KABIR KARSAN

نمایشگاه حمام و سونا و استخر

تاریخ برگزاری : 16 الی 19 خرداد 1402
محل برگزاری : نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران
نمایشگاه حمام و سونا

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه حمام و سونا و استخر یکی از پر بازدیدترین و بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی است. این نمایشگاه‌ها هر ساله در سراسر جهان برگزار می‌شودو غرفه سازی های خاص دارد. خوشبختانه با همت مسئولان مربوطه این نمایشگاه امسال در ایران و در شهر تهران برگزار می‌شود.

 این نمایشگاه در بازه زمانی سه شنبه ۱۶ خرداد الی جمعه ۱۹ خرداد برگزار می‌شود. شما در این تاریخ می‌توانید از صنایع و تجهیزات آشپزخانه و حمام این نمایشگاه دیدن کنید. این نمایشگاه در بین افرادی که در عرصه تولید صنایع و تجهیزات آشپزخانه فعالیت می‌کنند از اهمیت بالایی برخوردار است.

 با توجه به نتایج موجود سالانه بازدیدکنندگان زیادی از این نمایشگاه بازدید می‌کنند. این نمایشگاه بین‌المللی از مزایای زیادی برخوردار است. یکی از مزایای این نمایشگاه این است که هرسال تعداد زیادی از شرکت‌های داخلی و خارجی در این نمایشگاه به گرد هم می‌آیند و محصولات و تجهیزات خود را به نمایش می‌گذارند.

مزایای برگزاری بیستمین نمایشگاه حمام و سونا و استخر

با برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی این فرصت برای افراد پیش می‌آید تا بتوانند کسب و کار خودشان را معرفی کنند و همچنین در توسعه کسب‌وکارشان موفق شوند. نمایشگاه‌های بین‌المللی در نقاط مختلف جهان به صورت سالانه افتتاح و برگزار می‌شوند. از نمایشگاه‌های بین‌المللی هم عرضه‌کنندگان و هم بازدیدکنندگان می‌توانند سود ببرند.

البته بدون شک اینکه این نمایشگاه‌ها چقدر می‌توانند برای شما سود و منفعت داشته باشند به خودتان بستگی دارد. هرچقدر عملکرد شما و کیفیت کالاهای محصولات‌تان بالاتر باشد در این نمایشگاه موفق‌تر خواهید بود. طبق آمار موجود سالانه افراد زیادی خواهان شرکت در این نمایشگاه‌ها هستند.

بیستمین نمایشگاه حمام و سونا و استخر در خردادماه برگزار خواهد شد. اگر شما نیز دوست دارید که جزء شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه باشید، باید نکاتی را در نظر داشته باشید. اولین نکته این است که قطعاً این نمایشگاه به خیلی از افراد کمک می‌کند تا کسب‌وکار خود را توسعه دهند.

دومین مورد این است که در این نمایشگاه کالاها و محصولات خود را می‌توانید با بهترین قیمت در اختیار بازدیدکنندگان بگذارید و آن‌ها را بفروشید. ناگفته نماند که تمامی این‌ها بستگی به نوع عملکرد خودتان دارد.

اگر نتوانید در این نمایشگاه از خود عملکرد خوبی نشان دهید و یا عواملی را رعایت نکنید قطعا شرکت در این نمایشگاه هیچ کمکی در توسعه کسب و کارتان به شما نمی‌کند.

اما ممکن است که شما نخواهید به عنوان شرکت‌کننده در این نمایشگاه‌ها حضور داشته باشید و فقط نقش بازدیدکننده را داشته باشید. در این صورت باز هم بازدید از نمایشگاه برای شما سود و منفعت زیادی دارد.

از آنجایی که نمایشگاه‌های بین المللی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که هم برای بازدیدکنندگان و هم برای عرضه‌کنندگان دارای سود و منافع هایی هستند در نتیجه شما نیز می‌توانید از این نمایشگاه نهایت استفاده را داشته باشد.

شرکت‌ها و برندهای مختلفی در این نمایشگاه فعالیت می‌کنند. شما می‌توانید در این نمایشگاه کالا یا محصول مورد نظر خود را با مناسب‌ترین قیمت بیابید. غرفه‌سازی در این نمایشگاه از اهمیت بالایی برخوردار است‌. لذا شرکت‌هایی که فرایند غرفه‌سازی را انجام می‌دهند نیز  می‌توانند از طریق این نمایشگاه‌ها کسب و کار خود را رونق دهند.

شرکت‌ها و برندهایی که در این نمایشگاه محصولات و کالاهای خودشان را به نمایش می‌گذارند معمولاً از بهترین برندها هستند. علاوه بر این شما می‌توانید کالای مورد نظر خود را در نمایشگاه‌های بین‌المللی با بهترین قیمت تهیه کنید. البته ناگفته نماند که در این نمایشگاه‌ها به دلیل اینکه مارک‌ها و برندهای مختلفی اجناس خود را به فروش گذاشته‌اند در نتیجه ممکن است قیمت‌ها با هم متفاوت باشد.

نمایشگاه حمام و سونا

اهداف برگزاری نمایشگاه حمام و سونا و استخر

نمایشگاه‌های بین‌المللی‌ که سالانه برگزار می‌شوند، این فرصت طلایی را برای عرضه‌کنندگان فراهم می‌کنند تا بتوانند که کالاها و محصولات خودشان را در یک مکان پربازدید در معرض دید افراد زیادی قرار دهند. همین امر سبب می‌شود که آن‌ها موفق شود تا کالاهای محصولات خود را با مناسب‌ترین قیمت بفروشند.

