KABIR KARSAN

نمایشگاه بین المللی خودرو تهران

تاریخ برگزاری : 20 الی 30 اردیبهشت 1402
محل برگزاری : شهر آفتاب
جرایم ساخت غرفه

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه خودرو در تاریخ 20 الی 30 اردیبهشت در شهر آفتاب برگزار می شود. این نمایشگاه و غرفه سازی آن با هدف آشنایی خودرو سازان و محصولات ساخته شده آن ها و تعامل انجام می شود.

شرکت غرفه سازی کبیرسازان یکی از شرکت های با قدمت در زمینه غرفه سازی نمایشگاه اپتیک می باشد.

نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب یک فرصت تکرار نشدنی

صنعت خودرو در ایران و جهان بخش جدا نشدنی از زندگی روزمره همه ی افراد شده است، فکر کنید زندگی بدون خودرو چقدر زجرآور و خسته کننده است شما برای طی کردن مسافت های کوتاه و بلند باید زمان زیادی را صرف می کردید. اما؛ اکنون شما این صنعت مفید و پر سود را در ختیار خود دارید.

اگر کسب و کار شما در صنعت خودرو حرفی برای زدن دارد، شرکت در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب را از دست ندهید. شما با شرکت در این نمایشگاه محصولات خود را در معرض دید و انتخاب خریداران واقعی و بین المللی قرار می دهید. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با این نمایشگاه آشنا شوید.

تاریخچه برگزاری نمایشگاه خودرو در جهان

با ساخت و گسترش طراحی خودرو در کمپانی های مختلف کشورهای سازنده خودرو ها تصمیم گرفت اند، با برگزاری نمایشگاه خودرو به صورت بین المللی محصولات خود را به دیگر کشور ها معرفی کنند.

باتوجه به استقبال مردم و غرفه داران سالانه بیش از 1000نمایشگاه بین المللی خودرو در جهان برپا می شود.

زمان و محل دقیق برگزاری نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب

با توجه به مشکلاتی که سال گذشته برای برگزار کنندگان نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب اتفاق افتاد، برگزاری این نمایشگاه به تعویق افتاد و با توجه به اطلاعیه های شهر آفتاب محل برگزاری این نمایشگاه سال 1402 اعلام شده است، اما زمان دقیق برگزاری این نمایشگاه هنوز در دست نیست.

شهر آفتاب یکی از بهترین مجموع ها برای برگزاری نمایشگاه های بین المللی است.

شهر آفتاب کجاست؟

شهر آفتاب در واقع محل برگزاری بسیاری از نمایشگاه های بین المللی در تهران است، مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب سال 1395 در اردیبهشت ماه افتتاح شد. مساحت این مجموع بزرگ و نمایشگاهی 138 هکتار است.

آدرس دقیق این مجموعه تهران، بزرگهراه خلیج فارس قبل از عوارضی قم_ تهران است البته این یکی از راه های رسیدن به نمایشگاه است، شما به راحتی  می توانید ورودی های نمایشگاه از عوارضی تهران_قم را مشاهده کنید.

شهر آفتاب تا کنون نمایشگاه های بین المللی متعددی در زمینه و حرفه های مختلفی برگزار کرده است، امسال قرار است نمایشگاه خودرو تهران در این مجموع بزرگ و بین المللی برگزار گردد.

شرکت در نمایشگاه خودرو بین المللی چه فایده ای دارد؟

شما با شرکت و غرفه سازی در نمایشگاه خودرو تهران محصولات خود را از نظر کیفی محک می زنید، این نمایشگاه شاهد شرکت کنندگان زیادی از خارج و داخل ایران خواهد بود و فرصت مناسبی را برایتان جهت تعامل و رقابت فراهم می کند.

نحوه فعال سازی غرفه در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب

شما برای دریافت و رزرو غرفه در نمایشگاه شهر آفتاب باید به سایت برگزار کننده نمایشگاه مراجعه فرمایید، در سایت شهر آفتاب به شما نحوه غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی خودرو آموزش داده می شود. البته بهتر است قبل از رزرو غرفه با شرکت های غرفه ساز مانند شرکت کبیرسازان مشورت فرمایید.

راه های دستیابی به موفقیت در نمایشگاه بین المللی خودرو تهران

به منظور دستیابی به موفقیت، از کیفیت و آمادگی محصولات خود از چندین ماه قبل اطمینان حاصل کنید تا در هنگام برگزاری نمایشگاه بین المللی دچار مشکل نشوید. غرفه سازی محصولات خود را به دست شرکت های معتبر و با سابقه مانند هلدینگ کبیرسازان بسپارید تا در هنگام شروع نمایشگاه از آماده بودن غرفه خود مطمئن باشید.

