KABIR KARSAN

نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهیگیری و صنایع وابسته

تاریخ برگزاری : 29 آبان ماه  الی 2 آذر ماه سال 1402
نمایشگاه شیلات 1402

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهیگیری و صنایع وابسته که قرار است در 29 آبان ماه  الی 2 آذر ماه سال 1402 برگزار شود، یکی از بهترین بازارهای شیلات کشور خواهد بود.

از بهترین بازارهای نمایشگاه صنایع و وسایل ماهیگیری و شیلات در کشور، می‏توان به هفتمین نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهیگیری و صنایع وابسته اشاره نمود. هر ساله در کشور با برگزاری چنین نمایشگاهی، هزاران نفر به عنوان بازدید کننده و غرفه دار در آن شرکت می‏کنند.

نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهیگیری و صنایع وابسته با چه هدفی برگزار می‏ شود؟

از مهم‏ترین هدف‏های برگزاری این نمایشگاه، می‏توان به غرفه سازی توسط متخصصان شیلات و ماهیگیری و ارائه محصولات و خدمات بسیار مرغوب به بازدید کنندگان اشاره نمود. در نمایشگاه بین المللی شیلات و آبزیان می‏توان محصولات و خدمات بسیار متنوعی را مشاهده نمود.

متخصصان با ساخت غرفه توسط شرکت غرفه سازی کبیر سازان در این نمایشگاه، تلاش می‏کنند تا بتوانند محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن در اختیار بازدید کنندگان قرار دهند. این امر سبب افزایش تعداد مشتریان و بالا رفتن شهرت شرکت‏های شیلات کشور می‏گردد.

از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و صنایع وابسته می‏توان به رونق گرفتن بازار شیلات در کشور اشاره نمود. در چنین مکانی، غرفه داران با ارائه ایده‏های نوآورانه و محصولات و خدمات جدید، بازدید کنندگان را با علم شیلات و ماهیگیری آشنا می‏سازند تا آن‏ها بتوانند از این علم در راه بهتری استفاده کنند.

نمایشگاه شیلات 1402

راهکارهای کسب موفقیت در نمایشگاه شیلات

از مهم‏ترین راهکارهای کسب موفقیت در هفتمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و صنایع وابسته می‏توان به غرفه سازی در این نمایشگاه اشاره نمود.

برای ساخت غرفه در هفتمین نمایشگاه بین المللی شیلات، پیشنهاد می‏شود به شرکت غرفه سازی کبیر سازان مراجعه کنید تا متخصصان و کارشناسان بهترین غرفه را در این نمایشگاه برای شما در نظر بگیرند و رزرو نمایند.

از دیگر راهکار های کسب موفقیت در هفتمین نمایشگاه بین المللی شیلات، می‏توان به ارائه راهکار و ایده‏های نوین اشاره نمود. بازدید کنندگانی که وارد چنین نمایشگاه‏هایی می‏شوند، مدام به دنبال غرفه‏هایی با محصولات یا خدمات نوین، مدرن و پیشرفته هستند.

از این رو، شما می‏توانید با ارائه محصولات و خدمات مدرن در غرفه خود، نظر بازدید کنندگان را جلب کنید و شهرت شرکت خود را بالا ببرید. جالب است بدانید جلب نظر بازدید کنندگان به وسیله ارائه محصولات و خدمات نوین، می‏تواند سبب افزایش امتیاز و تعداد مشتریان شرکت شما گردد.

  • این امر موجب افزایش شانس شما برای موفقیت در نمایشگاه بین المللی شیلات می‏گردد.
  • برای آن که بتوانید در این نمایشگاه تمامی محصولات و خدمات شرکت خود را به نمایش بگذارید، می‏بایست برای غرفه سازی نمایشگاه اقدام نمایید.

شرکت نمایشگاهی کبیرسازان

اهمیت غرفه سازی نمایشگاه شیلات

شما با شرکت در این نمایشگاه در آبان ماه سال آینده به عنوان بازدید کننده، می‏توانید تمامی محصولات و خدمات مدرن شیلات و ماهیگیری را بررسی نمایید و در صورت لزوم و نیاز، وسایل شیلات مورد نظر خود را با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه خریداری کنید و لذت ببرید.

اما اگر به عنوان یک غرفه دار در نمایشگاه بین المللی شیلات شرکت نموده‏اید، می‏بایست برای بهره‏مند شدن از تمامی مزایای این نمایشگاه غرفه خود را از طریق شرکت غرفه سازان کبیر رزرو نمایید. شما می‏توانید با غرفه داری در این نمایشگاه، در کمترین زمان ممکن نظر هزاران بازدید کننده را به کسب و کار شیلات و آبزیان خود جلب کنید.

