KABIR KARSAN

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی،دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی(ایران هلث) 1403

تاریخ برگزاری : 29 اردیبهشت الی 1 خرداد 1403
محل برگزاری : نمایشگاه بین المللی سئول
ایران هلث 1403

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی،دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی(ایران هلث)

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعت بهداشت و درمان و علوم پزشکی در جهان است که هر ساله با حضور شرکت‌ها، تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان، پزشکان، دندانپزشکان، محققان و فعالان این صنایع برگزار می‌شود.

این نمایشگاه فرصتی مناسب برای نمایش و ارائه آخرین توسعه‌ها، تکنولوژی‌ها و نوآوری‌ها در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی به جامعه علمی و صنعتی محسوب می‌شود. هدف اصلی این نمایشگاه ارتقاء سطح دانش فنی و علمی در حوزه بهداشت و درمان، ارائه راهکارهای نوین برای بهبود خدمات پزشکی و دندانپزشکی، معرفی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی پیشرفته، ارتقاء کیفیت و ایمنی محصولات دارویی، جذب سرمایه‌گذاری و افزایش همکاری‌های بین‌المللی در زمینه صنایع بهداشت و درمان است.

این نمایشگاه به عنوان یک فرصت مناسب برای شناسایی نیازهای بازار، ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان تجهیزات پزشکی و دارویی، ارائه فرصت‌های تجاری و تبادل دانش و تجربیات بین صنعتگران و مصرف‌کنندگان عمل می‌کند. این نمایشگاه همچنین فرصت مناسبی برای شبکه‌سازی، ارتقاء دانش فنی و آگاهی از آخرین دستاوردها در حوزه‌های پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی فراهم می‌آورد.

 

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه ایران هلث

برای دریافت لیت شرکت کنندگان نمایشگاه ایران هلث می توانید به لینک زیر مراجعه کنید و اطلاعات کامل شرکت کنندگان نمایشگاه ایران هلث را دریافت کنید.

کلیک کنید

تاریخ نمایشگاه ایران هلث 1403

29 اردیبهشت الی 1 خرداد

آدرس نمایشگاه ایران هلث 1403

نمایشگاه بین المللی سئول /تهران/اتوبان چمران/خیابان سئول/خیابان نمایشگاه

نقشه نمایشگاه ایران هلث

برای راهنمایی شرکت کنندگان و نقشه های نمایشگاه ایران هلث فایل لیست شرکت کنندگان را لود کنید.

یکی از بهترین نمایشگاه های سال 1403 که میتوان به غرفه سازی های حرفه ای آن اشاره کرد نمایشگاه تجهیزات پزشکی (ایران هلث) است که در مورخ:29 اردیبهشت الی 1 خرداد 1403 میباشد، این نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی برخلاف نمایشگاه های دیگه بین المللی مییاشد و بازدید کنندگان زیادی از سر تا سر ایران و جهان همراه دارد، و شما می توانید در بین آن ها بهترین باشید.

هر شکلی از نمایشگاه بین المللی ممکن است برای تعداد زیادی از مردم سودمند باشد. اگر شرکت شما قصد دارد در نمایشگاه شرکت کند و غرفه ای دارد، می توانید محصولات خود را با قیمت مناسب در آنجا بفروشید. اما اگر قصد حضور یا خرید هر یک از محصولات نمایش داده شده در نمایشگاه تجهیزات داروئی  را دارید، باید به اطلاع شما برسانیم که شما نیز طرف مخالف بحث هستید.

مجموعه هایی که در این تنظیمات و رویدادها شرکت می کنند و کالاهای خود را به فروش می رسانند، اغلب کالاها را با قیمت های بسیار مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار می دهند.البته می توان گفت رنج‌های قیمتی، مختلف بوده و می‌توانید بنا‌بر بودجه‌تای خودتان از آن‌ها، برای خود  و کسب کار خود خرید کنید. همچنان بسیاری از غرفه داران برای غنیمت شمردن این نمایشگاه محصولات خود را با تخفیف ارائه میدهند.

