایای فراوانی همراه باشد.

شما می‏ توانید با غرفه سازی ارزان در نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی در کم ترین زمان ممکن به کسب و کار خود شهرت ببخشید و مشتریان زیادی را مجذوب شرکت تولید کننده یا وارد کننده خود کنید و به سود بسیار خوبی دست یابید.

بالابردن شهرت شرکت تولید کننده

از مهم ترین دلایل غرفه سازی نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی و امنیتی، می‏ توان به بالا بردن شهرت شرکت تولید کننده یا وارد کننده اشاره نمود. شما می‏ توانید با ساخت غرفه نمایشگاهی به شیوه ‏ای جذاب و نوین، نظر هزاران بازدید کننده را به غرفه نمایشگاهی خود جلب کنید.

این امر موجب می‏ گردد تا شما بتوانید در مدت زمان بسیار کمی، آوازه شرکت تولید کننده یا وارد کننده تجهیزات امنیتی و ایمنی خود را به گوش هزاران بازدید کننده برسانید و لیست مشتریان ثابت کسب و کار خود را مدام افزایش دهید و سود خوبی را نصیب خود نمایید.

جذب مشتری ثابت

امروزه در هر نوع کسب و کاری نظیر تولید و واردات تجهیزات امنیتی و پلیسی، یک صحنه رقابتی بسیار خشن وجود دارد. از این رو، اگر در چنین صحنه‏های رقابتی دیر بنجنبید ممکن است دچار شکست شوید و دیگر نتوانید به کسب و کار خود رونق ببخشید.

اما هیچ جای نگرانی وجود نخواهد داشت، شما می ‏توانید با غرفه سازی در نمایشگاه تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی ایپاس در کمترین زمان ممکن آوازه شرکت خود را به گوش افراد زیادی برسانید و از هر کدام از آن‏ها، یک مشتری ثابت بسازید و لذت ببرید.

ارائه محصولات و تبلیغات رایگان در نمایشگاه

متاسفانه در روزهای اخیر، هزینه تبلیغات کسب و کارها به ویژه شرکت‏ های وارد کننده و تولید کننده تجهیزات امنیتی و ایمنی بسیار بالا رفته است. از طرفی دیگر، برای جذب مشتری می‏ بایست هزینه های زیادی را صرف تبلیغات مجازی و واقعی کنید تا بتوانید به شرکت خود رونق ببخشید.

اما خوشبختانه یک راه میانبر نیز وجود دارد؛ شما می‏ توانید با غرفه سازی ارزان در یکی از پرطرفدارترین نمایشگاه های بین المللی یعنی نمایشگاه تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی در کمترین پر بازده ‏ترین تبلیغات را با کمترین هزینه انجام دهید و از این طریق، به شرکت خود رونق ببخشید

راهکارهای موفقیت در نمایشگاه ایپاس

همانطور که در بخش ‏های قبل به آن اشاره شد، شرکت در نمایشگاه ‏های بین المللی تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی ایپاس همراه با مزایای فراوانی است. اما برای آن که بتوانید در این نمایشگاه موفق شوید و در میان رقبای کاری خود بدرخشید، می‏ بایست به دنبال کلید موفقیت باشید.

کلید موفقیت شما در نمایشگاه ایپاس در دستان کارشناسان شرکت‏ های بزرگ و معتبر ساخت غرفه همچون غرفه سازی کبیرسازان است. شما با مراجعه به شرکت کبیرسازان، می‏ توانید جذاب‏ترین غرفه نمایشگاهی را از آن خود کنید و تمامی تمامی بازدیدکنندگان نمایشگاه را به غرفه خود جلب کنید.

نمایشگاه ایپاس

چگونه در نمایشگاه ایپاس غرفه سازی کنیم؟

برای ساخت غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی می ‏بایست مراحلی را پشت سر بگذارید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن در این نمایشگاه قله ‏های موفقیت کسب و کار و شرکت تولید کننده یا وارد کننده خود را فتح کنید.

ثبت نام در دفتر مرکزی نمایشگاه

در مرحله اول، می ‏بایست شما ابتدا به دفتر مرکزی نمایشگاه بین المللی در استان خود مراجعه کنید و فرم‏ های مربوطه را پر کنید. در چنین مواقعی، شما می‏ توانید محل دقیق غرفه سازی خود را در نمایشگاه بین المللی مشخص کنید و غرفه خود را در همان جا بسازید.

البته برای آن که بتوانید این مرحله را در مدت زمان کمتری پشت سر بگذارید، پیشنهاد می ‏شود از همین الان اقدام کنید تا بتوانید بهترین محل غرفه سازی نمایشگاه را به شرکت تولید کننده یا وارد کننده خود اختصاص دهید. لازم به ذکر است در این مرحله همراه داشتن مدارک کسب و کار الزامی است.

مراجعه به شرکت‏های غرفه سازی برتر

همانطور که در بخش‏های قبل به آن اشاره شد، غرفه سازی در نمایشگاه‏ ایپاس از مزایای فراوانی برخوردار است. اما در چنین مواقعی می‏بایست کار را به دست استادش بسپارید تا بتوانید زیباترین و جذاب‏ترین غرفه نمایشگاهی را به کسب و کار خود اختصاص دهید.

برای انجام این کار، پیشنهاد می‏ شود به یکی از برترین و معتبرترین شرکت‏ های ساخت غرفه نظیر شرکت غرفه سازی کبیرسازان مراجعه کنید. شما با مراجعه به این شرکت، می‏ توانید غرفه نمایشگاهی خود را به زیباترین و جذاب ترین شکل ممکن بنا کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

کلام آخر

اگر در زمینه تولید و واردات لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی فعالیت می ‏کنید و به دنبال مسیر موفقیت هستید، بهترین گزینه برای شما غرفه سازی در نمایشگاه ایپاس می‏ باشد. شما با غرفه سازی در این نمایشگاه، می‏توانید شهرت کسب و کار خود را بالا ببرید.

علاوه بر آن، غرفه سازی ارزان در این نمایشگاه سبب می ‏گردد تا شما بتوانید تعداد مشتریان خصوصی و دولتی خود را چندین برابر افزایش دهید و در مدت زمان بسیار کمی، قله ‏های موفقیت را فتح کنید و لذت ببرید.اما برای انجام این کار، نمی ‏توانید به تنهایی اقدام نمایید. به همین دلیل، پیشنهاد می‏ شود به شرکت غرفه سازی کبیرسازان مراجعه کنید تا متخصصان و کارشناسان این شرکت به بهترین شکل ممکن برای ساخت غرفه نمایشگاهی شما اقدامات لازم را انجام دهند.

کارشناسان شرکت غرفه سازی کبیرسازان، دارای سابقه طلایی و تجربه طولانی در زمینه ساخت غرفه‏ های نمایشگاهی تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی و دیگر غرفه‏ ها دارند. از این رو، شما می‏ توانید با خیالی آسوده عملیات ساخت غرفه را به دست کارشناسان این شرکت بسپارید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button