KABIR KARSAN

نمایشگاه کشورهای عضو اتحادیه (نمایشگاه اتحادیه اوراسیا)

تاریخ برگزاری : 13 تا 16 آبان ماه 1402
محل برگزاری : نمایشگاه بین المللی تهران
نمایشگاه اتحادیه اوراسیا

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه اتحادیه اوراسیا در تاریخ 13 تا 16 آبان ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.اوراسیا فرصتی مناسب برای دسترسی و حضور در بازارهای جهانی است بخشی از فرصت های صادراتی ایران در این نمایشگاه با حضور 40 شرکت صنعتی علاقمند به حضور در بازار تجاری و شناخت در زمینه صادرات اوراسیا ارائه می شود.

نمایشگاه اتحادیه اوراسیا در ایران

استان های گیلان، تهران، مازندران،  فارس، کردستان و همدان  در بخش صادرات ایران در نمایشگاه اتحادیه اوراسیا حضور دارند. نمایشگاه بین المللی اوراسیا به منزله المپیک کوچک اقتصادی در کشور ایران تلقی می شود و فرصت های تجاری بی شماری را فراهم می آورد.در این مطلب به بررسی این نمایشگاه در تهران، علت اهمیت آن و چرایی تشکیل آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

نمایشگاه کشورهای عضو اتحادیه

نتایج تشکیل نمایشگاه کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا

هر گونه اقدام از طرف تولیدکنندگان و فروشندگان منجر به معرفی کالا و فروش کالا و خدمات، نوعی تحول است که باعث افزایش درآمد سرانه یک کشور و افزایش درآمد ملی و همچنین افزایش قدرت خرید می شود.

قدرت خرید  خود نیز باعث ایجاد تغییراتی در تولید و معرفی کالا به مصرف کنندگان می شود که این امر با نمایش کالا در نمایشگاه ها انجام می شود و می تواند باعث افزایش تقاضا شود و به دنبال باعث افزایش تولید متنوع کالاها خواهد بود.

هدف اصلی شرکت در نمایشگاه اتحادیه اوراسیا، افزایش حجم فروش محصولات یا خدمات در کوتاه مدت یا بلند مدت است و علاوه بر آن می توان به تنوع بیشتر اجناس در کشورها ازین طریق دست یافت.

اهداف دیگری مانند اهداف سیاسی و فرهنگی در شرکت در نمایشگاه سئول (تهران) نیز قابل ذکر است که می تواند فرصت خوبی برای کشورمان به ارمغان بیاورد و باعث جذب سرمایه گذار خارجی و ایجاد فرصت برای رقابت با سایر همتایان باشد

هر هدفی که باشد، برپایی یک نمایشگاه موفق و اصولی می تواند پشتوانه لازم برای توسعه سالم سیاسی، فرهنگی و اقتصادی همه کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا باشد

با توجه به اینکه سازمان توسعه تجارت اتحادیه اقتصادی اوراسیا ارزش گمرکی 7500 قلم کالا را به صفر رسانده است، ایران می تواند به عنوان کشور واسط برخی از کالاها را به بازار روسیه صادر و از آن جا به سایر نقاط منتقل کند.

همچنین می تواند کالای مورد نیاز خود را با قیمت ارزان از روسیه وارد کند. نمایشگاه اتحادیه اوراسیا به منظور ارتقای همکاری های اقتصادی ایران و سایر کشورها در ایران برگزار می شود و چنان چه به اهداف ذکر شده خود برسد به رونق کسب و کار در تمامی کشورها خواهد انجامید.

قابل تامل است بدانید شرکت‌ های روسی در زمینه‌ های مختلف صنعت، خودرو، کشتی‌ها و تجهیزات و ماشین‌آلات در این نمایشگاه حضور خواهند داشت، زیرا هدف روسیه این است که در این زمینه‌ ها توسعه یابد و این حضور بین‌ المللی پاسخگوی نیاز معدن کاران ایرانی نیز می باشد.

شرکت‌کنندگان در نمایشگاه کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا

در نمایشگاه اتحادیه اوراسیا 5 کشور عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا شامل روسیه، ارمنستان، قزاقستان، قرقیزستان و بلاروس به همراه شرکت‌های مهم ایرانی شرکت می‌کنند و انواع گوناگون کالاهای خود را عرضه می نمایند.

