KABIR KARSAN

نمایشگاه الکامپ 1402

تاریخ برگزاری : ۴ تیر الی ۷ تیر 1402
محل برگزاری : نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران
الکامپ

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ و تجارت الکترونیکی

نمایشگاه الکامپ و تجارت الکترونیک یکی از پربازدیدترین نمایشگاه‌هایی است که به صورت سالانه در تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه در بین افراد مخصوصا افرادی که در عرصه کامپیوتر فعالیت می‌کنند، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده و سالانه افراد زیادی از این نمایشگاه بازدید می‌کنند.

 یکی از مزایای این نمایشگاه الکترونیکی این است که سالانه انواع مختلفی از شرکت‌های داخلی و خارجی تولیدکننده کامپیوتر و همچنین شراکت تجارت الکترونیکی در این نمایشگاه به دور هم جمع می‌شوند. امسال نیز این نمایشگاه با همکاری و تعداد زیادی از شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی در تهران گزار می‌‌شود. تاریخ برگزاری این نمایشگاه از یکشنبه ۴ تیر الی چهارشنبه ۷ تیر است و شما در این تاریخ می‌توانید از نمایشگاه بین‌المللی ورزشی دیدن کنید.

مزایای برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ و تجارت الکترونیک

برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی برای بسیاری از افراد اهمیت دارد و سبب می‌شود که بتوانند کسب‌وکار خود را گسترش دهند. برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی مختلف برای خیلی از فروشندگان و بازدیدکنندگان منفعت دارد. اگر شما قصد شرکت کردن در این نمایشگاه را دارید و می‌خواهید که شما هم در این نمایشگاه غرفه مخصوص به خود را داشته باشید به آسانی می‌توانید کالاها و محصولات خود را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان بگذارید.

البته برگزاری این نمایشگاه برای شرکت‌هایی که فرایند غرفه‌سازی را انجام می دهند نیز بسیار پر منفعت و پر سود است. زیرا این نمایشگاه بهترین فرصت است که شما بتوانید با غرفه‌سازی برای فروشندگان نمایشگاه درآمد خوبی را کسب کنید. در نمایشگاه‌ها به‌ویژه در نمایشگاه‌های بین‌المللی که سالانه افراد زیادی برای شرکت در آن داوطلب می‌شوند شما می‌توانید با غرفه‌سازی مناسب و زیبا کسب و کارتان را گسترش دهید.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید فقط از این نمایشگاه بازدید کنید و جزء شرکت‌کنندگان نیستید، باید به شما بگوییم که این نمایشگاه به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که هم برای فروشندگان و هم برای بازدیدکنندگان منفعت داشته باشد و هر دو طرف بتوانند از آن سود ببرند.

شرکت‌ها و برندهایی که در نمایشگاه الکامپ و تجارت الکترونیک محصولات و کالاهای خودشان را به نمایش می‌گذارند معمولاً از بهترین برندها هستند. علاوه بر این شما می‌توانید کالای مورد نظر خود را در نمایشگاه‌های بین‌المللی با بهترین قیمت تهیه کنید. البته ناگفته نماند که در این نمایشگاه‌ها به دلیل اینکه مارک‌ها و برندهای مختلفی اجناس خود را به فروش گذاشته‌اند در نتیجه ممکن است قیمت‌ها با هم متفاوت باشد. شما در این نمایشگاه می‌توانید انواع مختلفی از تجهیزات کامپیوتری را با قیمت‌های گوناگون مشاهده کنید‌.

نحوه ثبت‌نام در بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ و تجارت الکترونیک

به دلیل اینکه سالانه افراد زیادی داوطلب می‌شوند که در نمایشگاه بین‌المللی شرکت کنند لذا حتما باید ثبت‌نام خود را زودتر انجام دهید. اگر ثبت نام خود را به موقع انجام ندهید ممکن است که ظرفیت نمایشگاه پر شده باشد و شما دیگر نتوانید در این نمایشگاه شرکت کنید.

برای اینکه در این نمایشگاه الکامپ ثبت نام کنید می‌بایست که به سایت برگزارکننده نمایشگاه بین‌المللی که مخصوص به خود نمایشگاه مورد نظر است مراجعه کنید. سپس یک فرم ثبت‌نام برای شما به نمایش درمی‌آید که شما می‌بایست آن فرم را تکمیل کنید. توجه داشته باشید که به تمامی سوالات فرم ثبت‌نام به درستی پاسخ دهید.

عوامل دستیابی به موفقیت در بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ و تجارت الکترونیکی

در نمایشگاه‌ها به ویژه نمایشگاه‌های بین‌المللی رقابت بین شرکت‌کنندگان بسیار سنگین است. لذا با توجه به رقابت سنگینی که در بین شرکت‌ها در نمایشگاه وجود دارد باید برای اینکه موفق شوید عواملی را در نظر بگیرید. یک نکته‌ای که خیلی باید به آن توجه کنید این است که شرکت شما در این نمایشگاه چندان اهمیت ندارد. در حقیقت موفق شدن شما در این نمایشگاه و استفاده از آن به عنوان راهی برای رسیدن به موفقیت از اهمیت بالایی برخوردار است.