قبل از هر اقدامی شرایط ثبت نام شهر آفتاب چهارمین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران را در سایت شهر آفتاب مطالع فرمایید تا از زمان و نحوه برگزاری این نمایشگاه مطلع شوید.

چند قدم موثر برای حذف رقبا از بازار فروش محصولات نمایشگاهی

در این بخش قرار است، چند قدم برای حذف رقبا را باهم مرور کنیم.

قدم اول: ثبت نام در شهر آفتاب چهارمین نمایشگاه بین المللی خودرو

قدم دوم: غرفه سازی  خلاقانه در نمایشگاه بین المللی خودرو از تاثیر گذارترین قدم برای نابودی رقبای شما است.

قدم سوم: ارائه محصول با کیفیت برای رقابت با محصولات بین المللی

قدم چهارم: غرفه فروشگاهی زیبا و رنگارنگ برای شما مشتریان زیادی در بر خواهد داشت.

قدم آخر: برای حذف رقبا برخورد و رفتار درست با خریدارن خودرو از غرفه خود را از قلم نیندازید.

رعایت و عمل به این پنج قدم بسیار ساده و مهم است. اما نمی توانید قدم هایی که مربوط غرفه سازی است را خودتان به تنهایی بردارید، برای غرفه سازی شما باید از متخصصین این حرفه همانند کبیرسازان  کمک بگیرید.

غرفه سازی مطمئن، یک راه موثر

داشتن غرفه زیبا و ارزان کمک قابل توجه ایی به کسب و کار شما در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب است. غرفه سازی مطمئن و کاربلد برگ برنده شما در نمایشگاه است.

یکی از بهترین شرکت ها در زمینه غرفه سازی شرکت کبیرسازان است، این هلدینگ معتبر با سابقه 11 ساله خود توانسته تا کنون موفقیت های متعددی را کسب کند. شرکت کبیرسازان با طراحی غرفه ارزان و با کیفیت پای ثابت اکثرا نمایشگاه های خودرو و شهر آفتاب است.

غرفه سازی ارزان و مقرون به صرفه

هر چقدر کیفیت غرفه سازی در نمایشگاه های بین المللی بالاتر باشد، محصولات شما هواداران بیشتری پیدا خواهد کرد. در کنار کیفیت غرفه قیمت غرفه سازی نیز بسیار مهم و حائز اهمیت است. شرکت های بسیار زیادی غرفه سازی انجام می دهند اما تا کنون هیچ هلدینگی به اندازه هلدینگ کبیرسازان نتوانسته کیفیت عالی را با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه بدهد.

چند ایده جذاب برای غرفه شما

چه اولین حضور شما در نمایشگاه باشد و چه سابقه حضور در نمایشگاه های شهر آفتاب را داشته باشید، همواره به دنبال ایده های جذاب و مشتری جذب کن خواهید بود. برخی از این ایده ها عبارتند از:

  1. نورپردازی: هر چقدر خلاقیت شما در نورپردازی و جلوه دهی به محصولاتتان بهتر باشد درصد موفقیت شما هم افزایش خواهد یافت.
  2. ویترین: چیدمان محصولات شما در پشت ویترین نشان دهنده سلیقه و نوآوری شما در کسب و کارتان است
  3. غرفه دار: کسی که در غرفه شما به عنوان غرفه دار و فروشنده حضور پیدا می کند باید تمام معیار های فروشنده خوش گفتار و مودب را داشته باشد.
  4. خلاقیت: خلاقیت در زمینه معرفی محصولات بهترین ایده برای جذب مشتری ثابت برای شما است.

این ها صرفا چند ایده ساده اما مهم برای جذاب تر شدن غرفه شما است، شما می توانید با همکاری شرکت کبیرسازان هزاران ایده دیگر دریافت کنید.

دلیل انتخاب هلدینگ کبیرسازان برای غرفه سازی چیست؟

همان طور که در بالا عنوان کرده ایم، شرکت کبیرسازان با سابقه درخشان خود به مشتریان هلدینگ کبیر سازان نشان داده که در انتخاب خود برای واگذاری غرفه سازی به این شرکت اشتباه نکرده اند.

کبیرسازان با تیم خلاق و حرفه ای خود می تواند غرفه شما را در کمترین زمان با بهترین کیفیت آماده کند، اما با توجه به محصولی که قرار است در غرفه فروشگاهی نمایشگاه بین المللی خودرو تهران ارائه دهید بهتر است با متخصصین هلدینگ کبیرسازان تماس بگیرید، تا اطلاعت کافی در مورد زمان آماده سازی غرفه را در اختیار شما قرار دهند.

جمع بندی

شرکت کبیرسازان در کنار ارائه غرفه سازی مدرن می تواند به شما راجب نحوه و قوانین برگزاری نمایشگاه نیز مشاوره بدهد. برای این کار کافی است برای مشاوره رایگان با مرکز کبیرسازان تماس بگیرید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button