مارا همراهیی کنید تا تمام جواب سوالات خود را در رابطه با نمایشگاه تجهیزات پزشکی ازمایشگاه بدهیم، این هنر ماست که هیج کاربری بدون دریافت سوال خود از این صفحه خارج شود.

هدف ایجاد نمایشگاه تجهیزات پزشکی چه بوده است؟

ن می بینم که این نمایشگاه ها سالانه چه در سطح محلی و چه در سطح بین المللی برگزار می شود. فقط افراد و شرکت های خصوصی از این تجمعات اجتناب می کنند و محصولات خود را در آنجا تبلیغ نمی کنند. منابع آموزشی می تواند توسط کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند در اختیار شما و سایرین قرار دهند. و شما بتوانید از ان ها در نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی استفاده کنید.

نمایشگاه تجهیزات داروئی (ایران هلث)

این نمایشگاه سالانه به صورت پی در پی اجرا میشود و تعداد زیادی از مردم از سرتاسر دنیا در انجا حاضر می شوند، در نمایشگاه تجهیزات پزشکی(ایران هلث)  فقط خرید و فروش انجام نمیشود بلکه می تواند به عنوان انگیزه ای برای افراد برای برگزاری سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی در موضوعات مختلف در نظر گرفت.

حتی می توان از کارگاه و غرفه های دیگر در نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی بهره گرفت.

این مناسبت ها هر سال در کشور ما اجرا میشود اما فقط در کشور ما نه . نمایشگاه تجهیزات داروئی (ایران هلث) از خارج از کشور نیز قابل دسترسی است، اما در آنجا ریسک بسیار بالاتر خواهد بود. در ادامه به برخی از این اهداف اشاره شده است.

  • توجه به مسائل عمومی و بهداشتی
  • مورد عنایت قرار‌دادن تولیدات داخلی
  • بهتر‌شدن چرخه اقتصادی در فضای فرش دستباف
  • رونق‌ گرفتن بسیاری از کسب‌و‌کار‌ها
  • ایجاد تعامل با برند‌هایی که در خارج از ایران قرار دارند.

تا جایی که من می توانم بگویم این نمایشگاه ها سالانه چه محلی و چه بین المللی برگزار می شود. فقط اشخاص و شرکت های خصوصی از برگزاری این گونه گردهمایی ها خودداری می کنند و از تبلیغات محصولات خود خودداری می کنند.

کسانی که در این صنعت کار می کنند می توانند به شما و سایرین منابع آموزشی ارائه دهند. با نمایشگاه تجهیزات پزشکی ، ممکن است مردم تشویق شوند تا گفتگوها و سمینارهایی در موضوعات مختلف برگزار کنند.

شما باید تصمیم بگیرید که چگونه شما و تیمتان برنامه خود را در این جلسه بفروشید و تبلیغ کنید با توجه به اینکه برنامه بین المللی است. همچنین باید مترجمان واجد شرایط را استخدام کنید.

 اگر می خواهید به شیوه ای بدیع به این موضوع بپردازید، ارزش نشریات و مطبوعات را در نظر بگیرید.

اگر بتوانید شرکت یا محصول شما را به آنها معرفی کنید و در یک نمایشگاه تجهیزات پزشکی داروئی(ایران هلث) به نمایش بگذارید، مردم شرکت یا محصول شما را برای مدت طولانی به یاد خواهند آورد. در دسترس بودن گرافیک عالی می تواند بینندگان را جذب کند.

