ساخت غرفه نمایشگاه ، غرفه سازی ، غرفه سازی ارزان ، ساخت استند ، ساخت غرفه

اجرا و ساخت غرفه نمایشگاه

لازمه هرگونه فعالیت جهت ساخت غرفه نمایشگاه ، قرارداد با شرکتی معتبر و دارای مجوز رسمی نمایشگاهی برای غرفه سازی ارزان ، است .شرکت غرفه سازی کبیرسازان دارای مجوز رسمی نمایشگاه بین المللی سئول بوده و عضو ثابت انجمن غرفه سازان تهران بزرگ بوده و با داشتن تیمی مجرب و حرفه ای آماده همکاری با غرفه داران محترم می باشد . غرفه سازی ارزان , غرفه سازی شیک و غرفه سازی مدرن و ساخت استند تخصص ماست و تیم کبیرسازان آمادگی کامل جهت طراحی و اجرا مطابق هر سلیقه ای و هر میزان بودجه ای را داراست و به صورت شبانه روزی مشاور رایگان شما در عرصه ی حضور در نمایشگاه های ایران و خاورمیانه است .

غرفه سازی ارزان

کبیرسازان پیشرو در طراحی و اجرا و ساخت غرفه نمایشگاه

ساخت استند

در بازار رقابتی امروز حضور پر رنگ در نمایشگاه ها و بازار های بین المللی یکی از مهمترین دغدغه های مدیران موفق می باشد . لذا همکاری با مجموعه های خلاق و با تجربه امکان نمایش قدرت و حضورهر چه فراگیرتر را محقق می سازد .

شرکت پیشرو کبیر سازان کارسان به لطف خداوند بزرگ و اعتماد کارفرمایان تا به امروز توانسته بیش از ۳۰۰۰۰ مترمربع از غرفه های نمایشگاهی را طراحی و اجرا  نماید.امید که با تکیه بر اعتماد شما بتوانیم در امر مهم تبلیغات و غرفه سازی ، ساخت استند و غرفه سازی ارزان در کنارتان باشیم.

برای طراحی رایگان و ساخت استند تماس بگیرید

۰۹۱۰۴۵۵۳۶۶۹

۰۲۱۶۶۹۱۱۵۶۸

امکان اجرای دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان با هر میزان بودجه ای

( غرفه سازی ارزان )

کبیرسازان کارسان بزرگترین مجموعه در زمینه ساخت استند و ساخت غرفه نمایشگاه

دقت ,ظرافت,سرعت عمل,شناخت دقیق متریال و تیم حرفه ای طراحی و اجرا پارامتر های مهمی جهت عقد قرارداد مطمئن در زمینه ی دکوراسیون داخلی منازل و شرکت ها ، ساخت استند و ساخت غرفه نمایشگاه است .بهترین دکور روز دنیا را از ما بخواهید .

غرفه سازی سریعترین اجرای دکوراسیون نمایشگاهی با هدف تبلیغات است.

با ما حرفه ای ترین دکور را تجربه کنید.

بی صبرانه منتظر تماس شما هستیم

دیگر خدمات کبیرسازان کارسان در ساخت غرفه

ساخت استند نمایشگاهی

ساخت انواع ماکت

مترجم

تشریفات و پذیرایی

اجاره تجهیزات

دکور آتلیه عکاسی و فیلم برداری

ارائه گیفت های نمایشگاهی

طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور

طراحی لوگو و سربرگ

چاپ و نصب استیکر پلکسی و یونولیت

ساخت غرفه نمایشگاه