علاوه بر آن، اگر صاحب یک شرکت شیلات هستید، می‏توانید با غرفه داری در این نمایشگاه، در کمترین زمان ممکن شرکت خود را به شهرت برسانید و مشتریان زیادی را مجذوب آن نمایید. لازم به ذکر است هر چقدر غرفه شما جذاب‏تر باشد، مشتریان بیشتری مجذوب آن می‏شوند.

در نمایشگاه شیلات چه چیزهایی ارائه می‏شود؟

همانطور که در قسمت‏های قبل به آن اشاره شد، هفتمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و صنایع مربوطه یکی از برترین نمایشگاه‏های بین المللی کشور خواهد بود که در آبان ماه سال آینده برگزار خواهد گشت.

برخی از شرکت‏هایی که در این نمایشگاه اقدام به غرفه سازی نموده‏اند، ماهی و آبزیان خوراکی را در اشکال مختلف بسته بندی به بازدید کنندگان ارائه می‏دهند تا آن‏ها بتوانند با طعم و مزه آبزیان خوراکی خارجی آشنا شوند.

اما برخی دیگر از شرکت‏های شیلات و ماهیگیری، ابزارهای جدید و مدرن ماهیگیری را در غرفه خود قرار می‏دهند و بازدید کنندگان را با آن‏ها آشنا می‏سازند. علاوه بر آن، بازدید کنندگان می‏توانند در صورت لزوم برای خرید تجهیزات و ابزار آلات ماهیگیری اقدام نمایند.

در بخش‏های دیگری از نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و صنایع مربوطه برخی از شرکت‏ها با غرفه سازی نمایشگاه، خدمات شرکت و پرسنل خود را برای بازدید کنندگان به نمایش می‏گذارند تا آن‏ها بتوانند با خدمات شرکت‏های مختلف شیلات آشنا شوند

نحوه غرفه سازی نمایشگاه بین المللی شیلات

یکی از سوالات متعددی که برای بسیاری از مدیران شرکت‏های شیلات و آبزیان به وجود می‏آید، این است که چگونه می‏توان در هفتمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و صنایع مربوطه اقدام به غرفه سازی ارزان و مقرون به صرفه نمود؟

همانطور که در قسمت‏های قبل به آن اشاره شد، غرفه سازی ارزان در هفتمین نمایشگاه بین المللی سال آینده می‏تواند برای شرکت‏های غرفه دار و میزبان سود بسیار زیادی داشته باشد و سبب افزایش تعداد مشتریان و بالا رفتن سطح شهرت آن‏ها گردد.

از این رو، پیشنهاد می‏شود برای غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی شیلات سال آینده، از همین الان اقدام نمایید. برای انجام چنین کاری، می‏توانید به شرکت غرفه سازی کبیر سازان مراجعه کنید و از مزایای فراوان خدمات این شرکت بهره‏مند شوید.

شما با مراجعه به این شرکت می‏توانید در کمترین زمان ممکن غرفه مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت رزرو کنید و برای سال آینده دیگر نگرانی از بابت غرفه سازی ارزان نداشته باشید.

علاوه بر آن، می‏توانید با متخصصان و کارشناسان شرکت کبیر سازان در رابطه با جلب توجه و نظر بازدید کنندگان در رابطه با غرفه خود مشورت کنید و راهنمایی‏های لازم را دریافت نمایید. جالب است بدانید که کارشناسان کبیرسازان ترفندهای جذب بازدید کنندگان را به مشتریان برای موفقیت آن‏ها، آموزش می‏دهند.

کلام آخر

در 29 آبان ماه الی دوم آذر ماه سال آینده هفتمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و صنایع مربوطه برگزار خواهد شد. شما می‏توانید به عنوان یک بازدید کنند به این نمایشگاه مراجعه کنید و با صنایع و شرکت‏های مختلف شیلات کشور آشنا شوید.

علاوه بر آن، بازدید از چنین نمایشگاهی می‏تواند برای بازدید کنندگان بسیار لذت بخش و عالی باشد. به همین دلیل، پیشنهاد می‏شود فرصت را غنیمت شمارید و برای غرفه سازی نمایشگاه از همین الان اقدام کنید.

اگر در زمینه شیلات و صنایع مربوطه فعالیت می‏کنید و دارای یک شرکت ثبت شده هستید، می‏توانید با غرفه سازی در این نمایشگاه قله‏های موفقیت را فتح کنید و لذت ببرید. پس فرصت را غنیمت شمارید و در اولین فرصت به شرکت کبیر سازان جهت رزرو غرفه مراجعه کنید.

البته برای غرفه سازی ارزان در هفتمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری و صنایع مربوطه می‏توانید به شرکت غرفه سازی کبیر سازان مراجعه کنید تا متخصصان به بهترین شکل ممکن غرفه مورد نظر شما را رزرو کنند و راهنمایی‏های لازم را جهت جلب نظر بازدید کنندگان به شما ارائه دهند.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button