KABIR KARSAN

نمایشگاه قیر و آسفالت، عایق، بتن سیمان و ماشین آلات وابسته

تاریخ برگزاری : 3 تا 6 اسفند 1402
نمایشگاه قیر و آسفالت

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه قیر و آسفالت و صنایع وابسته با همکاری وزرات خانه راه و شهر سازی برگزار شده است. این نمایشگاه موفق شده است سیزده دوره با هدف بررسی قیر و آسفالت و معرفی ابزار پیشرفته به صورت بین المللی بینندگان را برای بازدید جذب کند و همچنین توسعه ای در شرکت های تجاری که در این زمینه فعالیت می کنند ایجاد نماید.

چهاردهمین نمایشگاه قیر، آسفالت و صنایع وابسته با کمک متخصصان و مشاورانی که در این حوزه فعالیت داشته اند برگزار شده است. این نمایشگاه علاوه بر معرفی راهکار های جدید برای راهسازی و کمک به بهبود جاده های شهری و استانی آموزش هایی در مورد نگهداری، بهسازی و توسعه دادن قیر و آسفالت نیز ایجاد کرده است.

با استفاده از فناوری های نوین در این حوزه که در نمایشگاه به بازدید کنندگان داخلی و خارجی نشان داده شده است می توان در بخش راه سازی پیشرفت زیادی کرد. از طرفی تجهیزات محافظت و نگهداری آسفالت جاده ای و بین شهری همراه با تثبیت کردن آسفالت، روسازی و زیر سازی آن انجام شده است. غرفه سازی کبیر سازان در این نمایشگاه برای طراحی و اجرا می تواند بهترین مشاور باشد.

نمایشگاه قیر و آسفالت، عایق، بتن سیمان چه خدماتی ارائه می شود؟

با توجه به اینکه ترافیک های شهری و بین شهری در حال افزایش است و همچنین در همه محور های جاده ای ماشین های سنگین، نیمه سنگین و خودرو در حال حرکت هستند، تحلیل هایی برای زیر سازی آسفالت که کمترین فشار بر روی خاک بیاید بررسی و آزمایش می شود.

علاوه بر این نرم افزار های متعددی در این نمایشگاه معرفی می شود تا با استفاده از آن ها طراحی های لازم برای مشخص کردن بهترین اسفالت ارائه شود. با استفاده از برنامه هایی که در نمایشگاه به بازدید کنندگان و شرکت های داخلی و خارجی معرفی می شود می توان مدل های مختلف هندسی، پیجیده را با طراحی و غرفه سازی بارگذاری کرد.

با استفاده از آن ها تحقیقاتی در زمینه های مختلف مثل نوع اسفالت، ضخامت، مواد تشکیل دهنده انجام داد. همچنین وسایل و تجهیزات میکانیزم مخصوص کارگاه ها و کارخانه های تولید اسفالت نیز با انجام غرفه سازی به نمایش گذاشته می شود که با معرفی پیشرفته ترین دستگاه ها می توان قرارداد های تجاری اقتصادی امضا کرد. غرفه سازی کبیر سازان با هدف طراحی و  ساخت غرفه مرتبط با این نمایشگاه می تواند مشاور خوبی باشد.

نمایشگاه قیر و آسفالت 1402

هدف از برگزاری نمایشگاه قیر و آسفالت، بتن ساختمان و صنایع وابسته چیست؟

هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی بیشتر با انواع قیر و آسفالت های خارجی و ایرانی است. همچنین تجهیزات پیشرفته مثل ماشین های مکانیکی بزرگ برای معرفی به بازدید کنندگان و شرکت های مختلف با انجام غرفه سازی  به نمایش گذاشته می شود.

علاوه براین غرفه هایی نیز باهدف آموزش و آشنایی کارگاه های جاده سازی خود ایجاد شده اند. با انجام غرفه سازی انواع مختلف قیر و آسفالت و آموزش هایی در جهت انتخاب بهترین مواد برای زیرسازی راه ها و جاده های شهری و بین شهری برای بازدید کنندگان ایجاد می شود.

از طرفی تحلیل هایی نیز برای بهبود جاده های پر ترافیک نیز انجام می شود تا راهکار هایی برای تعویض آسفالت، تثبیت و جایگزینی مواد استفاده شده انجام شود. مهم ترین هدف برگزاری این نمایشگاه بین المللی توسعه شرکت های تجاری و اقتصادی برای انجام پروژه های داخلی و خارجی است.

با انجام غرفه سازی و بازدید از توانایی شرکت ها و کارگاه های تجاری بازدید کنندگان برای ثبت قرار داد ترغیب خواهند شد و می توانند به این شرکت ها برای ساخت راه ها با دوام و کارآمد اعتماد کنند. برای مشاوره در زمینه طراحی غرفه می توانید با شرکت غرفه سازی کبیر سازان تماس بگیرید.

