KABIR KARSAN

نمایشگاه صنایع خلاق سئول

تاریخ برگزاری : 2 الی 5 بهمن 1402
محل برگزاری : نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران
نمایشگاه صنایع خلاق

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه صنایع خلاق از تاریخ 2 لغایت 5 بهمن در سالن نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. این نمایشگاه با هدف شناسایی ایده های نوین و خلاق برگزار می شود.

غرفه سازی کبیرسازان یکی از شرکت های با قدمت در زمینه غرفه سازی در نمایشگاه صنایع خلاق است.

صنایع خلاق به چه معناست؟

صنایع خلاق به چه معناست؟ احتمالا این اولین سوالی است که با خواندن عنوان متن برای شما پیش می آید.

صنایع های خلاق همواره در اطراف ما قابل مشاهده هستند مانند، اپلیکیشن هایی که هر روز استفاده می کنیم، لباس هایی که در طول روز می پوشیم، کتاب هایی که می خوانیم و هر صنعت دیگری که خلاقیت در آن حضور موثر و به سزایی داشته باشد بخشی از صنایع خلاق است.

امروزه اکثرا صنایع جزئی از خانواده گسترده و بزرگ صنایع خلاق هستند زیرا به نحوی ایده های نوین را در بطن به خود همراه دارند.

نمایشگاه صنایع خلاق

تاریخچه نمایشگاه صنایع خلاق در ایران

نمایشگاه صنایع خلاق با همراه داشتن فرهنگ و هنر مورد توجه بسیاری از کشورها مانند، ارمنستان، هلند، دانمارک و بسیاری دیگر از کشورها بوده است. ایران هم در چند سال اخیر با برگزاری نمایشگاه صنایع خلاق، فرهنگ و خلاقیت کارآفرینان خود را به رخ دیگر کشورها کشیده است.

اولین بار نمایشگاه صنایع خلاق به همت اصفهانی های عزیز در 27 آبان ماه سال 1397 در اصفهان برگزار شد.

حضور در نمایشگاه صنایع خلاق سئول چه فایده ای دارد؟ 

شما با حضور و غرفه سازی در نمایشگاه صنایع خلاق سئول به محصولات خود فرصت مطرح شدن در عرصه بین الملی را می دهید. توجه داشته باشید انتخاب غرفه مناسب برای عرضه محصول شما نکته ی بسیار مهمی است که در ادامه به آن می پردازیم.

روزهای سردرگمی برای پیدا کردن بستر مناسب معرفی محصول خود را به فراموشی بسپارید، نمایشگاه صنایع خلاق سئول (بین المللی) بر طرف کننده این مشکل است. این رویداد به شما اجازه معرفی و تبلیغ برای محصولاتتان را به آسانی می دهد،

اگر شما به اساسی ترین فاکتور مذکور که غرفه سازی صحیح است توجه داشته باشید به راحتی می توانید، یکی از بزرگ ترین موفقیت های خود را در زمینه کارتان کسب کنید. رضایت مشتری از نحوه برخورد شما هم یکی از فاکتور های موفقیت در راه بهبودی کسب و کارتان است که لازم است به آن توجه کنید.

بالا بردن فروش در غرفه صنایع خلاق

برای بالا بردن فروش در غرفه صنایع خلاق شما مستلزم استفاده از نوآوری و ابتکار هستید تا بتوانید رقبا موجود در نمایشگاه را از میدان به در کنید، جذابیت و به نمایش گذاشتن صحیح محصول شما بهترین عامل برای جذب مشتری است. هرچقدر خلاقیت شما در طراحی غرفه صنایع خلاق بیشتر باشد خریداران محصول شما نیز بیشتر می شوند.

اگر محصول با کیفیت دارید و غرفه صنایع خلاق شما به اندازه کافی زیبا است باید به شما تبریک گفت شما یکی از برترین فروشنده های نمایشگاه صنایع خلاق سئول خواهید بود.

شرایط حضور در نمایشگاه صنایع خلاق چیست؟

شما برای حضور و شرکت در نمایشگاه صنایع خلاق نیاز به داشتن شرایط خاصی ندارید اما موفقیت شما در این نمایشگاه وابسته به عملکردتان برای ایجاد و ساخت غرفه و معرفی محصولاتتان است.

هر چقدر نوآوری شما در غرفه سازی و نور پردازی بیشتر باشد درصد موفقیت شما در این نمایشگاه بین المللی بالاتر می رود.

نمایشگاه صنایع خلاق

تاثیر غرفه سازی بر روی فروش محصول شما چقدر است؟

اجازه بدهید با یک مثال کوتاه برایتان توضیح بدهم. شما برای غذا خوردن چه رستورانی را انتخاب می کنید؟ رستورانی با طراحی و دکور زیبا و غذای معمولی یا یک رستوران زشت و وحشتناک با غذای عالی؟

تاثیر غرفه سازی برای محصولات شما این گونه است هر چقدر کیفیت محصول شما بالا باشد، تا در غرفه  زیبا و با کیفیت قرار نگیرد مورد توجه کسی نخواهد بود.

