غرفه سازی

غرفه سازی

غرفه سازی فرآیند مهمی از تبلیغات نمایشگاهی است

جمع آوری موارد مهمی از قبیل تحویل گرفتن پلان دقیق از مدیر سالن هر نمایشگاه  کف ریزی به ضخامت ۱۰ سانتی متر در متراژهای متفاوت پلان ,عبور و تعیین مسیر برق نمایشگاه ,نصب پارکت با توجه به رنگ مورد تایید غرفه دار می باشد.

نمونه غرفه ساخته شده کبیر کارسان
غرفه سازی

فرایند ساخت غرفه ها چگونه است؟

نظافت اولیه پارکت ها نصب قرنیز با دقت بالا برای دور کف و پارکت بارگیری و جانمایی سازه ها بعد از خرید متریال در کارگاه غرفه سازی تیم کبیر سازان ساخته و دسته بندی می شود.

برش ها بر اساس دیتیل با بالاترین دقت دستگاه سی ان سی انجام شده و بر اساس دیتیل طرح در کارگاه به صورت پازل آماده می شود.
حال زمان آن فرا رسیده تا با تیپوی مناسب قالب ها آماده شود بر اساس اسامی شرکت ها سازه ها از حروف علامت گزاری می شود تا به ترتیب سازه اجرا انجام شود نیروهای زبده تیم کبیر سازان با دقت خاصی سازه ها را بار گیری کرده و با راه اندازی سیستم حمل و نقل شرکتی تیم راهی نمایشگاه می شوند.

مقاوم سازی غرفه

  پس از گذشت زمان از خشک شدن کف نظافت شده با پلاستیک پوشانده می شود تا از آسیب احتمالی سازه ها به کف غرفه و کف نمایشگاه جلوگیری شود .

در فرآیند ساخت غرفه یکی از مهمترین موارد نجاری و جانمایی سازه های علامت گزاری شده در کارگاه است که در صورتی که در کارگاه با دقت ساخته شده باشند و با دقت ساخت غرفه در نمایشگاه (نصب سازه های پازلی) انجام شود به نحو احسنت مراحله نجاری پیش خواهد رفت.

مراحل ساخت غرفه

با شروع مرحله ی مهم نجاری غرفه نقاشی غرفه آغاز می شود

ساخت رنگ رطوبت دهی به بتونه و شروع بتونه کاری نقاشان ظریف کار تیم غرفه سازی کبیرسازان در مرحله اول تمامی دیواره ها با دقت سمباده کشی می شود تا تمامی پستی بلندی های دیواره های نئوپانی گرفته شود.

سپس تمامی درزها و فواصل غرفه بتونه کاری می شود وپس از چک کردن انجام بتونه دقیق توسط شرکت کبیر سازان و تایید آن به مدت ۵ ساعت باید منتظر ماند تا بتونه غرفه مورد نظر خشک شود

پس آن مرحله ی نقاشی غرفه آغاز می شود در این مرحله از غرفه دار محترم که فرآیند غرفه سازی خود را به تیم کبیر سازان سپرده می خواهیم که با حضور در نمایشگاه تایید نجاری جانمایی سازه ها و و بتونه را به ما بدهند و با ساخت رنگ غرفه ی مورد نظر بر روی نئوپان تایید رنگ کتبا از مشتری گرفته می شود.

سپس نقاشی اصلی غرفه با دقت انجام می شود و در صورتی که  مواردی به غرفه اضافه شود در این مرحله صورت خواهد.

شما می توانید نمونه غرفه ساخته شده ما را در سایت ببنید

ساخت غرفه

روشنایی غرفه چگونه تامین می شود؟

سپس غرفه تحویل برق کار گردیده که با سیم کشی بر اساس قوانین نمایشگاه  سوراخ خای هالوژن ها نصب لوستر نصب پریزهای برق  پرژکتور و هر گونه تجهیزات برقی انجام شود (لازم به ذکر است پس از تکمیل مرحله ی نقاشی هالوژن ها نصب می گردد)

در فضاهای لایت باکس به فراخور ابعاد لایت باکس  مهتابی داخل لایت نصب شده و با پیشرفت مرحله نقاشی بنر ها با کیفیت بک لیت توسط ناظر به نجار شرکت تحویل می گردد تا با جانمایی دقیق و دقت بیش از پیش نصب لایت باکس در این مرحله از غرفه سازی انجام پذیرد.

پس از نصب لایت باکس ها و نصب گرده ها مراحل نقاشی در این مبحث به تکمیل رسیده و با دقت ناظر لکه گیری ها انجام می شود.

پس از مرحله فوق غرفه گل آرایی و نظافت شده و نوشته های غرفه که در فرمت های پلکسی یونولیت استیکر می باشد توسط نصاب شرکت پیشرو کبیر سازان نصب می گردد.و غرفه با رضایت نامه از مشتری تحویل می گردد باشد که افتخار همکاری در زمینه غرفه سازی شرکت شما را داشته باشیم.

نکات مهم در ساخت غرفه نمایشگاهی چیست ؟

جلوه نمایی کردن غرفه ، نمای مناسب ، کیفیت عالی ، استفاده از طراحی به روز و …

مزایای غرفه سازی حرفه ای چیست ؟

۱-استفاده از طرح های به روز و جدید با لحاظ ایستایی سازه ( تحت نظارت مهندس ناظر)

۲- دارار بودن کارگاه جهت برش و ساخت غرفه

۳-برخورداری از کادری مجرب در بخش نصب و سرپا کردن غرفه

۴- ناظر فنی و کیفی متخصص جهت نظارت بر روند ساخت

و….

اهداف حضور در نمایشگاه چیست ؟

شرکت در نمایشگاه ها برای برند میتواند اعتبار بسیاری ایجاد کند این کار میتواند یک فرصت برای معرفی شرکت تازه تاسیس شده و یا عرضه محصولات جدید یک برند قدیمی باشد.

گالری نمونه غرفه های ساخته شده