غرفه سازی نمایشگاه الکامپ

مورد اولی که باید به آن توجه بسیار زیادی کنید غرفه‌ای است که در نمایشگاه می‌سازد. متاسفانه برخی از فروشندگان فکر می‌کنند که غرفه ساخته شده در نمایشگاه نقش چندان موثری در فروش کالاها و محصولات‌شان ندارد. اما این تصور کاملا غلط است زیرا نوع غرفه ساخته شده در نمایشگاه می‌تواند به توسعه کسب‌وکارتان کمک زیادی کند. اگر بتوانید که یک غرفه جذاب طراحی کنید بدون شک می‌توانید که در عرضه محصولات‌تان و جذب سرمایه‌گذاری موفق شوید.

 اگرچه طراحی و ساخت یک غرفه جذاب و حرفه‌ای ماه هزینه‌های زیادی را نیز  به دنبال دارد. اما اگر بتوانید یک غرفه جذاب طراحی کنید قطعاً می‌توانید در توسعه کسب‌وکارتان موفق شوید. ناگفته نماند که ساخت یک غرفه کوچک اما جذاب و زیبا خیلی موثرتر از ساخت یک غرفه بزرگ اما تکراری و خسته‌کننده است.

استفاده از رنگ‌بندی‌هایی که مناسب نمایشگاه‌های بین‌المللی هستند در فرآیند غرفه‌سازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. توجه داشته باشید باید کالاهای خود را به گونه‌ای در غرفه‌تان بچینید که غرفه شما خالی و خسته کننده نباشد‌. البته توجه داشته باشید که غرفه خیلی شلوغ نیز از نظر بازدیدکنندگان جالب نیست. باید در غرفه‌تان از دکوراسیون یا متونی استفاده کنید که نشان‌دهنده اهداف شما از شرکت در این نمایشگاه باشد.

 از آنجایی که غرفه شما نقش جذب مشتری را دارد لذا باید در طراحی غرفه خود سلیقه زیادی را به خرج دهید‌. برای اینکه بتوانید یک غرفه مناسب با فضای نمایشگاه‌ بین‌المللی بسازید می‌توانید از غرفه‌سازی کبیرسازان دعوت به همکاری کنید.  غرفه سازی کبیرسازان در ساخت غرفه‌های جذاب همراه با دکوراسیون زیبا به شما کمک زیادی می کند.

تبلیغ کردن خدمات، کالاها یا محصولات در نمایشگاه الکامپ

تبلیغ کردن غرفه، کالاها و محصولات‌تان در توسعه کسب‌وکارتان نقش موثری را ایفا می‌کند. اگر تبلیغاتی که در رابطه با محصولات یا کالاهای خود انجام می‌دهید حرفه‌ای باشند و البته خسته کننده نباشند، قطعا راه رسیدن به موفقیت را برای شما کوتاه می‌کند. شاید برای اینکه بتوانید یک تبلیغات حرفه‌ای داشته باشید هزینه زیادی را صرف کنید.

 البته نگران این موضوع نباشید زیرا اگر بتوانید این تبلیغات را درست انجام دهید قطعا می‌توانید هزینه صرف شده را جبران کنید. حتی می‌توانید در گسترش کسب و کار خود موفق شوید و سود زیادی را از این نمایشگاه کسب ‌کنید. توجه داشته باشید در تبلیغاتی که انجام می‌دهید، به طور کامل و جامع عملکرد و ویژگی‌های خدمات، محصولات یا کالاهای خود را توضیح دهید. انجام تبلیغاتی که جذاب، کامل و واضح نباشند قطعاً امری بی‌فایده است.

عملکرد کارکنان غرفه در نمایشگاه الکامپ

برای شروع فعالیت در نمایشگاه باید کارکنانی را برای غرفه‌تان انتخاب کنید. توجه داشته باشید کارکنانی که انتخاب می‌کنید باید مهارت اجتماعی قوی داشته باشند و به راحتی بتوانند با افراد بازدیدکننده ارتباط برقرار کنند. مورد دیگری که از اهمیت بالایی برخوردار بوده این است که باید کارکنان شما، درباره تمامی محصولات یا کالاهای غرفه‌تان اطلاعات کامل داشته باشند.

 برای این کار باید قبل از شروع نمایشگاه درباره ویژگی‌ها و نوع عملکرد هر کالا یا محصول کارکنان خود را آگاه کنید . قطعاً در طول زمان برگزاری نمایشگاه بازدیدکنندگان زیادی از غرفه شما بازدید می‌کنند. باید کارکنان غرفه شما آنقدر مهارت داشته باشند که در این فرصت کوتاهی که بازدیدکنندگان در حال بازدید از غرفه هستند کالاهای غرفه شما را تبلیغ کنند و در رابطه با ویژگی‌ها و کیفیت کالاهای شما به بازدیدکنندگان توضیحات لازم را بدهند.

سخن پایانی پیرامون نمایشگاه الکامپ

نمایشگاه‌ها این فرصت را برای افراد فراهم می‌کنند تا علاوه بر خرید و فروش تجهیزات و کالاهای مربوطه شریک تجاری برای خود پیدا کنند. نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک سالانه در سرتاسر جهان برگزار می‌شود و بازدیدکنندگان زیادی از این نمایشگاه دیدن می‌کنند. برای اینکه در نمایشگاه یک غرفه مناسب داشته باشید، می‌توانید غرفه‌سازی خود را به غرفه‌سازی کبیرسازان بسپارید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button