غرفه سازی گروه صنعتی آذریاپ نمایشگاه آرد و نان ۹۷

  • غرفه سازی گروه صنعتی آذریاپ نمایشگاه آرد و نان ۹۷

 

گروه صنعتی آذریاپ

گروه صنعتی آذریاپ در سال ۱۳۸۳ با هدف ایجاد تحول در کیفیت و بهداشت خمیر نان با ثبت اختراع دستگاه مارپیچ عمودی حلزونی به شماره اختراع ۳۰۵۶۷ در استان صنعت خیز آذربایجان شرقی کار خود را شروع کرد.
این واحد در زمان تأسیس با نام شرکت مرمرپخت آذربایجان وارد عرصه تولید شد و با تولید و توزیع دستگاه یکپارچه چانه‌گیر پهن‌کن اتوماتیک با اتکاء به کیفیت بالا و تکنولوژیهای جدید توانست تحول بزرگی در صنعت نان بوجود آورد.

این شرکت در ادامه روند فعالیت خود، در سال‌های بعد با ثبت اختراع‌های متعدد از جمله، سوپاپ تخلیه هوای اضافی موجود در بین خمیر، که در بالا بردن و حفظ کیفیت خمیر نقش مهمی دارد، و نیز سیستم ایمنی خودکار برای دستگاههای صنعتی توانست با ارائه ایده‌های جدید پیشرفت نماید.

غرفه سازی گروه صنعتی آذر یاب

امروزه غرفه سازی در نمایشگاه ها با توجه به اهمیت روزافزون تبلیغات در رشد کسب و کار ها بیش از پیش مورد توجه صاحبان کسب و کارها و کارخانه ها و… قرار گرفته است . کبیرسازان کارسان با ارائه خدمات ساخت غرفه توانسته به شما کمک کند تا همواره در زمینه کسب و کار خودتان پیشرو باشید و گروه صنعتی آذر یاب این وظیفه را به شرکت ما سپرده که ما با انجام کار به نحو احسن توانسته ایم اعتماد آنهارا جلب نماییم .

 

 

دسته بندی :

اشتراک گذاری :

0 نظر

نوشتن نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *