KABIR KARSAN

نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در معدن (نمایشگاه معدن مصلی)

تاریخ برگزاری : ۲۹ الی ۳۱ شهریور1402
محل برگزاری : مصلی امام خمینی
نمایشگاه معدن مصلی

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه سرمایه گذاری معدن با شرکت کشورهایی از جمله چین، ایتالیا، هلند و دیگر کشورهایی از جمله اسپانیا، المان و انگلستان برگزار شد. در این نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در معادن به بحث و چالش کشیده شد و علاوه بر بررسی امکان سرمایه گذاری در این مراکز، به روند پروژه های در حال اجرا و تولیدات این عرضه نیز نگاهی شد.

این نمایشگاه در تاریخ ۲۹ الی ۳۱ شهریور اماده پذیرایی از علاقه مند در مصلی بزرگ امام‌ خمینی خواهد بود. در این نمایشگاه بسیاری از فعالین عرضه صنعت، معدن و تجارت حضور خواهند داشت. در ادامه همراه ما باشید

نمایشگاه فرصت سرمایه گذاری معدن

هدف از ایجاد نمایشگاه چیست؟

هدف از برگزاری نمایشگاه پدید آوردن برانگیختگی گروهی است. شرکت در نمایشگاه های فرهنگی و تجاری مزیت های معتددی برای کسب وکار شما به دنبال دارد. در مقابل سایر فعالیت های بازاریابی، نمایشگاه ها بخصوص نمایشگاه های بین المللی بسترهای فراوانی را برای برندهای مختلف فراهم می کند.

همانطور که گفته شد بتوانند خدمات خود را به نمایش بگذارند و بتوانند از این راه کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنند و تجهیزات خود را با بیشترین سود به فروش برسانند.

شرکت در یک نمایشگاه به شما این امکان را می دهد که برندهای متخلفی  از خود را میان جمعیت به نمایش بگذارید، وآنها را از این طریق با خدمات خود آشنا کنید.

از مهم ترین اهداف برپایی نمایشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. جذب کردن و شناسایی کردن مشتریان
  2. توسعه مبادلات کالا و خدمات و اخذ سفارش های بزرگ در زمان برپایی نمایشگاه
  3. جمع آوری اطلاعات مربوط به رقیب ها در زمان برپایی نمایشگاه
  4. ارائه و به نمایش گذاشتن محصولات نمایشگاه
  5. کسب اطلاعات، ایده ها و پیشنهادات از بازدیدکنندگان درباره کاربردهای جدید محصولات شرکت
  6. برپایی رقابت سالم بین واحدهای گوناگون تولیدی، صنعتی وتجاری در نمایشگاه های تخصصی با انجام غرفه سازی نمایشگاهی تخصصی
  7. آن چه در این باره گفته شد این است که همه اهدافی که در اینجا مطرح شد، دارای اولویت بوده و برای شرکت ها متفاوت اند اما باید به همه آنها توجه داشته باشیم تا بتوانیم بهترین استفاده را از آنها ببریم.

بررسی کنندگان در زمینه سرمایه ‌گذاری در معادن کشور در این نمایشگاه

در این همایش علاوه‌ بر مقامات‌ وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجلس شورای اسلامی، سازمان توسعه تجارت، معدن و تجارت، صنعتگران و معدن داران، سفرای ۲۳ کشور شرکت دارند.

از جمله برزیل، شیلی، ژاپن، هند، کنیا، نیجریه، بیلوی، نیکاراگوئه، کاردار، کره جنوبی، و برخی دیگر از کشور ها حضور خواهند داشت تا زمینه سرمایه‌ گذاری در معادن و صنایع معدنی کشور را بررسی کنند.