برای تکمیل مؤثر این مرحله، برنامه ریزی طرح اساسی نمایشگاه تجهیزات پزشکی بسیار مهم است.می توانید از کارکنان آگاه و آموزش دیده غرفه کمک بگیرید تا مطمئن شوید که همه چیز طبق برنامه پیش می رود و بهترین تلاش خود را می کنید. این بخش باید با دقت خوانده شود زیرا بسیار مهم است.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی 1403

شما برای کار کردن و فروش محصولات و یا ارائه خدمت در نمایشگاه تجهیزات داروئی ( ایران هلث) نیاز به یک غرفه دارید تا بتوانید در ان به کار خود برسید و بین تمام رقبا شما بهترین باشید، غرفه ها عموما حکم اصلی شما برای ادامه جنگ با رقبا را دارن هرچه غرفه با محتوا بهتری داشته باشید قطعا پیروز شمایید.

پس از ثبت نام، قبل از حضور در نمایشگاه تجهیزات پزشکی آمادگی لازم را داشته باشید. مردم و کسب و کارها اکنون می توانند به لطف دفتر اصلی نمایشگاه تجهیزات داروئی (ایران هلث) به مخاطبان قابل توجهی دست یابند. این کلمات را به کار ببرید. انجام هیچ کاری یکی از روش های موفقیت در حرفه شماست.

نحوه نمایشگاه تجهیزات پزشکی ( ایران هلث) باید بازتابی از شخصیت شرکت شما باشد. به عنوان مثال، اگر قصد فروش و نمایش هر چیزی غیر از فرش را دارید، به غرفه ای با فضای زیاد و غرفه ای نیاز دارید که به وضوح محصول فرش را به نمایش بگذارد. و بتوانید سود زیادی در نمایشگاه تجهیزات پزشکی داروئی(ایران هلث) دست آورید

بهتر است به خاطر داشته باشید که ساختار غرفه بسیار مهم است زیرا بدون آن، هیچ فضایی وجود نخواهد داشت و همه چیز به هم ریخته به نظر می رسد. اگر قصد شرکت در نمایشگاه صنایع بومی را دارید که قبلاً فعال نیست، ترجیحاً برای مشاهده پیشرفت خود برای چنین مواردی هزینه کنید.

 برای ثبت نام در نمایشگاه تجهیزات پزشکی داروئی(ایران هلث)، شرایط و مشاغل باید این ضوابط را بپذیرند و به آن پایبند باشند

غرفه سازی با شرکت کبیر سازان در بیست چهارمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی (ایران هلث)

اگر می خواهید کالاها و خدمات خود را در این سری از نمایشگاه تجهیزات پزشکی (ایران هلث ) به نمایش بگذارید، باید ثبت نام کرده و غرفه ای ایجاد یا اجاره کنید. اگر می‌خواهید چیزها را در بهترین حالت ارائه دهید، می‌توانید با کسب‌وکار در تماس باشید. از کبیرسازان و کارکنان ماهر آن استفاده کنید و تمام مراحل توسعه غرفه خود را به آنها محول کنید. بهترین ها توسط شرکت کبیر سازان در اختیار شما قرار می گیرد.

در نمایشگاه تجهیزات دندادنپزشکی چه چیزی وجود دارد؟

در این نمایشگاه شما و تمام رقیبان و غرفه داران در کنار هم ایستاده اید و سعی دارید خدمت خود را ارائه دهید و محصول خود را به نحوی بفروشانید، پس در این نمایشگاه تجهیزات داروئی (ایران هلث) تعدادی زیادی از کسایی که مانند شما دارن کار میکنن نیز هستن.

کلام آخر

در صورت فعالیت در شرکت های داخلی و ارائه کالا یا خدمات می توانید در نمایشگاه تجهیزات پزشکی (ایران هلث) ثبت نام و موقعیت خود را ایجاد کنید. لازم به ذکر است که این ارائه از استاندارد بالایی برخوردار است و بسیار شبیه به سری های قبلی امیدوار کننده است. ساخت و نگهداری غرفه نیازمند تلاش و دانش است. شما می توانید با افزودن کارکنان آگاه و با تجربه به برنامه خود به این مهم دست یابید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

میانگین امتیاز 5 / 5 – تعداد رای 1

Call Now Button