نمایشگاه حمام و سونا و استخر سالانه در تهران برگزار می‌شود‌. در این نمایشگاه بین‌المللی تعداد خیلی زیادی از شرکت‌های خارجی و داخلی شرکت می‌کنند. این شرکت‌ها معمولاً معروف و معتبر هستند و محصولات‌شان از کیفیت بالایی برخوردار است.

لذا شما می‌توانید کالا یا وسیله مورد نظر خود را حتی اگر کمیاب باشند‌، در این نمایشگاه بیابید‌. امروزه تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر از اهمیت بالایی برخوردار هستند. معمولا در بازار قیمت آن‌ها بسیار بالا است. اما شما در این نمایشگاه می‌توانید تجهیزات مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

چگونه در نمایشگاه بین‌المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر موفق شویم ؟

از آنجایی که سالانه شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی بسیار زیادی در این نمایشگاه شرکت می‌کنند، رقابت در این نمایشگاه بسیار بالا است.  توجه داشته باشید که شرکت کردن شما در این نمایشگاه خیلی مهم نیست.

غرفه‌سازی

مورد اول شکل ظاهری غرفه‌ای است که می‌سازید. برخی از شرکت‌کنندگان تصور می‌کنند که نوع غرفه ساخته شده اهمیتی ندارد. آن‌ها با این تصور در نمایشگاه‌های بین‌المللی شرکت می‌کنند و شکست می‌خورند. در حقیقت باید بگوییم غرفه‌ای که در نمایشگاه ساخته می‌شود در رسیدن شما به موفقیت نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند.

 غرفه جذاب و مناسب بازدیدکنندگان زیادی را جذب می‌کند. قطعاً برای ساخت یک غرفه حرفه‌ای باید هزینه زیادی را صرف کنید. اما اگر علاوه بر غرفه کیفیت محصولات‌تان نیز بالا باشد خواهید دید که از طریق این نمایشگاه چقدر توانسته‌اید که کسب‌وکار خود را توسعه دهید.

سعی کنید که از طراحی و ساخت غرفه‌های تکراری و ساده پرهیز کنید. قطعاً هیچ بازدیدکننده‌ای دوست ندارد که از غرفه‌هایی که ساده هستند و هیچ جذابیتی ندارند بازدید کند.

 برای اینکه بتوانید یک غرفه شیک و البته مناسب با فضای نمایشگاه‌ بین‌المللی بسازید می‌توانید از غرفه‌سازی کبیرسازان دعوت به همکاری کنید. غرفه‌سازی کبیرسازان در ساخت غرفه‌های نمایشگاه‌های بین‌المللی به شما کمک زیادی می‌کند.

در حقیقت موفق شدن شما در این نمایشگاه و استفاده از آن به عنوان راهی برای رونق کسب‌وکارتان از اهمیت بالایی برخوردار است. قطعاً اگر می‌خواهید موفق شوید باید مواردی را رعایت کنید.

البته در مقابل طراحی یک غرفه خیلی شلوغ نیز مناسب نمایشگاه‌های بین‌المللی نیست. سعی کنید غرفه نمایشگاه خود را به گونه‌ای طراحی کرده و بسازید که دکوراسیون جذابی داشته باشد.

حمام و سونا

عملکرد کارکنان غرفه

اگر می‌خواهید که برای غرفه‌تان کارکنانی را استخدام کنید حتما باید مواردی را رعایت کنید. مورد اول این است، کارکنانی که انتخاب می‌کنید باید روابط اجتماعی بالایی داشته باشند. زیرا اینکه چقدر کارکنان غرفه‌تان بتوانند با بازدیدکنندگان ارتباط برقرار کنند، در این نمایشگاه از اهمیت بالایی برخوردار است. قطعاً در طول این نمایشگاه افراد زیادی از غرفه‌تان بازدید می‌کنند. باید کارکنان شما آن‌قدر مهارت داشته باشند که در این فرصتی که افراد از غرفه بازدید می‌کنند، به آن‌ها تمامی ویژگی‌های محصولات‌تان را معرفی کنند. علاوه بر این باید کارکنان شما بتوانند بازدیدکنندگان را برای خرید کالا یا محصول ترغیب کنند.

تبلیغات

در کنار نوع غرفه و کارکنان، تبلیغات نیز می‌توانند مسیر رسیدن به موفقیت را برای شما کوتاه کنند. شما برای اینکه بتوانید محصولات خود را بهتر به دیگران معرفی کنید می‌توانید از تبلیغات استفاده کنید. تبلیغاتی که می‌خواهید انجام دهید باید از جذابیت حداکثری برخوردار باشند. از انجام تبلیغات تکراری، خسته‌کننده و یا نامفهوم در رابطه با کالاها یا خدمات خود، خودداری کنید.

سخن پایانی

برای اینکه بتوانید در این نمایشگاه شرکت کنید باید هرچه سریع‌تر برای ثبت نام اقدام نمایید. ساخت غرفه مناسب در جذب مشتری بسیار موثر است لذا حتما غرفه خود را در حیطه اصلی نمایشگاه بسازید و از ساخت غرفه خود در حاشیه نمایشگاه خودداری کنید.از آنجایی که غرفه سازی در نمایشگاه بسیار مهم است می‌توانید از غرفه‌سازی کبیرسازان برای ساخت یک غرفه مناسب دعوت به همکاری کنید.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button