KABIR KARSAN

نمایشگاه لوله و اتصالات

تاریخ برگزاری : 13 الی 16 مهر سال 1402
نمایشگاه لوله و اتصالات

برای خرید لیست مشارکت‌کنندگان در واتساپ به شماره 09104553669 پیام دهید.

نمایشگاه لوله و اتصالات، ماشین آلات و تجهیزات وابسته برای ایجاد کردن بستری مناسب جهت ارائه ایده های جدید صنعت لوله و اتصالات در تاریخ 13 الی 16 مهر سال 1402  برگزار می شود. در این نمایشگاه فناوری های نوین مربوط به شیرآلات، پمپ، فیلتر و غیره ارائه می گردد.

علاوه براین محیطی برای گفتگو و تعامل میان شرکت های داخلی و خارجی نیز فراهم می شود. معمولا با برگزاری نمایشگاه های بین المللی لوله و صنعت های وابسته از تولید کنندگان، نخبگان و فعالان در این عرصه نیز حمایت گسترده ای انجام می شود.

همچنین برای گسترش و توسعه صنایعی که در این زمینه است و به صورت اقتصادی و تجاری نیز فعال هستند گفتکو و گفتمان ایجاد می شود.

افراد و شرکت هایی که در این نمایشگاه شرکت می کنند آخرین محصولات، نوآوری ها و حتی دست آوردهای جدید خود را به نمایش می گذارند.

قبل از ایجاد نمایشگاه بین المللی انجمن و اتحادیه هایی که در این زمینه فعالیت دارند برای کمک و ساماندهی در برگزاری نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند.

غرفه سازی کبیر سازان جهت مشاوره و طراحی غرفه می تواند بهترین کمک کننده باشد.

در نمایشگاه لوله و اتصالات، ماشین آلات و تجهیزات وابسته چه خدماتی ارائه می شود؟

در این نمایشگاه بین المللی برای شرکت های تازه تاسیس و برای گسترش فعالیت متخصصان و نخبگان در این زمینه خدمات متنوعی ارائه می شود. برای نمونه می توان به غرفه سازی و  نمایش گذاشتن طرح های نوین، محصولات و ایده های جدید اشاره کرد.

علاوه براین شرکت های خارجی و داخلی نیز از تمام ایده ها، محصولات جدید در این زمینه استقبال می کنند و در صورت مشاهده بهترین ایده در شرکت های تجاری قرار داد های اقتصادی برای ساخت و تولید محصولات امضا می کنند.

از دیگر خدمات نمایشگاه به شرکت ها و متخصصانی که شرکت کرده اند این است که با بحث و تعامل بین این افراد و شناسایی بهترین محصولات در زمینه لوله و اتصالات و همچنین ایجاد سیمنارهایی در رابطه با ساخت محصولات جدید کمک زیادی به متخصصان و نخبگان می کنند.

از دیگر خدماتی که در این نمایشگاه به تمام غرفه داران در زمینه غرفه سازی ارائه می شود حمایت معنوی اتحادیه ها و انجمن هایی است که  مرتبط با لوله، اتصالات و خدمات وابسته فعالیت انجام می دهند. این انجمن ها به صورت مشاور و متخصص در خدمت غرفه داران هستند و به آن ها مشاوره می دهند.

غرفه سازی کبیر سازان در جهت ساخت بهترین غرفه آماده خدمت رسانی است.

هدف از برگزاری نمایشگاه لوله و اتصالات، ماشین آلات و تجهیزات وابسته چیست؟

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات و صنایع وابسته این است که شرکت ها، نخبگان و متخصصانی که شرکت می کنند با ایده و طرح های پیشرفته آشنا شوند. علاوه براین این نمایشگاه باهدف شناسایی بهترین محصولات و طرح های جدید برگزار شود.

در این نمایشگاه بین المللی ماشین آلاتی با استفاده از غرفه سازی به نمایش گذاشته می شود که براساس مدل های جدید روز دنیا و براساس طرح هایی که توسط نخبگان و متخصصان ایجاد شده است، به نمایش گذاشته می شود.

با شناسایی شرکت های تجاری و اقتصادی که در این زمینه فعالیت بیشتری دارند می توان در توسعه این صنعت گام های بزرگی برداشت. در نهایت با شرکت های خارجی و داخلی بعنوان بازدید کننده قرار داد امضا کرد. این شرکت ها می توانند جهت گسترش ایده ها و طرح های جدید افراد جوان با کمک غرفه سازی  کمک زیادی انجام دهند.

از دیگر اهدافی که نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات وابسته انجام می شود آموزش هایی برای ساخت محصولات جدید است که در غرفه سازی انجام شده صورت می گیرد. این نمایشگاه تنها جنبه بازدید ندارد و می توان آموزش های جدید نیز از آن بدست آورد.