اگر فکر می کنید کوچک بودن محصول شما شانس شما برای کسب در آمد از نمایشگاه صنایع خلاق سئول را کم می کند، باید بگویم شما با همکاری غرفه سازی مطمئن و کار بلد همانند کبیرسازان می تواند شانس خود را برای کسب در آمد از محصولتان نسبت به بسیاری دیگر از رقبایتان افزایش دهید.

غرفه سازی برایتان سخت و زمان بر است؟

ساخت غرفه برای افراد عادی و بی تجربه و کم تجربه بسیار سخت و زمان بر است، اگر بخواهید غرفه خودتان را به تنهایی در نمایشگاه صنایع خلاق سئول برپا کنید این موضوع  درجه سخت بودن کار را افزایش خواهد داد.

برای بهبود سرعت عمل خود در نمایشگاه بهتر است غرفه سازی نمایشگاه را به شرکت هایی با سابقه کاری درخشان بدهید، یکی از شرکت های معتبر و موفق در این زمینه شرکت کبیرسازان است که می تواند با ارائه غرفه ارزان و باکیفیت شما را شیفته و مجذوب خود کند.

اگر بودجه شما برای شرکت و غرفه سازی در نمایشگاه کم است.

این مورد کوچک ترین و جزئی ترین مشکل برای شرکت در نمایشگاه صنایع خلاق سئو است. بسیاری از شرکت ها مانند کبیرسازان با بر پایی غرفه های فروشگاهی ارزان قیمت و مقرون بصرفه به سوی شما برای بهبود کسب و کارتان دست دوستی دراز می کنند، برای همین است که این شرکت مشتریان بسیار زیادی دارد این مشتری ها عبارتند از:

  • برندهای معروف داخلی
  • شرکت های کوچک و تازه کار
  • هلدینگ های معروف و بزرگ ایرانی
  • شرکت ها و کارگاه های بزرگ
  • و بسیاری دیگر…

غرفه سازی برای صنایع خلاق کوچک

اگر صاحب کسب و کار کوچک و نو پا هستید، این فرصت را از دست ندهید. شرکت در نمایشگاه صنایع خلاق سئول به گسترش کار شما کمک شایان و به سزایی می کند. با انتخاب طراح و غرفه ساز ارزان می توانید تیراژ فروش محصول خود را بالا ببرید، یک تیر و چند نشان!

با غرفه سازی ارزان و باکیفیت محصول شما در معرض دید افراد بیشتری قرار می گیرد، همچنین شما با توجه به نو پا بودن کسب و کارتان هزینه مقرون بصرفه ای را خرج غرفه سازی محصول خود کرده اید.

غرفه ساز مناسب برای شما

هلدینگ کبیرسازان با ایجاد غرفه های ارزان و فروشگاهی با کیفیت یکی از بهترین هلدینگ های غرفه ساز نمایشگاه های داخلی و خارجی است، همچنین باید متذکر شد ساخت غرفه در هلدینگ کبیرسازان بسیار آسان و ساده است به طوریکه شما با چند کلیک ساده می توانید ساخت غرفه نمایشگاهی خود را به کار بلدها بسپارید.

فعالیت در غرفه  های ساخته شده توسط شرکت کبیرسازان در نمایشگاه صنایع خلاق سئول  یکی از پول سازترین بستر های فروش محصولات صنایع خلاق است.

کبیر سازان قدمی بلند به سوی پیشرفت

هلدینگ کبیرسازان با سابقه 11 ساله خود توانسته مشتریان زیادی را برای کارفرمایان خود جذب کند. البته باید تاکید کرد، تخصص تیم مجرب و حرفه ای کبیرسازان نیز در این زمینه بی تاثیر نبوده است.

صاحبین کسب و کاری که غرفه سازی مجموعه خود را به کبیر سازان سپرده اند، آن چنان از این هلدینگ رضایت دارند که مشتری ثابت کبیرسازان شده اند و در اکثر نمایشگاه های داخلی و بین المللی  غرفه سازی محصولشان را به این شرکت می سپارند.

جمع بندی

نمایشگاه ها فرصت خوبی را در اختیار صاحبین کسب و کارها قرار می دهند که با ارائه خدمات و محصول خود کسب سود کنند. در این میان می توان در نمایشگاه ها غرفه گرفت، به مبادله پرداخت و کسب سود کرد.

شرکت در نمایشگاه به تمامی صنوف و تولید کنندگان کالاها پیشنهاد می شود. در خصوص ساخت غرفه در نمایشگاه صنایع فعال می توانید از گروه کبیر سازان کمک بگیرید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button