نمایشگاه کشورهای عضو اتحادیه

فواید عضویت ایران در نمایشگاه اوراسیا برای اقتصاد و تجارت کشور

نمایشگاه اتحادیه اوراسیا در زمینه های صنعت، انرژی، نفت و گاز، پتروشیمی، تجهیزات پزشکی، نساجی، فناوری، کشاورزی، غذا، حمل و نقل، ساخت و ساز، صنایع دستی و خدمات در آسیا کار خود را آغاز کرده و به روز ترین هارا شامل می شود.

گسترش همکاری های ایران صرفا با اتحادیه اقتصادی اروپا ضربه بزرگی به صادرات نفتی و غیر نفتی ایران خواهد بود و در نهایت منجر به افزایش قیمت ارز و شرایط سخت اقتصادی ایران خواهد شد. با ایجاد فرصت جهت تجارت با سایر کشورها امکان تجارت بیشتری فراهم می شود.

از سوی دیگر، پیوستن ایران به اتحادیه اقتصادی اوراسیا مزایای زیادی برای این کشور دارد و به ادغام اقتصادی ایران در اقتصادهای جهانی و تسهیل مسیر تهران برای پیوستن به تجارت آزاد منجر می شود.

پیوندهای اقتصادی ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا، اقتصاد ایران را بین المللی، قابل پیش بینی و رقابتی تر می کند و این موضوع در کنار دستاوردهای اقتصادی، پیامدهای سیاسی مثبتی در داخل خواهد داشت.

یکی دیگر از مزیت های همکاری ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا استفاده از قراردادهای گمرکی ویژه است که به کشور اجازه می دهد تا چندین برابر حجم عضویت ایران در  نمایشگاه اوراسیا به مبادلات گمرکی بپردازد.

غرفه داری در نمایشگاه کشورهای عضو اتحادیه با برترین غرفه ساز ایران

در واقع، ایجاد یک غرفه شامل تمام موارد و عوامل مرتبط با یکدیگر برای بهبود بازاریابی است و ازین طریق می توان به تجارت پر رونق تر، سود بیشتر دست یافت و در نهایت به برند سازی یک مجموعه کمک خواهد کرد.

با غرفه سازی می توانید نسبت به افرادی که تجارت شما را به اشتراک می گذارند برتری پیدا کنید و با داشتن تنوع بیشتر و منحصر به فرد بودن، توجه بیشتر مشتریان را به خود جلب کنید.

از آن جایی که افراد زیادی برای دیدن و خرید محصولات و آشنایی با شرکت های مختلف به نمایشگاه ها می روند، شرکت در نمایشگاه ها فرصتی بی نظیر برای تمامی شرکت ها محسوب می شود.

برای ارائه هر چه بیشتر برند خود و پیشی گرفتن از رقبای خود در تجارت، باید ظاهری زیبا و منحصر به فرد ایجاد کنید تا در ذهن مشتریان خود باقی بمانید.

علاوه بر ایده خلاقانه هنگام طراحی و ساخت غرفه، شناخت انواع متریال ساخت غرفه نمایشگاهی، استفاده صحیح از نور، رنگ، صدا و شکل بسیار مهم است و هر یک عامل مهم و تاثیر گذار خواهد بود.

غرفه نمایشگاهی کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور همکاران و مخاطبان تجاری و نمایشگاه محصولات خاص و منحصر به فرد جایگاه ویژه ای را در بین اکثر غرفه داران به خود اختصاص داده است.

شما می توانید هر بخشی از ساخت غرفه نمایشگاهی خود را به متخصصان حرفه ای در شرکت غرفه سازی کبیرسازان بسپارید و با خیال راحت از نتیجه لذت ببرید.

سخن آخر

اوراسیا به دنبال افزایش همگرایی و هم افزایی با کشورهای شرق و جنوب آسیا است و ایران از مزایای آن بهره خواهد برد، به ویژه که برآوردها نشان می دهد آسیای شرقی مرکز گسترش تجارت جهانی در عصر حاضر خواهد بود.

با برگزاری نمایشگاه کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا نمایشگاه سئول (تهران) در کشورهای پیشرفته صنعتی، بازاری متمرکز برای تمامی خریداران خارجی ایجاد می شود.

از آنجایی که ظاهر غرفه در نمایشگاه باعث جلب بیشتر مخاطبین می شود می توانید برای غرفه سازی نمایشگاهی به شرکت غرفه سازی کبیرسازان، به عنوان غرفه ساز برتر ایران مراجعه کنید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button