غرفه سازی با شرکت کبیر سازان در نمایشگاه  لوله و اتصالات، ماشین آلات و تجهیزات وابسته

غرفه سازی در این نمایشگاه بین المللی توسط شرکت غرفه سازی کبیر سازان انجام می شود بنابراین مدل هایی استفاده می شود که متناسب با موضوع نمایشگاه باشد.

قوانین نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات، تجهیزات و ماشین آلات

شرکت کنندگانی که در غرفه سازی نمایشگاه تصمیم دارند طراحی غرفه خود را بالاتر از دو نیم متر انجام دهند باید درخواست خود را ثبت نمایند.

  • علاوه بر این غرفه انتخاب شده به شرکت کنندگانی که ساخت و غرفه سازی انجام نمی دهند یک روز قبل از برگزاری نمایشگاه غرفه مورد نظر به آن ها تحویل داده خواهد شد. زمانی که به طراحی و چیدمان غرفه اختصاص داده شده است چند روز قبل به شرکت کنندگان اطلاع داده می شود.
  • عملیات ساخت و ساز، طراحی و غرفه سازی باید دو روز قبل از برگزاری نمایشگاه به پایان رسیده باشد. بهتر است بدانید اگر افرادی دیر تر از زمان مشخص شده عملیات اجرایی را انجام دهند بعنوان متخلف شناخته می شوند و باید بیشتر از ده در صد اجرا بها پرداخت کنند.
  • غرفه سازی کبیر سازان با هدف طراحی و ساخت بهترین غرفه در این نمایشگاه حضور دارد.
  • همچنین طرح های ایجاد شده بسیار خلاقانه است و می تواند مورد استقبال بازدید کنندگان و شرکت های داخلی و خارجی برای ثبت قرار داد شود.
  • غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات و تجهیزات وابسته با استفاده از ابزار و تجهیزاتی انجام می شود که بسیار سبک و قابل حمل است، انجام می شود.
  • همچنین طرح هایی که در غرفه سازی اجرا می شود براساس مدل های جدید و ارگانیک است در نتیجه هرغرفه دارای طرحی جدید است و نسبت به دیگر غرفه ها تفاوت دارد.
  • به دلیل اینکه نمایشگاه بین المللی مربوط به لوله و اتصالات و ماشین آلات آن است باید غرفه سازی ساخته و طراحی شده نیز مربوط به این موضوع باشد.
  • به همین دلیل تیم غرفه سازی کبیر با برنامه ریزی هایی که انجام داده است برای ایجاد سبکی جدید و مدرن طراحی های خود را مرتبط با نمایشگاه انجام داده است.

 

شرکت نمایشگاهی کبیرسازان

غرفه سازی در نمایشگاه لوله و اتصالات 1402 چه اهمیتی دارد؟

انجام غرفه سازی و ایجاد طرح های جدید برای نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات و صنایع وابسته از اهمیت بالایی برخوردار است.

مواد و ابزاری که برای ساخت مدل های جدید استفاده می شود براساس طرح های تازه و و ارتباط زیادی با لوله و اتصالات و تجهیزات وابسته به آن دارد.

این نوع طرح هایی که توسط می تواند بازدید کنندگان زیادی از جمله شرکت های داخلی و خارجی را برای ثبت قرار داد ترغیب کند. یکی از طرح هایی که انجام می شود آشنایی با لوله و اتصالات و صنایع وابسته آن در محیط غرفه و نمای بیرونی آن است.

این بسیار خلاقانه باعث آشنایی بیشتر با لوله ها، جنس جدید همراه با طرح هایی که برای ماشین آلات و تجهیزات وابسته می شود. انجام طرح های جدید و مرتبط با نمایشگاه باعث می شود تا بازدید کنندگان و شرکت های داخلی تمایل بیشتری برای آشنایی با این محصولات ارائه شده در غرفه ها داشته باشند.

کلام آخر

نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات، تجهیزات و ماشین آلات از 3 تا 6 اسفند ماه برگزار می شود. این نمایشگاه با هدف آشنایی بیشتر با طرح های اجرایی و ایده جدید نخبگان و کارشناسان برگزار می شود.

علاوه براین در نمایشگاه محصولات شرکت های تجاری نیز وجود دارد که به نمایش گذاشته می شود. غرفه سازی انجام شده برای نمایشگاه مربوط به موضوع نمایشگاه و محصولات مرتبط به آن است. همچنین آموزش هایی برای آشنایی بیشتر در این زمینه به بازدید کنندگان داده خواهد شد.

با طراحی خلاقانه و بهتر بازدید کنندگان بیشتری برای انجام قرار داد های تجاری به صورت داخلی و خارجی خواهند آمد. غرفه سازی کبیر سازان با هدف اجرا بهتر طراحی غرفه در این نمایشگاه وجود دارد.

به مطالب این صفحه امتیاز دهید

امتیاز خود را ثبت کنید

Call Now Button