شرکت نمایشگاهی کبیرسازان

غرفه سازی با شرکت کبیرسازان در نمایشگاه قیر و آسفالت و صنایع وابسته

با توجه به اینکه غرفه سازی این نمایشگاه بین المللی توسط شرکت غرفه سازی کبیر سازان انجام می شود بنابراین بهترین و جدیدترین مدل برای طراحی غرفه به کار گرفته می شود. غرفه سازی در این نمایشگاه بین المللی با استفاده از مواد و متریال بسیار سبک انجام می گیرد در نتیجه نصب و حمل و نقل این وسایل بسیار آسان است.

علاوه بر این تمام طراحی های انجام شده در هرغرفه به سبک جدید انجام می شود و بازیدید کنندگان با دیدن طراحی و غرفه سازی به سبک اورگانیک و جدید از تمام غرفه ها استقبال خواهند کرد. از طرفی به دلیل اینکه نمایشگاه مربوط به قیر، آسفالت، راهسازی و غیره است غرفه سازی مرتبط با این موضوع طراحی می شود.

غرفه های ایجاد شده برای نشان دادن نوع طراحی، بررسی ، ثبیت و غیره در جاده ها است. مواد و متریالی که برای غرفه سازی استفاده می شود از تجهیزات بازیافتی و بسیار کم هزینه است.

غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی آسفالت، قیر، بتن ساختمان چه اهمیتی دارد؟

طراحی و غرفه سازی برای این نمایشگاه بین المللی بسیار حائز اهمیت است. به دلیل اینکه طراحی با مدل های جدید و به روز مرتبط با راهسازی، مواد و متریال استفاده شده در آسفالت و غیر می تواند بازدید کنندگان را برای آشنایی بیشتر به خود جذب کند.

علاوه براین آشنایی با ماشین های مکانیکی و تجهیزاتی که برای ساخت آسفالت و یا نصب آسافالت در راه ها و جاده ها انجام می شود، می تواند بسیار موثر عمل کند. به دلیل اینکه باعث کسب اطلاعات بیشتر باری کاربران و بازدید کنندگان خواهد شد و از جهت دیگر نیز شرکت های تجاری داخلی و خارجی با دستگاه های تازه ایجاد شده توسط مهندسان و متخصصان آشنا می شوند.

در نهایت می توانند در این مورد سرمایه گذاری انجام دهند. با توجه به اینکه قیر وآسفالت از مواد وابسته به نفت و مشتقات آن است می توان با استفاده از طرح ها و مدل های ارگانیک با این مواد و متریال بیشتر آشنا شد. توصیه می شود قبل از ثبت نام در نمایشگاه آمادگی لازم را داشته باشید تا  پس از آن هدف نهایی خود را یعنی معرفی طرح های برتر، توسعه شرکت تجاری خود را نهایی کنید. شرکت غرفه سازی کبیر سازان بهترین راهنما در جهت طراحی غرفه است.

چه قوانینی برای شرکت در نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، بتن ساختمان و صنایع وابسته وجود دارد؟

برای شرکت در هر نمایشگاهی قوانینی وجود دارد که با رعایت کردن این قوانین می توانید در نمایشگاه بین المللی شرکت کنید. اول اینکه شرکت هایی در این نمایشگاه می توانند حضور یابند که محصول و محتوایی در این زمینه داشته باشند. علاوه براین بتوانند ایده جدیدی درجهت بهبود اسفالت راه های بین شهری و پرترافیک بدهند.

یکی دیگر از این قوانین این است که قبل از شروع نمایشگاه هزینه ای باید برای ثبت شرکت خود بپردازید و غرفه ای که به شما تعلق گرفته است را طراحی نمایید. همچنین لازم با توجه به مقررات نمایشگاه در مدت دو روز قبل از برگزاری نمایشگاه غرفه سازی شرکت شما آماده باشد.

شما می توانید برای طراحی غرفه از غرفه سازی کبیر سازان کمک و مشاوره بگیرید. در غرفه مورد نظر شما باید یک متخصص آشنا برای معرفی محصولات و ایده های ایجاد شده وجود داشته باشد.

کلام آخر

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، بتن ساختمان و ماشین آلات وابسته از 3 تا 6 اسفند برگزار می گردد. هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی ایده های برتر و شناسایی مواد و متریال جایگزین در راهسازی و تثبیت آسفالت راه ها است. همچنین در این نمایشگاه بین المللی ماشین آلات پیشرفته و جدید برای ساخت آسفالت، آماده کردن قیر و ثبیت راه ها نیز به نمایش گذاشته می شود.

متخصصین که در این غرفه های نمایشگاه وجود دارند با توجه به استقبال بازدید کنندگان به معرفی مواد و ماشین آلات شرکت می پردازند. علاوه براین هدف از ایجاد این نمایشگاه توسعه شرکت های تجاری برای ایجاد طرح های بهتر و بسته شدن و انعقاد قرار داد های بین المللی است. غرفه سازی کبیر سازان می تواند در زمینه طراحی غرفه به شما کمک کند.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button