نمایشگاه معدن مصلی

غرفه داران نمایشگاه فرصت سرمایه گذاری معدن چه کسانی هستند؟

تمامی فعالین در صنعت معدن در این نمایشگاه حضور دارند. فرصت تعامل بیشتر، ارائه خدمات و محصولات به روز و رقابت ها همتاهای بین المللی این امکان را به تمامی فعالین این حوزه می دهد که علاوه بر پیدا کردن بازار هدف جدید، پیشرفت بیشتری در کسب و کار خود داشته باشند.

عموما تمامی صاحبین کسب و کار و شرکت های بزرگ استخراج معادن با حضور در این نمایشگاه علاوه بر شناساندن خود، کالاهای به روز تولیدی خود، روش های جدید استخراج و دیگر موارد پیرامون معادن را در میان می گذارند‌.

چگونه غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه معدن مصلی داشته باشیم؟

شاید برایتان سوال باشد که چطوری می توان غرفه نمایشگاهی در این نمایشگاه بزرگ داشت. قبل از هر گونه اقدامی جهت داشتن غرفه باید هدف شرکتتان در این غرفه را مشخص کنید، برای هر یک از آن ها برنامه ریزی کنید و نهایتا یک غرفه بسازید!

همانند سایر بخش های شرکت در نمایشگاه که هر یک نیازمند کمک گیری از افراد حرفه ای در آن زمینه است، ساخت غرفه نیز نیازمند آن است که از افراد حرفه ای غرفه سازی کمک بگیرید.

شما می توانید از تیم حرفه ای غرفه سازی کبیر‌سازان با یازده سال سابقه مفید که چندسالی است که در زمینه ساخت و طراحی هر گونه سازه نمایشگاهی در سراسر ایران فعالیت دارد، بهره ببرید. این ‌‌‌شرکت برترین غرفه سازی در ایران بوده و ساخت غرفه نمایشگاه با بالا ترین کیفیت و بهترین قیمت برایتان به ارمغان می آورد.

چرا از غرفه سازی کبیر ‌سازان استفاده کنیم؟

هدف مشترک تمامی افراد شرکت کننده در نمایشگاه فرصت سرمایه گذاری معدن به عنوان صاحب کسب و کار، افزایش بازدید و تعامل است. رعایت کوچک ترین نکته در خصوص غرفه های نمایشگاهی به نتایج بزرگ ختم می گردد.

بنابراین لازم است شما از افرادی کمک بگیرید که حرفه ای بوده و به خوبی راهنمای شما باشند. در ذیل برخی از ویژگی های منحصر به فرد تیم کبیر سازان برگزار می شود.

● غرفه سازی ارزان

● بهینه در زمان و هزینه

● با تجربه و متخصص

● ارتباط ۲۴ ساعته

● نگهداری غرفه ها

جمع آوری پس از نمایشگاه

ارائه خدمات کبیرسازان جهت اجرای نمایشگاه

موسسه کبیرسازان سالیان متوالی است که در این زمینه فعالیت داشته است و همیشه توانسته است که مشتریان خود را راضی نگه دارد. تیم مجرب کبیرسازان دارای کارمندان پر تلاش و ماهری است که همیشه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

اگر شما هم جزء کسانی هستید که نیاز به دایر کردن انواع نمایشگاه دارید می توانید این کار را به کبیرسازان بسپارید. هدف تیم مجرب کبیرسازان ارائه بهترین نمایشگاه ها برای شما عزیزان می باشد.

نسبت به موسسه های دیگر، قیمت های موسسه کبیرسازان بسار مناسب و به صرفه تر می باشد. همچنین تمامی تمامی نکات ایمنی جهت دایر کردن نمایشگاه توسط این موسسه کنترل می شود.

نتیجه گیری

اگر شما هم جزء کسانی هستید که به فکر دایر کردن نمایشگاه هستید می توانید این کار را به کبیرسازان بسپارید. بهترین غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه فرصت سرمایه گذاری معدن برای شما دایر خواهد شد. فقط کافی است تماس بگیرید و کار خود را به ما بسپارید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button