غرفه سازی شرکت پلی پارس ایرانیان ۱۳۹۸

  • غرفه سازی شرکت پلی پارس ایرانیان ۱۳۹۸

غرفه سازی شرکت پلی پارس ایرانیان

شرکت پلی پارس ایرانیان در راستای تحقق سیاست‌های کلان بهبود و بهره‌وری در صنعت آب کشور از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را در بخش تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن و پلی پروپیلن جهت مصرف در صنعت آبیاری، آبرسانی، کشاورزی، آب و فاضلاب ساختمان و پروژه‌های تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی با برند پلی پارس آغاز نمود .

در این راستا در سازمان‌های جهاد کشاورزی، شرکت‌های آب منطقه‌ای‌، شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی، پروژه‌های فضای سبز شهرداری، شرکت‌های مخابرات و همینطور شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی حضور یافته و همواره تلاش نموده ضمن به کارگیری پرسنلی مجرب با دانش و استفاده از تکنولوژی روز در جهت توسعه روابط تجاری و بازرگانی کشورهای همسایه و صادرات محصول به کشورها و بازارهای هدف مرتبط گام بردارد.

پلی پارس امروزه بزرگترین تولید کننده انواع اتصالات پلی اتیلن در منطقه می‌باشد. در سال ۱۳۹۸ قراردادی فی مابین شرکت پلی  پارس ایرانیان و شرکت غرفه سازی کبیرسازان کارسان منعقد شد که بر اساس آن تمامی مراحل طراحی و ساخت غرفه آن شرکت توسط تیم غرفه سازی کبیرسازان کارسان انجام گشت.امید به همکاری بیشتر با مجموعه بزرگ پلی پارس ایرانیان…

 

 

محل : نمایشگاه آب و فاضلاب 1398

منطقه : نمایشگاه آب و فاضلاب 1398

دسته بندی : نمایشگاه آب و فاضلاب

اشتراک گذاری :

0 نظر

نوشتن نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *