ساخت غرفه نمایشگاهی شرکت آذر پمپ ایرانیان ۹۶

  • ساخت غرفه نمایشگاهی شرکت آذر پمپ ایرانیان ۹۶

ساخت غرفه شرکت آذر پمپ ایرانیان با پیشرو کبیرسازان کارسان

امروزه ساخت غرفه ها در نمایشگاه ها با توجه به اهمیت روزافزون تبلیغات در رشد کسب و کار ها بیش از پیش مورد توجه صاحبان کسب و کارها و کارخانه ها و… قرار گرفته است . کبیرسازان کارسان با ارائه خدمات ساخت غرفه توانسته به شما کمک کند تا همواره در زمینه کسب و کار خودتان پیشرو باشید و شرکت آذر پمپ ایرانیان این وظیفه را به شرکت ما سپرده که ما با انجام کار به نحو احسن توانسته ایم اعتماد آنها را جلب نماییم .

شرکت آذر پمپ ایرانیان

مديريت فروشگاه شرکت آذر پمپ ایرانیان همواره با بهبود مستمر سيستمها وروشهای انجام کار وبا بکارگيری اطلاعات و دانش مورد نياز سعی در ارائه خدمات بهتر ، سريعتر و ارزانتر به مشتريان خود داشته و خواهند داشت.
شرکت فعالیت خود را با نگرش مشتری مداری آغاز نموده و از ابتدای کار تلاش دارد تا سه عامل قیمت،کیفیت و تحویل به موقع را در طبق خواسته ی مشتریان خود به شکل مطلوب فراهم نماید.

بخشی از محصولات کلینت ونتا شامل : عایق الاستومریک ، عایق های صوتی ، کانال از پیش عایق شده ، بست و ساپورت ، کانالهای تهویه مطبوع شامل عایقدار و بدون عایق ، کانکتور و متعلقات تهویه و … دارای گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی می باشد.

عایق الاستومریک جایگزین بسیار مناسبی برای عایق های سنتی و قدیمی از جمله: پشم شیشه، پشم سنگ به همراه مل و ماستیک و فوم های سفید رنگ پلی اتیلن بوده و کانال از پیش عایق شده PIR و فنولیک جایگزین کانال های قدیمی و سنتی گالوانیزه می باشند.

 

دسته بندی :

اشتراک گذاری :

0 نظر

نوشتن نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *